Jak wymienić wszystko w WeChat (2021)

Pierwotnie wydana w 2011 roku i dostępna na Androida, iOS, PC i Mac, WeChat szybko stała się jedną z najczęściej używanych obecnie dostępnych aplikacji. Z ponad miliardem aktywnych użytkowników miesięcznie, chińska superaplikacja może być używana prawie do wszystkiego, od prostych wiadomości po płacenie za kawę, a nawet rezerwowanie wizyt u lekarza.

Jak wymienić wszystko w WeChat (2021)

Biorąc pod uwagę, że znaczna część żyjących dzisiaj ludzi korzysta z aplikacji, istnieje duża szansa, że ​​prędzej czy później będziesz jednym z nich. Jak każda aplikacja, WeChat ma swój własny sposób działania.

Podczas rozmowy w grupie Twoje wiadomości mogą łatwo zgubić się w tłumie. Jednym ze sposobów na zwrócenie większej uwagi jest wspomnienie kogoś osobiście. Ale kiedy na czacie grupowym jest dużo osób, wspominanie o każdym z osobna może zająć wieki. Na szczęście WeChat ma metodę wysyłania wiadomości do wszystkich w grupie.

wspomnij o wszystkim na wechat

Jak wymienić wszystkich członków grupy na WeChat

W tej sekcji dowiesz się, jak wymienić wszystkich członków grupy jednocześnie na każdej z platform, dla których dostępna jest ta aplikacja. Pamiętaj jednak, że tymi metodami możesz wysyłać wiadomości do wszystkich tylko wtedy, gdy jesteś właścicielem grupy.

Android

 1. Stuknij aplikację WeChat, aby ją otworzyć. Zwykle możesz go znaleźć na ekranie głównym. Logo WeChat
 2. Stuknij w nazwę grupy, do której chcesz wysłać wiadomość.
 3. Następnie dotknij ikony grupy w prawym górnym rogu ekranu. Wygląda jak dwie białe głowy i ramiona, jedna za drugą.

  jak wymienić wszystkie wechat

 4. Stuknij w opcję oznaczoną Powiadomienie o grupie.
 5. Wpisz w polu wiadomość, którą chcesz, aby wszyscy widzieli. Jeśli już coś tam jest, możesz to zmienić, dotykając Edytować w prawym górnym rogu ekranu.

  jak wymienić wszystko na wechat

 6. Stuknij w zielony Gotowe przycisk w prawym górnym rogu. Spowoduje to wyświetlenie okna potwierdzenia.
 7. Na koniec dotknij Poczta przycisk. Wszyscy w grupie otrzymają wiadomość i zostaną powiadomieni tak, jakbyś wspomniał o każdym z nich z osobna.

iOS

 1. Otwórz aplikację WeChat na telefonie lub tablecie, dotykając ikony na ekranie głównym.
 2. Następnie dotknij ikony dymka oznaczonej Czaty w lewym dolnym rogu ekranu, aby otworzyć listę bieżących rozmów.
 3. Znajdź na liście nazwę grupy, do której chcesz wysłać wiadomość, i dotknij jej, aby ją otworzyć.
 4. Stuknij ikonę grupy w prawym górnym rogu ekranu. Przypomina dwie białe głowy i ramiona, jedna za drugą.
 5. Stuknij w element menu oznaczony Powiadomienie o grupie.
 6. W wyświetlonym polu wprowadź wiadomość, którą chcesz wysłać do całej grupy. Jeśli pole zawiera już wpisaną wcześniej wiadomość, dotknij przycisku Edytować w prawym górnym rogu ekranu.
 7. Następnie znajdź zielony Gotowe w prawym górnym rogu i dotknij go.
 8. Na koniec dotknij Poczta w oknie potwierdzenia, aby wysłać wiadomość do wszystkich członków grupy. Wszyscy otrzymają powiadomienia tak, jakbyś wysłał im wszystkie wiadomości osobno.

PC i Mac

 1. Otwórz przeglądarkę i wejdź na web.wechat.com.
 2. Jeśli po raz pierwszy logujesz się przez WeChat for Web, musisz zeskanować wyświetlony kod QR. Alternatywnie możesz pobrać aplikację komputerową WeChat, która działa tak samo jak wersja internetowa.
 3. Znajdź czat, do którego chcesz wysłać wiadomość grupową, po lewej stronie okna. Jeśli nie możesz go znaleźć, spróbuj użyć pola wyszukiwania u góry listy czatów. Możesz wyszukiwać według kontaktów lub nazwy grupy. Po znalezieniu kliknij go, aby otworzyć czat.
 4. Następnie kliknij ikonę opcji z trzema kropkami w prawym górnym rogu czatu.
 5. W menu opcji kliknij Kliknij, aby edytować powiadomienie o grupie.
 6. Wpisz lub wklej wiadomość, którą chcesz wysłać do wszystkich, do Powiadomienie o grupie pole tekstowe.
 7. Kliknij zielony przycisk „Opublikuj” znajdujący się w prawym dolnym rogu okna Group Notice. Otworzy się okno dialogowe potwierdzenia.
 8. Na koniec kliknij ok przycisk, aby wysłać wiadomość do wszystkich w grupie. Każdy z nich otrzyma powiadomienie tak, jakby otrzymał indywidualne wzmianki.

Przyjaciele, Rzymianie, Rodacy

Czy znalazłeś lepszy sposób na wzmiankę o wszystkim w WeChat? Czy masz inne pytania dotyczące korzystania z WeChat lub masz jakieś profesjonalne wskazówki, którymi możesz się podzielić ze społecznością? Daj nam znać w komentarzach poniżej!