Jak oglądać Univision bez kabla?

Oglądanie telewizji w języku obcym może być świetnym dodatkiem do lekcji języka. A jeśli nie uczysz się nowego języka, takiego jak hiszpański, możesz obejrzeć relacje sportowe, nawet jeśli nie rozumiesz komentarza.

Jak oglądać Univision bez kabla?

Ci, którzy nie mają kabla, nadal mogą korzystać ze wszystkich zalet Univision. Ten hiszpańskojęzyczny dostawca treści jest oddalony o zaledwie kilka kliknięć w różnych usługach przesyłania strumieniowego. W tym artykule wyjaśnimy, jak uzyskać dostęp do tego kanału na kilka sposobów.

Czy są jakieś darmowe opcje?

Większość użytkowników ogląda Univision w ofercie swojego dostawcy telewizji kablowej, ale są też inne sposoby.

Jeśli masz antenę telewizyjną, możesz oglądać Univision bezprzewodowo – za darmo. Ale jak to działa? Cóż, Univision to lokalny kanał nadawczy, więc w ogóle nie potrzebujesz do tego Wi-Fi. Antena umożliwia bezpłatne oglądanie wszystkich głównych sieci telewizyjnych, w tym Univision. Wystarczy wybrać odpowiedni dla swojego regionu, aby zacząć oglądać telenowele przez cały dzień.

Jednak Univision nie jest dostępny we wszystkich regionach USA, więc możesz nie być w stanie oglądać go bezprzewodowo. W takim przypadku powinieneś przyjrzeć się usługom przesyłania strumieniowego. Tych usług, które posiadają Univision w swojej ofercie, jest wiele, ale żadna z nich nie jest bezpłatna. Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie najtańszej opcji dla Twojego budżetu.

Oczywiście możesz ujść na sucho od oglądania Univision za darmo przez kilka tygodni. Jednym ze sposobów jest korzystanie z bezpłatnych wersji próbnych różnych usług przesyłania strumieniowego, a następnie anulowanie ich przed rozpoczęciem ładowania. Większość usług przesyłania strumieniowego oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny bez zobowiązań, więc możesz go wypróbować, zanim wybierzesz ten, z którego chcesz się trzymać.

uniwizja

Jeśli jednak mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, możesz korzystać z Univision Now, aby bezpłatnie oglądać treści w języku hiszpańskim, takie jak programy kulinarne czy mecze piłki nożnej. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę univisionnow.com/channels i wybrać część bezpłatnych treści do obejrzenia. W ten sposób możesz oglądać programy z ostatnich trzech dni.

Ale aby oglądać na żywo program Univision, nadal musisz subskrybować. Univision Now kosztuje 9,99 USD miesięcznie i obejmuje transmisje na żywo z Univision i UniMás, seriale na żądanie, pełne sezony licznych telenoweli i nie tylko. Wybierając plan roczny, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Jakie usługi przesyłania strumieniowego zapewniają Univision?

Tworząc swoje oferty, wielu dostawców telewizji miało na uwadze swoich hiszpańskojęzycznych fanów. Masz wiele opcji, które obejmują Univision, więc od Ciebie zależy, czy znajdziesz odpowiedni.

Podczas gdy niektóre usługi przesyłania strumieniowego wolą Telemundo, możesz oglądać Univision na FuboTV i AT&T TV Now. Pamiętaj, że Univision nie jest już dostępny w Sling TV.

oglądać univision bez kabla

Jak oglądać Univision na FuboTV

Ta popularna usługa przesyłania strumieniowego ma siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, a jej podstawowa oferta obejmuje Univision. Jako subskrybent FuboTV masz wiele opcji, jeśli chodzi o urządzenia, na których będziesz przesyłać strumieniowo ten kanał, dzięki doskonałej kompatybilności tej usługi. Możesz korzystać z aplikacji i oglądać ją w przeglądarce internetowej – praktycznie tak, jak chcesz.

Jednym z powodów, dla których ludzie wolą FuboTV, jest brak umów. Możesz anulować swoją subskrypcję w dowolnym momencie. Więc jeśli masz zamiar cieszyć się Univision bez zobowiązań, FuboTV jest właściwym wyborem. Ich standardowy pakiet obejmuje ten kanał, więc wszystko jest gotowe do podstawowej wersji usługi.

Aby się zarejestrować, odwiedź stronę główną FuboTV i wybierz pomarańczowy przycisk Rozpocznij bezpłatny okres próbny. Wprowadź niezbędne informacje, wybierz plan, wprowadź dane karty kredytowej i wybierz dodatkowe funkcje, które chcesz. Po kliknięciu Rozpocznij oglądanie FuboTV wszystko gotowe.

Jak teraz oglądać Univision w AT&T TV

Kiedyś był znany jako Direct TV Now i jest jedną z najbardziej wszechstronnych dostępnych obecnie usług przesyłania strumieniowego. Oznacza to również, że ich plany nie są tanie, ale na pewno są tego warte.

Nie musisz jednak wybierać najdroższego planu oglądania Univision. Ten kanał jest dostępny w czterech różnych pakietach, a najtańszy to 60 USD miesięcznie. Kolejną dobrą rzeczą jest to, że AT&T TV Now jest obsługiwany przez prawie wszystkie urządzenia, z których możesz chcieć przesyłać strumieniowo, z wyjątkiem konsol do gier.

Aplikacja Univision a aplikacja Univision Now

Główna różnica między tymi dwoma polega na tym, że ta ostatnia wymaga osobnej subskrypcji.

Jeśli masz usługę przesyłania strumieniowego, która obejmuje Univision, możesz pobrać aplikację Univision i zalogować się przy użyciu poświadczeń dostawcy telewizji. Możesz oglądać zawartość za darmo.

Z drugiej strony Univision Now to samodzielna usługa przesyłania strumieniowego. Nie musisz mieć żadnego dostawcy telewizji, aby go oglądać. Jak wspomnieliśmy wcześniej, aplikacja kosztuje 9,99 USD miesięcznie, a zawartość obejmuje zarówno Univision, jak i UniMás.

Obie te aplikacje można pobrać na wiele różnych urządzeń.

jak oglądać univision

Jak oglądać aplikację Univision na różnych urządzeniach

Pobranie tej aplikacji na urządzenia z systemem iOS lub Android jest tak proste, jak odwiedzenie Google Play lub App Store. Jeśli jednak chcesz pobrać Univision na swój telewizor, oto kroki, które powinieneś wykonać:

 1. Zanim zaczniesz, pamiętaj, że aplikacja Univision jest dostępna na urządzeniach Apple TV, Android TV i Roku. Odwiedź odpowiedni sklep z aplikacjami i znajdź aplikację, wpisując jej nazwę w pasku wyszukiwania. Pobierz aplikację i poczekaj, aż się zainstaluje.
 2. Wybierz aplikację, aby ją otworzyć, przejdź do strony ustawień i wybierz Zaloguj się.
 3. Otwórz przeglądarkę internetową w telefonie komórkowym lub komputerze i wpisz adres URL, który widzisz na telewizorze. Gdy to zrobisz, wprowadź kod, który również widzisz na ekranie.
 4. Wybierz dostawcę telewizji.
 5. Wprowadź dane uwierzytelniające, których używasz dla swojego dostawcy telewizji, i możesz oglądać Univision.

Pamiętaj, że aplikacja Univision jest dostępna na urządzenia z systemem iOS, telewizory z systemem Android, tablety i telefony, Chromecast, Apple TV i Roku. Po pobraniu aplikacji znajdziesz ją na ekranie głównym lub na liście aplikacji. Możesz także przesyłać strumieniowo z przeglądarki internetowej na komputerze, ale nie ma aplikacji do pobrania.

Jak oglądać aplikację Univision Now na różnych urządzeniach

Możesz zasubskrybować tę usługę po pobraniu aplikacji lub z przeglądarki internetowej. Oto, co musisz zrobić. Zarówno:

 1. Pobierz aplikację na swoje urządzenie i otwórz ją.
 2. W nawigacji wybierz Ustawienia.
 3. Dotknij lub kliknij Subskrybuj.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby sfinalizować zakup.

Lub:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową, a następnie przejdź do strony univisionnow.com.
 2. W prawym górnym rogu kliknij lub naciśnij ikonę konta.
 3. Wybierz Subskrybuj i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć proces.

W przypadku urządzeń z systemem iOS odwiedź App Store, wpisz Univision Now w pasku wyszukiwania i pobierz aplikację. Sklep Google Play pozwala zrobić to samo na smartfonach, tabletach i telewizorach z Androidem.

Jeśli masz Apple TV, odwiedź Apple App Store i wpisz Univision Now na pasku wyszukiwania. Pobierz aplikację i znajdź ją na ekranie głównym.

Użytkownicy Amazon Fire TV powinni odwiedzić Amazon Appstore na swoim urządzeniu i wejść do Univision Now, aby pobrać aplikację. Już wkrótce użytkownicy tabletów Fire będą mogli oglądać Univision za pośrednictwem aplikacji.

W przypadku urządzeń Roku weź pilota Roku i naciśnij przycisk Początek. Wybierz Kanały strumieniowe, a następnie Wyszukaj kanały i wpisz Univision Now. Wybierz Dodaj kanał na stronie informacyjnej.

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo z komputera, musisz to zrobić z przeglądarki. Nie ma aplikacji dostępnej na komputery Mac lub PC.

Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji, ale chcesz oglądać Univision za pośrednictwem swojego dostawcy telewizji, oto opcje. Dzięki FuboTV możesz oglądać Univision na Apple TV, Amazon Fire TV, Android TV, telefonie lub tablecie, urządzeniach iOS, Roku, Chromecast lub możesz przesyłać strumieniowo przez przeglądarkę internetową.

Jeśli masz AT&T TV Now, możesz przesyłać strumieniowo Univision na tych samych urządzeniach, ale zwracaj uwagę na modele. Na przykład usługa jest dostępna tylko na telewizorach Apple 4. generacji lub Amazon Fire TV 2. generacji. Ponadto, jeśli jesteś nowym użytkownikiem Roku, nie będziesz mógł korzystać z tej usługi od stycznia tego roku.

Zacznij dzisiaj

Jak widać, masz wiele opcji oglądania Univision bez kabla, od bezpłatnych po nieco droższe opcje. Wszystko zależy od Twoich potrzeb – jeśli często jesteś w ruchu, właściwym wyborem może być jedna z aplikacji na smartfona. Jeśli zwykle jesteś w domu, wybierz jednego z dostawców telewizji, który odpowiada Twoim preferencjom.

Jak będziesz oglądać Univision? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.