Jak oglądać kanał Hallmark bez kabla?

Kto nie słyszał o słynnym Hallmark Channel? Ich ciepłe świąteczne filmy są idealne na grudniowe wieczory spędzane przed telewizorem z najbliższymi.

Jak oglądać kanał Hallmark bez kabla?

Jeśli przeciąłeś przewód, z przyjemnością dowiesz się, że nie musisz przecinać również Hallmarka. Masz wiele opcji strumieniowania tego kanału online na różnych urządzeniach. Oto przewodnik po wszystkich sposobach oglądania Hallmark bez kabla.

Czy możesz oglądać kanał Hallmark za darmo?

Hallmark słynie z filmów telewizyjnych, zwłaszcza romansów i historii związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Jeśli jesteś fanem tego rodzaju treści, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Część z nich możesz obejrzeć za darmo.

Wiele filmów Hallmark jest teraz dostępnych w YouTube. Nie potrzebujesz usługi przesyłania strumieniowego, wystarczy stabilne połączenie internetowe. To jak odtwarzanie dowolnego teledysku za pomocą tej aplikacji. Poszukaj konkretnego filmu lub po prostu wpisz „Pełne filmy Hallmark”, a otrzymasz obszerną listę treści do wyboru.

Innym sposobem jest oglądanie niewielkiej części treści Hallmark za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego Hallmark Channel Everywhere. Kiedy nie masz dostawcy telewizji kablowej, możesz uzyskać dostęp tylko do określonych odblokowanych programów, ale to wciąż coś.

Możesz także subskrybować różne usługi przesyłania strumieniowego i korzystać z ich bezpłatnych wersji próbnych, aby uzyskać dostęp do filmów i programów Hallmark. Niektóre z nich nie wymagają nawet od razu wprowadzenia danych karty kredytowej. Tylko nie zapomnij anulować okresu próbnego przed naliczeniem opłaty za usługę, ponieważ zwykle dzieje się to automatycznie.

Piętno

Jakie usługi przesyłania strumieniowego obsługują kanał Hallmark?

Kanał Hallmark jest dostępny w wielu usługach przesyłania strumieniowego, od bardzo przystępnych cenowo po nieco drogie. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, ale gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz oglądać treści Hallmark na Philo, FuboTV, Sling TV i AT&T TV Now.

Jak oglądać Hallmark na Philo

Philo należy do najtańszych usług przesyłania strumieniowego, jakie można znaleźć w USA.

Oferuje ponad 50 kanałów i obejmuje transmisję na żywo Hallmark, a także kanały Hallmark Movies & Mysteries i Hallmark Drama. Za cenę 20 USD miesięcznie zyskujesz dostęp do trzech kanałów Hallmark i wielu innych opcji rozrywki. Ponadto możesz przesyłać strumieniowo na znaczną liczbę urządzeń dzięki kompatybilności Philo.

Rozpoczęcie pracy z Philo jest tak proste, jak odwiedzenie oficjalnej strony internetowej i wprowadzenie numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail. Następnie kliknij zielony przycisk Rozpocznij i ciesz się siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym bez żadnych zobowiązań.

Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o podanie danych karty, ale zobaczysz również datę, przed którą musisz anulować subskrypcję – chyba że chcesz kontynuować transmisję z Philo. Jeśli masz kupon, tutaj możesz go zrealizować.

charakterystyczny kanał bez kabla

Jak oglądać Hallmark na FuboTV

FuboTV jest tańszą opcją niż Philo, ale oferuje też większą liczbę kanałów. Jeśli chodzi o Hallmark, oferta jest taka sama jak Philo – możesz uzyskać dostęp do transmisji na żywo Hallmark Channel, Hallmark Drama oraz Hallmark Movies & Mysteries.

FuboTV jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń i ma usługę DVR opartą na chmurze, która jest zawarta w miesięcznej subskrypcji. Najtańszy plan obejmujący kanały Hallmark to Standard, którego koszt to 54,99 USD miesięcznie.

Aby rozpocząć transmisję strumieniową za pomocą FuboTV, przejdź na stronę www.fubo.tv i odwiedź stronę rejestracji. Na górze formularza zobaczysz kod pocztowy, ale możesz go zmienić, jeśli jest niepoprawny. Wpisz swój adres e-mail i utwórz hasło, a następnie kliknij Kontynuuj. Możesz również zarejestrować się przez Facebook lub Google. Na następnym ekranie wybierz pakiet, a później dowolne dodatki. Przy kasie wprowadź informacje o płatności i gotowe.

Jak oglądać Hallmark w Sling TV?

Sling TV to kolejna usługa, która zawiera w swojej ofercie kanał Hallmark. Pamiętaj, że podstawowe pakiety, Orange i Blue, nie zawierają Hallmark. Możesz jednak wybrać dodatek Lifestyles Extra, który obejmuje Hallmark Channel i Hallmark Movies & Mysteries za 5 USD miesięcznie dodawane do Twojej subskrypcji.

Powinieneś również wiedzieć, że bezpłatny okres próbny nie zawiera wspomnianych dodatków. Zanim wybierzesz miesięczną subskrypcję, nie możesz oglądać Hallmark, ponieważ bezpłatna wersja próbna obejmuje tylko podstawowy pakiet Blue.

Aby sprawdzić bezpłatną wersję próbną i zacząć oglądać Hallmark, odwiedź oficjalną stronę Sling TV. Musisz podać swój adres e-mail i kod pocztowy. Do wyboru są trzy dostępne plany: pomarańczowy, niebieski i pomarańczowy+niebieski. Orange i Blue mają taką samą cenę – 30 USD miesięcznie, ale mają nieco inne oferty kanałów. Aby oglądać kanały Hallmark za pomocą Sling TV, prawdopodobnie zapłacisz 35 USD miesięcznie w jednym z dwóch podstawowych planów.

Jak teraz oglądać Hallmark w AT&T TV?

Dzięki AT&T TV Now masz wiele opcji. Każdy z ich planów zawiera Hallmark, więc to Ty decydujesz, jak obszerna ma być Twoja lista kanałów. Będziesz wtedy mógł cieszyć się romantycznymi komediami Hallmark, kiedy tylko zechcesz.

Najtańszy plan kosztuje 55 USD miesięcznie i obejmuje ponad 45 kanałów, podczas gdy ostateczny pakiet ponad 125 kanałów kosztuje 135 USD miesięcznie. Możesz przesyłać strumieniowo na szeroką gamę urządzeń, ponieważ ta usługa przesyłania strumieniowego jest kompatybilna z większością z nich.

Aby zarejestrować się w AT&T TV Now, odwiedź stronę www.atttvnow.com w przeglądarce internetowej i wybierz opcję Zarejestruj się w prawym górnym rogu ekranu. Wybierz plan i wybierz dodatki, które chcesz mieć, takie jak kanały premium lub hiszpańskojęzyczne. Na następnym ekranie kliknij Utwórz konto i kasę na dole. Utwórz identyfikator użytkownika i wprowadź inne informacje o koncie, potwierdź metodę płatności i możesz zacząć oglądać.

oglądaj kanał bez kabla

Jak oglądać kanał Hallmark na PlayStation Vue

Często zapomniany przez wielu Playstation Vue to także doskonały wybór dla tych, którzy kochają Hallmark. Może Ci się nie spodobać fakt, że podstawowe pakiety nie zawierają tego kanału. Ale możesz to znaleźć w ich planach Elite i Ultra. Przy 60 USD miesięcznie Elite jest tańszą opcją. Ten plan obejmuje Hallmark Channel, Hallmark Movies & Mysteries oraz Hallmark Drama.

Ponadto PlayStation Vue jest kompatybilny z dużą liczbą urządzeń, w tym konsolami do gier, telewizorami Smart TV i przeglądarkami komputerowymi.

Znane filmy teraz

Ta aplikacja umożliwia oglądanie wielu filmów, seriali i innych materiałów Hallmark — bez konieczności korzystania z telewizji kablowej. Wystarczy mieć szybkie łącze internetowe i kompatybilne urządzenie. Aplikacja kosztuje 59,99 USD rocznie, a nowe treści są dodawane prawie codziennie.

Hallmark Movies Now jest kompatybilny z Apple TV, Samsung Smart TV, Chromecastem, Roku, Amazon Fire TV, Android TV, Sony Smart TV, urządzeniami iOS, smartfonami Android i Kinde Fire.

Jak oglądać kanał Hallmark na różnych urządzeniach?

Usługi przesyłania strumieniowego, które obsługują Hallmark, są zazwyczaj kompatybilne z prawie wszystkimi urządzeniami. Oto jak oglądać Hallmark na każdym z nich.

Urządzenia z Androidem i iOS

Jeśli masz smartfon, tablet lub iPada, możesz przesyłać strumieniowo treści z aplikacji Hallmark Movies Now, którą pobierasz z Google Play lub App Store. Możesz także użyć Philo, FuboTV, AT&T TV Now, Sling TV lub aplikacji PlayStation Vue.

Amazon Fire TV

Jeśli masz Amazon Fire TV, możesz oglądać Hallmark na różne sposoby. To urządzenie obsługuje wszystkie wymienione usługi przesyłania strumieniowego z poprzedniej sekcji, a także aplikację Hallmark Movies Now. Możesz pobrać dowolny z nich ze sklepu z aplikacjami Amazon Fire TV.

Telewizor apple

Podobnie jak Fire TV, Apple TV jest kompatybilny ze wszystkimi usługami przesyłania strumieniowego, które obsługują Hallmark. Wszystkie są dostępne do pobrania w App Store, więc aby rozpocząć, wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią.

Roku

Urządzenia Roku obsługują różne usługi przesyłania strumieniowego — Philo, FuboTV, Sling TV, AT&T TV Now i PlayStation Vue. Możesz wybrać dowolny z nich i dodać Hallmark do swojej listy kanałów lub pobrać aplikację Hallmark Movies Now.

Chromecast

Funkcja Hallmark Movies Now jest dostępna na urządzeniach Chromecast. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo kanał Hallmark na żywo na tym urządzeniu, możesz również użyć Philo, FuboTV, AT&T TV Now, Sling TV lub PlayStation Vue.

jak oglądać kanał ze znakiem rozpoznawczym

Przytul się z Hallmark Channel

Chociaż oferuje inne treści, pierwszą myślą wszystkich jest Boże Narodzenie, gdy ktoś wspomina o kanale Hallmark. Ale możesz cieszyć się tymi filmami zawsze i wszędzie, nawet jeśli nie masz kabla. Naciśnij przycisk odtwarzania, usiądź wygodnie i ciesz się przytulną atmosferą i poruszającymi fabułami.

Jaki masz wybór, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe kanału Hallmark? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.