Jak oglądać HBO na żywo bez kabla?

Będąc jedną z najlepszych sieci telewizyjnych, HBO oferuje niesamowitą liczbę filmów i programów telewizyjnych. Mając jedne z najlepszych oryginalnych tytułów, jest to zdecydowanie usługa, którą warto zachować po zerwaniu więzi z operatorem kablowym.

Jak oglądać HBO na żywo bez kabla?

Dzięki wielu alternatywnym źródłom, uzyskanie programowania HBO nie jest obecnie takie skomplikowane. Możesz wybrać jedną z usług przesyłania strumieniowego lub kupić urządzenie do przesyłania strumieniowego. Istnieje również możliwość uzyskania autorskich aplikacji do przesyłania strumieniowego HBO, aby oglądać wszystkie te ekskluzywne.

Czy są jakieś darmowe opcje?

Chociaż nie jest to oficjalny sposób uzyskiwania dostępu do HBO, możesz korzystać z witryn strumieniowych, aby bezpłatnie oglądać różne kanały sieciowe. Jedną z takich stron jest 123TVnow.com. Dzięki tej opcji możesz cieszyć się strumieniem HD HBO całkowicie za darmo.

Podobnie jak w przypadku każdej usługi, która umożliwia bezpłatny dostęp do płatnych treści, 123TVNow nie zapewni najlepszych wrażeń podczas oglądania. Z pewnością nie jest to nawet zbliżone do tego, co zapewniają oficjalne usługi przesyłania strumieniowego.

Głównymi wadami są losowe przerwy, które przerywają transmisję. Aby kontynuować oglądanie swojego ulubionego programu HBO, musisz ponownie kliknąć przycisk odtwarzania. To z kolei otworzy inwazyjną reklamę wyskakującą, co jeszcze bardziej zmniejszy komfort Twojego strumienia.

Jakie usługi przesyłania strumieniowego zapewniają HBO?

Jeśli chcesz oglądać HBO bez żadnych przerw, zdecydowanie najlepiej zasubskrybuj jedną z dostępnych usług streamingowych. Dzięki temu uzyskasz przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy w użyciu, a także jakość obrazu Full HD lub 4K.

Jak oglądać HBO na żywo bez telewizji kablowej — HBO teraz

Jak oglądać HBO z HBO teraz

Ponieważ HBO istnieje już od dłuższego czasu, nic dziwnego, że są obecni u prawie wszystkich operatorów kablowych. Ale jeśli planujesz zostać przecinaczem kabli, HBO Now może być dla Ciebie właściwym rozwiązaniem.

Będąc usługą transmisji strumieniowej opartą na subskrypcji, HBO Now jest niezależne od jakiegokolwiek operatora. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do pełnego katalogu HBO, kiedy tylko zechcesz. Możesz go używać z komputera stacjonarnego lub laptopa, a także z dowolnego smartfona lub tabletu. Istnieje dedykowana aplikacja mobilna na urządzenia mobilne z systemem Android i Apple.

Oprócz tej usługi istnieje również HBO GO, czyli w zasadzie to samo, co HBO Now. Jedyną różnicą jest sposób uzyskania subskrypcji. Dostawcy telewizji kablowej zwykle oferują HBO GO jako usługę premium – więc nie wystarczy to w przypadku przecinarek do kabli. Jednak w niektórych obszarach możesz uzyskać dostęp do HBO GO za pośrednictwem swojego operatora komórkowego. W takim przypadku możesz nawet otrzymać go za darmo z pakietem abonamentu mobilnego.

Jak oglądać HBO z Hulu

Innym sposobem na oglądanie HBO Live jest korzystanie z usług przesyłania strumieniowego. Obecnie jednym z najpopularniejszych jest Hulu. Oprócz HBO znajdziesz tu również mnóstwo innych rozrywek.

Aby oglądać HBO w Hulu, najpierw musisz zapisać się do jednego z ich planów. Podstawowy zapewnia dostęp do całego katalogu Hulu na żądanie, w tym ich oryginalnej zawartości. Plan „Hulu + Live TV” dodaje ponad 60 kanałów telewizyjnych na żywo, a także opcję DVR. Umożliwi to nagranie do 50 godzin ulubionych programów bezpośrednio w dedykowanej pamięci masowej w chmurze.

Dzięki temu masz dostęp do zapisanych treści praktycznie z każdego urządzenia. Aby oglądać Hulu na smartfonie lub tablecie, po prostu pobierz ich aplikację mobilną. Jest dostępny zarówno na urządzenia mobilne z systemem Android, jak i iOS.

Niestety, HBO to usługa premium, co oznacza, że ​​jest dostępna tylko jako dodatek. Ponieważ żaden z planów Hulu nie zawiera go w cenie podstawowej, będziesz musiał zapłacić za HBO oprócz miesięcznej subskrypcji Hulu. Na szczęście dostępna jest bezpłatna wersja próbna zarówno dla planów Hulu, jak i dodatku HBO. Pozwala wypróbować ich usługę przez tydzień. Sprawdź, czy ta kombinacja działa dla Ciebie.

Jak oglądać HBO na żywo bez kabla — Prime Video

Jak oglądać HBO z Amazon Prime

Aby oglądać HBO za pomocą Amazon Prime, najpierw musisz zasubskrybować usługę przesyłania strumieniowego Amazon. Podobnie jak Hulu, Amazon również traktuje HBO jako usługę premium. Oznacza to, że będziesz musiał kupić HBO jako dodatek, zwiększając kwotę miesięcznej subskrypcji Amazon.

Podobnie jak w przypadku wielu innych usług przesyłania strumieniowego, Amazon pozwala również wypróbować ich przez tydzień. Odwiedź stronę promocyjną Amazon Prime i złóż wniosek o bezpłatną wersję próbną w kilku prostych krokach. Ich aplikacja mobilna jest dostępna na smartfony i tablety z systemem Android i Apple.

Jak oglądać HBO w telewizji AT&T

Dla każdego, kto korzysta z usług AT&T, uzyskanie HBO będzie bardzo proste. To naprawdę ma sens, ponieważ telekomunikacyjny gigant jest spółką-matką HBO.

Dla nowych użytkowników AT&T TV umożliwia bezpłatny dostęp do HBO przez pierwsze 12 miesięcy umowy. Następnie będziesz musiał zapłacić miesięczną subskrypcję HBO. Podobnie jak w przypadku Hulu i Amazon Prime, AT&T traktuje to również jak usługę premium.

Co więcej, korzystanie z AT&T TV zapewni Ci dostęp do HBO GO za darmo. W ten sposób możesz śledzić swoje ulubione programy, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek jesteś. HBO GO jest dostępne zarówno na smartfony i tablety z systemem Android, jak i Apple.

Jak oglądać HBO na żywo bez telewizji kablowej — AT&T TV teraz

Jakie urządzenia do przesyłania strumieniowego obsługują HBO?

Jeśli chodzi o oglądanie ulubionych programów telewizyjnych w zaciszu własnego domu, jest to prawdopodobnie preferowany sposób dla większości ludzi. Jeśli zdecydujesz się kontynuować bez usługi kablowej, nie musisz się martwić. Popularne urządzenia do przesyłania strumieniowego umożliwiają dostęp do mnóstwa treści rozrywkowych bezpośrednio z telewizora.

Jak oglądać HBO na Fire TV Stick?

Jeśli wybierzesz Fire TV Stick firmy Amazon, uzyskanie HBO Now jest niezwykle łatwe. Wystarczy wejść do sklepu Amazon Appstore z urządzenia Fire i zainstalować aplikację mobilną HBO Now.

Dla nowych klientów HBO zapewnia siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, więc upewnij się, że z niego korzystasz. Będąc usługą opartą na subskrypcji, po wygaśnięciu okresu próbnego będziesz musiał płacić miesięczną opłatę, aby nadal oglądać HBO.

Jak oglądać HBO na AppleTV?

Jeśli wolisz nie opuszczać swojego ekosystemu Apple, Apple TV może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Możesz użyć domyślnej aplikacji HBO dostarczanej z urządzeniami Apple TV lub pobrać HBO Now z App Store.

Pamiętaj, że jeśli masz już subskrypcję HBO Now, nie będzie ona działać z natywną aplikacją HBO na Twoim urządzeniu Apple TV. Aby korzystać z aplikacji HBO, musisz subskrybować usługi HBO bezpośrednio z formularza rejestracyjnego aplikacji. Oznacza to, że powinieneś anulować istniejącą subskrypcję HBO Now. Aby uniknąć tych kłopotów, najlepiej trzymać się HBO Now i gotowe.

Oglądaj HBO na żywo bez kabla

Jak oglądać HBO na Roku?

Dzięki urządzeniom strumieniowym Roku możesz uzyskać dostęp do swoich ulubionych treści HBO na dwa sposoby. Najbardziej oczywistym jest zainstalowanie HBO Now na urządzeniu Roku i korzystanie z aplikacji, aby uzyskać dostęp do treści.

Inną opcją jest dodanie HBO do Roku Channel – bezpłatnej usługi przesyłania strumieniowego Roku przeznaczonej dla telewizji na żywo i telewizji premium. W ten sposób nie będziesz musiał otwierać aplikacji HBO Now, aby przeglądać dostępne treści. Zamiast tego wszystkie tytuły HBO pojawią się automatycznie na liście kanałów Roku wraz z całą inną treścią, którą zapewnia ta usługa.

Oczywiście obie te opcje oznaczają, że musisz mieć ważną subskrypcję usługi HBO Now, aby oglądać ją za pomocą Roku. Zanim zasubskrybujesz usługę przesyłania strumieniowego HBO, skorzystaj z bezpłatnej siedmiodniowej wersji próbnej.

Ciesz się HBO bez kabli

Po tym, jak w końcu zerwiesz więzi z operatorem kablowym, uzyskanie HBO jest całkiem proste. Możesz skorzystać z aplikacji do przesyłania strumieniowego HBO lub zasubskrybować usługę przesyłania strumieniowego, która ją obsługuje. Jeśli chcesz cieszyć się oryginałami HBO w zaciszu swojego domu, wybierz jedno z urządzeń do przesyłania strumieniowego. I zdecydowanie skorzystaj z tych bezpłatnych wersji próbnych, aby przetestować usługi, o których przeczytałeś w tym artykule.

Udało Ci się skonfigurować streaming HBO? Którą z opcji wybrałeś? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.