Jak oglądać kanał golfowy bez kabla?

Najlepszym sposobem na oglądanie Golf Channel bez kabla jest zarejestrowanie się w Golf Pass lub usłudze przesyłania strumieniowego premium.

Istnieje wiele doskonałych opcji z różnymi relacjami sportowymi, w tym FuboTV, Hulu Live, YouTube TV, Sling TV, Hulu Live i ATT TV Now. Wszystkie te usługi przesyłania strumieniowego online oferują Golf Channel.

W tym artykule pomożemy Ci znaleźć najlepsze obecnie dostępne oferty.

Czy są jakieś darmowe opcje?

Oglądanie Golf Channel za darmo można zrobić w następujący sposób. Możesz skorzystać z oficjalnej strony strumieniowej Golf Channel, ale pozwoli ci ona oglądać tylko przez ograniczony czas (tylko siedem minut, kiedy sprawdziliśmy). Lepszym rozwiązaniem byłoby zatem wypróbowanie Golf Pass za darmo:

  1. Kliknij zakładkę Oglądaj na stronie Golf Channel.
  2. Następnie naciśnij opcję Wypróbuj 2 miesiące bezpłatnie obok banera Golf Pass.
  3. Zostaniesz przekierowany na stronę Golf Pass, więc ponownie kliknij Wypróbuj 2 miesiące za darmo.
  4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i zapisz się na wybrany plan. Nie będziesz płacić za pierwsze dwa miesiące, a subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie przed wygaśnięciem okresu próbnego.

Możesz oglądać Golf Pass na urządzeniach Roku, Apple TV, Android i iOS lub w przeglądarce komputerowej. Witryna Golf Channel wymaga abonamentu satelitarnego lub kablowego do oglądania, więc Golf Pass jest lepszym wyborem dla obcinaków do kabli.

Pamiętaj, że bezpłatne aplikacje Golf Channel na Androida i iOS służą wyłącznie do wyświetlania wiadomości, wyników i harmonogramów golfowych. Za ich pomocą nie będzie można przesyłać strumieniowo akcji golfowych na żywo.

Oglądaj kanał golfowy bez kabla

Jakie usługi przesyłania strumieniowego obsługują kanał golfowy?

Wielu z nich to robi. Aby uzyskać Golf Channel, wystarczy zarejestrować się w jednej z usług i pobrać dedykowaną aplikację na wybrane urządzenie do przesyłania strumieniowego.

Skorzystaj ze sklepu z aplikacjami na swoim urządzeniu, aby znaleźć i zainstalować aplikację do przesyłania strumieniowego. Następnie możesz wyszukać kanał golfowy i rozpocząć oglądanie. Pamiętaj, aby aktualizować oprogramowanie układowe, a także dedykowane aplikacje.

Na koniec nie zapominaj, że potrzebujesz szybkiego połączenia internetowego do przesyłania strumieniowego online (10+ Mbps dla jakości obrazu SD lub 20+ Mbps dla jakości HD).

Jak oglądać kanał golfowy na FuboTV

Jeśli Twoim głównym zainteresowaniem jest sport, FuboTV jest prawdopodobnie najlepszą alternatywą dla telewizji kablowej. To platforma dedykowana fanom sportu, oferująca szeroką gamę kanałów, w tym Golf Channel, w bardzo przystępnej cenie.

W ramach abonamentu podstawowego otrzymujesz prawie 100 kanałów telewizyjnych, z czego prawie jedna trzecia to kanały sportowe. Fubo oferuje również DVR, ma wybór na żądanie i jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Jeśli nie masz pewności, czy zasubskrybować FuboTV, skorzystaj z tygodniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby bezpłatnie oglądać Golf Channel i wiele innych.

Oto strona rejestracji FuboTV, na której musisz wprowadzić podstawowe informacje, utworzyć konto i rozpocząć oglądanie online w przeglądarce. Fubo ma aplikację na urządzenia mobilne Apple TV, Android i iOS, Chromecast, Roku i Amazon Fire TV.

Pamiętaj, że dostępność niektórych kanałów lokalnych w FuboTV zależy od Twojej lokalizacji, ale powinieneś uzyskać z nią kanał Golf Channel w całym kraju.

Jak oglądać kanał golfowy w YouTube TV

Platforma strumieniowa YouTube TV firmy Google jest jednym z największych pretendentów do najlepszej usługi przesyłania strumieniowego sportu. Ma to wszystko (jeśli chodzi o sport), a jego miesięczny abonament jest tańszy niż kablówka.

Możesz oglądać Golf Channel, ESPN, TNT, USA, FS1 i wiele innych świetnych kanałów na YT TV. Oferuje również kanały lokalne w większości kraju i ma doskonałą stronę internetową, dedykowane aplikacje i nieograniczony DVR w chmurze Google.

Oprócz sportu oczekuj różnorodnych wiadomości i treści rozrywkowych. YouTube TV oferuje również tygodniowy okres próbny, więc koniecznie z niego skorzystaj! Odwiedź ich stronę główną, kliknij rejestrację i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

W mgnieniu oka możesz zacząć oglądać Golf Channel na następujących urządzeniach: Apple TV, Roku, Chromecast, Fire TV, urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, telewizory inteligentne Vizio, Samsung i LG, Amazon Fire TV, Xbox One i PS 4 konsole.

Jak oglądać kanał golfowy na Hulu na żywo?

Hulu Live obejmuje również kanał Golf Channel i jest to jedna z najpopularniejszych opcji przesyłania strumieniowego w kraju. Oprócz golfa możesz oglądać wiele innych sportów na FOX Sports, ESPN, NBC Sports i innych dedykowanych kanałach sportowych.

Hulu Live oferuje kanały lokalne w większości Stanów Zjednoczonych. Możesz oglądać wiadomości, sport i treści rozrywkowe na stronie internetowej lub w aplikacjach, a także bezpłatny rejestrator DVR. Najlepsze są ceny subskrypcji i oferty pakietowe z Disneyem.

Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej Hulu i przetestuj ją, zanim zaczniesz płacić za subskrypcję. Możesz oglądać Golf Channel na Hulu Live za pomocą smart TV (Apple, Android, LG, Samsung, Amazon Fire), konsoli do gier (PS 4, Xbox One, Nintendo Switch), telefonów i tabletów Apple lub Android oraz Chromecasta.

Jak oglądać kanał golfowy w ATT TV TERAZ?

ATT TV NOW to najnowsza usługa przesyłania strumieniowego, która oferuje kanał Golf. Wspaniałą rzeczą w tym streamerze jest to, że zawiera HBO w podstawowej subskrypcji.

Mają także ESPN, kanały lokalne, FX, USA i szeroki wybór innych kanałów informacyjnych, sportowych i rozrywkowych. Ta platforma do przesyłania strumieniowego jest nieco droższa, ale oferuje treści najwyższej jakości.

Ich obsługa urządzeń jest również imponująca (dowolny komputer za pośrednictwem przeglądarek internetowych, Apple TV, Fire TV i Firestick, Samsung TV, urządzenia iOS i Android, Roku i Chromecast). Sprawdź oficjalną stronę internetową, aby zarejestrować się za darmo już dziś (ponownie, jest to siedmiodniowy okres próbny). Ponadto ATT TV NOW oferuje również treści na żądanie i rejestrator DVR o ograniczonej pojemności.

Oglądaj kanał golfowy w Sling TV

Sling TV to coraz popularniejsza platforma streamingowa. To prawda, że ​​jest bardzo tani, ale pakiet podstawowy nie obejmuje kanału golfowego. Musisz zasubskrybować pakiet sportowy, aby dodać go do listy dostępnych kanałów.

To nie jest tak duża różnica w cenie i warto. Opcje Sling TV są nieco mylące, więc zapoznaj się z nimi przed subskrybowaniem. Na przykład ESPN nie jest zawarty w pakiecie sportowym, ale w pakiecie pomarańczowym i niebieskim.

Oto link do oficjalnej strony internetowej Sling TV, na której możesz rozpocząć siedmiodniowy okres próbny. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i zacznij oglądać Golf Channel za darmo. Możesz go oglądać za pomocą przeglądarki Google Chrome, Xbox One, Roku, Chromecasta, Fire TV, Apple TV, Android TV, telewizorów Smart TV Samsung i LG, urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android.

Jak oglądać kanał golfowy

Telewizja kablowa to stare wiadomości

Zalecamy przetestowanie wielu opcji przesyłania strumieniowego, zanim zdecydujesz, gdzie oglądać kanał Golf Channel bez kabla. Znajdź ten, który najbardziej Ci odpowiada i trzymaj się go. Podsumowując, nie ma dużej różnicy w dostępnych pakietach cenowych. Wszystkie mają swoje mocne i słabe strony (np. YouTube TV ma nieograniczoną liczbę nagrywarek, podczas gdy większość konkurentów ma ograniczoną przestrzeń dyskową).

Co to będzie dla ciebie? Czy zdecydowałeś, gdzie złapać Golf Channel? Jakie inne sporty lubisz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.