Jak oglądać MTV bez kabla?

Czy twoja nastolatka jest uzależniona od fajnych programów telewizyjnych? Czy lubisz mieć w tle program muzyczny podczas wykonywania codziennych obowiązków? Jeśli tak, MTV to prawdopodobnie pozycja obowiązkowa w Twoim gospodarstwie domowym.

Jak oglądać MTV bez kabla?

Na szczęście Twój ulubiony muzyczny kanał telewizyjny jest zarezerwowany nie tylko dla tych, którzy mają telewizję kablową. Istnieje kilka sposobów na dostęp do treści MTV online. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który z nich odpowiada Twoim potrzebom.

Czy mogę oglądać MTV za darmo?

Niestety nie możesz oglądać MTV za darmo lub bezprzewodowo.

MTV ma bezpłatną aplikację do przesyłania strumieniowego, ale jest ona dostępna tylko dla subskrybentów określonych dostawców telewizji kablowej. Z drugiej strony możesz sprawdzić, które usługi przesyłania strumieniowego oferują bezpłatną wersję próbną i uwzględnić kanał MTV w Twojej okolicy. W ten sposób przez kilka tygodni możesz bezpłatnie oglądać treści MTV. Pamiętaj, że usługi przesyłania strumieniowego zazwyczaj oferują tygodniowy bezpłatny okres próbny.

Jeśli Twoje urządzenie jest zgodne z większą liczbą usług przesyłania strumieniowego, możesz zainstalować aplikacje, korzystać z nich przez tydzień, a następnie anulować subskrypcję, zanim zostanie naliczona opłata.

I jest sposób na oglądanie telewizji MTV na żywo przez 24 godziny na jeden z nich. Jeśli odwiedzisz oficjalną stronę mtv.com i klikniesz sekcję Telewizja na żywo, możesz wybrać dostawcę telewizji kablowej, aby uzyskać dostęp do strumienia. Tuż pod listą dostawców możesz otrzymać jednorazową 24-godzinną przepustkę po kliknięciu Rozpocznij teraz. Musisz się zarejestrować lub zalogować przy użyciu swoich danych logowania na Facebooku.

oglądać mtv bez kabla

Jakie usługi przesyłania strumieniowego obsługują MTV?

Usługi streamingowe, które przenoszą MTV, wahają się od tanich do droższych. Dlatego z łatwością znajdziesz coś dla siebie.

Obecnie możesz oglądać MTV w następujących serwisach streamingowych:

 1. Filon
 2. Chusta TV
 3. Telewizja AT&T teraz
 4. Telewizja Fubo

Jeśli masz Netflix, możesz być trochę rozczarowany, ponieważ masz dostęp tylko do ograniczonej liczby odcinków starszych programów. Jeśli jesteś użytkownikiem Hulu, prawdopodobnie zauważyłeś, że możesz streamować niektóre popularne programy MTV, takie jak Jersey Shore czy My Super Sweet 16.

Jak oglądać MTV na Philo

Philo nie bez powodu nazywany jest chudym pakietem. Kosztuje tylko 20 USD miesięcznie i daje dostęp do ponad 50 kanałów. Możesz przesyłać strumieniowo na żywo i oglądać treści na żądanie. Pakiet Philo obejmuje cztery kanały MTV: MTV, MTV2, MTV Live i MTV Classic.

Najlepsze w Philo jest to, że nie masz obowiązku trzymać się go do końca umowy – w rzeczywistości nie ma żadnej umowy. Kiedy rejestrujesz się w Philo, musisz podać dane swojej karty, ale aplikacja poda również datę zakończenia bezpłatnego okresu próbnego. Dlatego możesz ją anulować, jeśli nie jesteś zadowolony z usługi. Możesz również zrealizować kupon tutaj, jeśli go masz.

Odwiedź oficjalną stronę Philo, aby się zarejestrować i rozpocząć transmisję strumieniową. Możesz pobrać aplikację na dużą liczbę urządzeń i przesyłać strumieniowo na trzech ekranach jednocześnie. Możesz także nagrywać swoje ulubione odcinki dzięki nieograniczonej nagrywarce.

jak oglądać mtv bez kabla - philo

Jak oglądać MTV w Sling TV

MTV jest zawarte w dodatkach Sling TV. Nie znajdziesz go w podstawowych pakietach Orange i Blue. Ale jeśli zapłacisz dodatkowe 5 USD miesięcznie za dodatek Comedy Extra, będziesz mógł również cieszyć się tym kanałem muzycznym. Zanim zarejestrujesz się na darmowy okres próbny, pamiętaj, że nie dostaniesz MTV, jeśli nie zdecydujesz się na dodatki i nie włączysz ich do swojej subskrypcji.

Sling TV ma obecnie trzy plany – Orange i Blue kosztują 30 USD miesięcznie – podczas gdy Blue oferuje kilka dodatkowych kanałów i może przesyłać strumieniowo na więcej urządzeń.

Aby zarejestrować się w tej usłudze przesyłania strumieniowego, odwiedź oficjalną stronę internetową i wprowadź swój adres e-mail oraz kod pocztowy. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć rejestrację i rozpocząć bezpłatny okres próbny. Po tygodniu Twój dodatek będzie dostępny i będziesz mógł oglądać MTV i MTV2.

Jak teraz oglądać MTV w AT&T TV?

Dawny DirecTV Now ma spektakularną ofertę dla wszystkich. Liczba kanałów waha się od około 45 do ponad 125, a ceny wahają się od 55 do 135 USD miesięcznie. W zależności od tego, jakie kanały chcesz i jaki masz budżet, możesz wybrać jeden z sześciu pakietów.

Transmisja na żywo MTV jest częścią najtańszego planu o nazwie Plus. Dzięki tej usłudze możesz także nagrać do 20 godzin programów i muzyki MTV. Jedno konto umożliwia przesyłanie strumieniowe na dwóch urządzeniach, ale jeśli potrzebujesz więcej, możesz je dodać, płacąc dodatkowe 5 USD miesięcznie.

Jak zarejestrować się na bezpłatny okres próbny? To proste.

 1. Przejdź do atttvnow.com w przeglądarce internetowej.
 2. Wybierz przycisk Zarejestruj się u góry ekranu.
 3. Wybierz plan, który uważasz za odpowiedni.
 4. Wybierz dodatek, który chcesz dołączyć.
 5. Przewiń w dół i wybierz Utwórz konto i kasę.
 6. Utwórz identyfikator użytkownika i wpisz inne niezbędne informacje.
 7. Wybierz metodę płatności i gotowe.

Jak oglądać MTV na FuboTV

FuboTV to kolejna doskonała opcja, jeśli chcesz oglądać MTV bez kabla. Może być znany z doskonałej transmisji sportowej, ale ten kanał muzyczny jest również uwzględniony.

FuboTV jest kompatybilny z wieloma urządzeniami i możesz skorzystać z jednotygodniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby sprawdzić, czy jest dla Ciebie odpowiedni. Najtańszy pakiet to Standard, który kosztuje 54,99 USD miesięcznie. Zawiera chmurę DVR do nagrywania programów i nie musisz podpisywać umowy. Oznacza to, że możesz anulować subskrypcję, kiedy tylko chcesz.

Kanały MTV Classic, MTV Live i MTV2 są dostępne w pakiecie FuboTV Ultra, który kosztuje 79,99 USD miesięcznie. To nie sprawia, że ​​jest to najtańsza opcja. Otrzymasz jednak również szeroką gamę kanałów rozrywkowych, edukacyjnych i dla dzieci, a także kilka dodatkowych godzin DVR.

Możesz szybko zarejestrować się w FuboTV, odwiedzając oficjalną stronę internetową i wprowadzając niezbędne informacje. Pamiętaj, że możesz również zarejestrować się przez Google lub Facebook.

jak oglądać mtv bez kabla - fubotv

Jak oglądać MTV na różnych urządzeniach

Cztery wspomniane usługi przesyłania strumieniowego są kompatybilne z prawie wszystkimi dostępnymi obecnie urządzeniami.

Amazon Fire TV

Amazon App Store umożliwia pobieranie AT&T TV Now, Sling TV, Philo lub FuboTV i strumieniowanie MTV po zalogowaniu się przy użyciu danych uwierzytelniających dostawcy. Jeśli chodzi o AT&T TV Now, możesz również zainstalować go na swoim Amazon Firestick.

Telewizor apple

Na telewizorach Apple TV możesz przesyłać strumieniowo MTV za pomocą Philo, AT&T TV Now i Fubo TV. Niedawno wprowadzono również aplikację Sling TV, a teraz wszystkie usługi przesyłania strumieniowego, które obsługują kanały MTV, mogą współpracować z Apple TV.

Roku

Wszystkie wymienione usługi i aplikacje do przesyłania strumieniowego działają również na większości modeli Roku. Wystarczy odwiedzić sklep Roku Channels i znaleźć aplikację, którą chcesz pobrać.

Urządzenia mobilne

Jeśli masz urządzenie z Androidem, iPhone'a lub iPada, masz wiele opcji, jeśli chcesz oglądać MTV. Większość modeli obsługuje Philo, Sling TV, FuboTV i aplikację AT&T TV Now.

Chromecast

Możesz korzystać ze wszystkich wymienionych dostawców telewizji, aby oglądać MTV na urządzeniu Chromecast. Pobierz aplikację, podłącz ją do telewizora, usiądź wygodnie i ciesz się ulubionym kanałem.

Więcej muzyki i więcej zabawy

Możesz spędzić kilka tygodni, korzystając ze wszystkich bezpłatnych usług przesyłania strumieniowego dostępnych dla nowych użytkowników. Następnie musisz wybrać jeden płatny plan, aby kontynuować oglądanie Jersey Shore, Catfish: The TV Show i nie tylko. Jednak nadal możesz odciąć przewód i nie martwić się utratą dostępu do tego kanału, ponieważ masz wiele opcji.

Jak zamierzasz oglądać MTV? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.