Jak wyświetlić historię oglądania w TikTok

TikTokers znają ból związany z oglądaniem ciekawego filmu na TikTok, przypadkowym naciśnięciem niewłaściwego przycisku i utratą filmu. W takich sytuacjach prawdopodobnie zastanawiasz się, jak wyświetlić historię oglądania i wrócić do swojego filmu. Na szczęście mamy rozwiązanie!

Jak wyświetlić historię oglądania w TikTok

W tym artykule omówimy możliwe sposoby przeglądania historii wideo. Dodatkowo przedstawimy Ci, co możesz zrobić, aby zawsze mieć dostęp do ulubionych filmów.

Jak wyświetlić historię oglądania w TikTok w aplikacji na iPhone'a?

W przeciwieństwie do innych aplikacji społecznościowych, TikTok nie ma przycisku "Historia oglądania". Istnieje jednak sposób na dostęp do Twojej historii: możesz poprosić o plik danych z TikTok. Ten plik zawiera informacje związane z Twoim kontem TikTok, takie jak biografia, historia komentarzy, lista obserwujących, historia logowania, lista polubień, ustawienia itp. Zawiera również listę obejrzanych filmów, tj. „Historia przeglądania filmów ” lista.

Oto jak poprosić o plik danych:

 1. Otwórz aplikację TikTok i przejdź do swojego profilu.

 2. Dotknij trzech linii w prawym górnym rogu i dotknij "Prywatność".

 3. Dotknij „Personalizacja i dane”.

 4. Kliknij „Pobierz swoje dane”.

 5. Dotknij „Poproś o plik danych”.

 6. Otrzymasz potwierdzenie, że plik został zażądany i wylądujesz na karcie „Pobierz dane”. Tutaj możesz zobaczyć status swojej prośby. Na razie jest napisane „Oczekujące”, co oznacza, że ​​TikTok przetwarza Twoją prośbę. Uzyskanie zgody zajmuje zwykle około 24 godzin.

 7. Gdy plik będzie gotowy, stan Twojego żądania to „Pobierz” zamiast „Oczekujące”.

Teraz, gdy plik jest gotowy, wykonaj następujące kroki, aby go pobrać:

 1. Stuknij przycisk „Pobierz”. Zostaniesz przekierowany do przeglądarki, gdzie będziesz musiał zalogować się na swoje konto TikTok. Możesz zostać poproszony o weryfikację.
 2. Po zweryfikowaniu konta przez TikTok zobaczysz wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz pobrać plik. Dotknij "Pobierz".
 3. Plik zostanie pobrany do aplikacji „Pliki” jako plik zip. Jeśli nie możesz go otworzyć za pomocą iPhone'a, możesz przenieść go na komputer i tam go otworzyć.
 4. Po otwarciu pliku zip zobaczysz kilka plików .txt. Poszukaj tej o nazwie „Historia przeglądania filmów”. Po otwarciu pliku zobaczysz wszystkie filmy, które oglądałeś w swoim profilu. Lista zawiera datę, godzinę i łącze do filmu. Jeśli chcesz obejrzeć konkretny film, skopiuj link i wklej go w przeglądarce.

Wskazówka: Pamiętaj, że gdy plik będzie gotowy do pobrania, będzie dostępny przez maksymalnie cztery dni. Następnie plik znika i będziesz musiał wysłać kolejną prośbę.

Jak wyświetlić historię oglądania w TikTok w aplikacji na Androida?

Aplikacje TikTok na Androida i iPhone'a są bardzo podobne. TikTok nie ma przycisku "Historia oglądania", w przeciwieństwie do wielu innych aplikacji. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do oglądanych filmów za pośrednictwem swojego profilu, musisz poprosić o plik danych z TikTok. Te dane zawierają wszystkie informacje związane z Twoim profilem, w tym listę wszystkich obejrzanych filmów. Może to potrwać do 24 godzin.

Oto jak pobrać plik i zobaczyć swoją historię:

 1. Otwórz aplikację TikTok i przejdź do swojego profilu.

 2. Stuknij trzy linie w prawym górnym rogu, a następnie stuknij "Prywatność".

 3. Dotknij „Personalizacja i dane”.

 4. Kliknij „Pobierz swoje dane”.

 5. Dotknij „Poproś o plik danych”.

 6. Otrzymasz wiadomość z informacją, że Twoja prośba została otrzymana, a aktualny stan procesu zobaczysz w zakładce „Pobierz dane”. Gdy plik będzie dostępny, status „Oczekujący” zmieni się na „Pobierz” i możesz go teraz zapisać.

 7. Po pobraniu pliku możesz uzyskać do niego dostęp w „Moich plikach”. Ponieważ jest to plik zip, jeśli nie możesz go otworzyć w telefonie, wyślij go do siebie i użyj komputera, aby uzyskać do niego dostęp.
 8. Plik zip zawiera wiele plików tekstowych. Znajdź ten o nazwie „Historia przeglądania filmów”. Gdy go otworzysz, zobaczysz wszystkie filmy, które oglądałeś w swoim profilu. Lista zawiera datę, godzinę i łącze do filmu. Możesz po prostu skopiować i wkleić link do przeglądarki lub udostępnić go znajomym.

Jak wyświetlić historię oglądania w TikTok na komputerze?

Jak wcześniej wspomniano, aplikacja mobilna TikTok ma opcję pobrania pliku zawierającego informacje o Twoim profilu, w tym historię oglądania. Tyle, że nie jest to dostępne na PC.

Możesz użyć telefonu, aby pobrać aplikację i poprosić o dostęp do pliku, zanim użyjesz komputera do otwarcia pliku. Oprócz historii oglądania uzyskasz dostęp do historii polubień, biografii, informacji o obserwatorach itp.

Jeśli szukasz filmu, który Ci się spodobał, dobrą wiadomością jest to, że możesz obejrzeć wszystkie polubione filmy na swoim komputerze:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do TikTok.
 2. Stuknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu i wybierz "Wyświetl profil".

 3. Dotknij „Lubię to”.

Domyślnie Twoje konto jest prywatne, więc tylko Ty możesz oglądać filmy, które Ci się podobają. Jeśli chcesz, możesz ustawić swoje konto jako publiczne, gdzie każdy będzie miał dostęp do opublikowanych i polubionych przez Ciebie filmów.

Oto jak możesz przełączyć swoje konto na publiczne na swoim komputerze:

 1. Przejdź do swojego profilu.

 2. Dotknij "Ustawienia".

 3. W sekcji „Prywatność” przełącz przełącznik obok „Konto prywatne”. Gdy Twoje konto jest ustawione jako publiczne, przycisk przełączania będzie wyszarzony.

Jeśli chodzi o dodawanie wideo do ulubionych, ta opcja nie jest dostępna w internetowej wersji TikTok. Ponieważ ta opcja nie istnieje, nic dziwnego, że nie ma też możliwości ich wyświetlenia. Jeśli chcesz sprawdzić filmy, które oznaczyłeś jako ulubione, musisz skorzystać z aplikacji mobilnej.

TikTok przez całą dobę

Dzięki milionom nowych filmów każdego dnia łatwo stracić orientację w TikTok. Chociaż TikTok nie ma opcji "Historia oglądania", istnieje kilka sposobów ponownego obejrzenia ulubionych filmów.

Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy sposób przeglądania historii oglądania. Teraz możesz cieszyć się przewijaniem TikTok bez obawy utraty ulubionych filmów.

Czy jesteś zapalonym TikTokerem? Którą funkcję TikTok lubisz najbardziej? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.