Jak oglądać sport Fox bez kabla?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na odcięcie sznurka. To rozsądna decyzja, biorąc pod uwagę, że większość telewizorów kablowych jest nieco zawyżona. Usługi przesyłania strumieniowego na żądanie pozwalają nam oglądać nasze ulubione programy telewizyjne. Ale co ze sportem?

Jak oglądać sport Fox bez kabla?

Jeśli nie masz pewności, jak oglądać Fox Sports bez kabla, mamy Cię w zasięgu ręki! Istnieje wiele opcji, a my je opiszemy, abyś mógł zdecydować, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

Czy są jakieś darmowe opcje?

Przyjrzymy się niektórym opcjom, które pozwolą Ci oglądać Fox Sports za darmo. Niestety większość opcji działa przez ograniczony czas.

Prawdopodobnie wiesz, że większość usług przesyłania strumieniowego oferuje bezpłatny okres próbny. Hulu Live to jedna z najlepszych opcji, ponieważ jej bezpłatny okres próbny trwa cały miesiąc! Inne usługi zwykle zapewniają 7-dniowy bezpłatny okres próbny tylko po to, aby wypróbować i sprawdzić, czy to działa dla Ciebie.

Inną opcją jest bezpłatne przesyłanie strumieniowe Fox Sports bezpośrednio z jego strony internetowej. Musisz jednak zarejestrować się za pomocą danych uwierzytelniających z Fubo TV, Hulu lub AT&T TV NOW. Możesz także użyć danych uwierzytelniających od innych dostawców telewizji, takich jak DirecTV.

Jeśli nie jesteś subskrybentem żadnej z wymienionych usług, prawdopodobnie ktoś z Twojej rodziny jest. Możesz poprosić ich o podanie hasła i adresu e-mail.

jak oglądać lisy sportowe

Jakie usługi przesyłania strumieniowego obsługują Fox Sport?

Większość serwisów streamingowych oferuje szeroki wybór kanałów sportowych. Wiedzą, że gdyby tego nie zrobili, wyłączyliby wielu pasjonatów sportu. Fox Sports można znaleźć w większości głównych serwisów streamingowych.

Jednak najlepszą opcją jest skorzystanie z jednej z następujących trzech usług – Hulu Live, Fubo TV i AT&T TV NOW – ponieważ mają one umowy specjalne z Fox Sports. Oznacza to natychmiastowy dostęp i inne korzyści. Omówimy teraz wszystkie trzy.

Hulu na żywo

Hulu Live to doskonała opcja dla osób, które chcą połączyć transmisje sportowe na Fox z filmami i programami telewizyjnymi na żądanie. Hulu Live pozwala oglądać ponad 60 kanałów telewizyjnych, w tym Fox Sports 1, Fox Sports 2, a także lokalne stacje Fox.

Jeśli interesuje Cię konkretny kanał lokalny, możesz przejść do witryny Hulu Live i zapoznać się z sekcją „Wyświetl wszystkie kanały w Twojej okolicy”. Wystarczy wpisać swój kod pocztowy, aby uzyskać listę kanałów dostępnych w Twoim regionie.

Jedną z najlepszych rzeczy w Hulu Live jest długi okres próbny i możliwość nagrania do 50 godzin ulubionych programów lub, w tym przypadku, meczów sportowych! Ponadto jego ogromna biblioteka na żądanie jest regularnie aktualizowana, dzięki czemu możesz oglądać najnowsze filmy, jeśli kiedykolwiek zmęczysz się grami sportowymi.

Telewizja Fubo

Pomimo tego, że jest stosunkowo nową usługą przesyłania strumieniowego, Fubo TV szybko zyskała na znaczeniu, zwłaszcza wśród miłośników sportu. Serwis słynie ze świetnej oferty kanałów sportowych; możesz tam znaleźć prawie każdy sport. Zawiera cztery kanały Fox: Fox Sports 1, Fox Sports 2, Fox Soccer Plus i Fox Desportes.

Fubo TV oferuje różne pakiety, głównie w oparciu o liczbę godzin, które możesz nagrywać. Jeśli interesuje Cię Fox Sports 1, znajdziesz go w pakiecie Standard Fubo. Kosztuje 54,99 USD miesięcznie i ma 92 kanały i 30 godzin miejsca na DVR.

Niektóre większe pakiety, takie jak Rodzina lub Rozrywka, zapewniają do 500 godzin miejsca na DVR! Oczywiście, nawet jeśli wykupisz mniejszy pakiet, a potem zmienisz zdanie, zawsze możesz dokonać aktualizacji. Dla każdego pakietu dostępny jest bezpłatny 7-dniowy okres próbny, więc możesz spróbować i zobaczyć, co działa najlepiej dla Ciebie.

AT&T TV TERAZ

Gdy wejdziesz na stronę główną AT&T TV NOW, zobaczysz ich dwa najpopularniejsze pakiety, Plus i Max. Dobrą rzeczą jest to, że oboje mają 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Jeśli jednak będziesz dalej przeglądać, zobaczysz, że możesz dostosować każdy z nich za pomocą kanałów, które lubisz oglądać.

Jeśli chcesz tylko Fox Sports 1, możesz kupić pakiet miesięczny o wartości 65 USD. Jeśli jednak zamierzasz oglądać zarówno Fox Sports 1, jak i Fox Sports 2, będziesz musiał wybrać pakiet Max, który kosztuje 85 USD miesięcznie. To dobra opcja tylko wtedy, gdy Ty lub ktoś z Twojej rodziny kocha HBO, ponieważ w każdym pakiecie znajduje się wiele kanałów HBO.

Pamiętaj, że AT&T TV NOW może nie być dla Ciebie najlepszą opcją, jeśli chcesz nagrywać treści i oglądać je później w wolnym czasie. Ta usługa przesyłania strumieniowego ma jedną z najbardziej restrykcyjnych zasad nagrywania na rynku. Możesz nagrać do 20 godzin treści, ale musisz obejrzeć je w ciągu następnych 30 dni, zanim zostaną usunięte z chmury.

Chusta TV

Sling TV to kolejna dobra opcja do oglądania Fox Sports. Za jedyne 30 USD miesięcznie otrzymasz dostęp zarówno do Fox Sports 1, jak i FOX Sports 2, a także do wielu innych świetnych kanałów.

Dwa najpopularniejsze pakiety to Blue i Orange, a każdy ma około 50 kanałów. Pakiet Blue zawiera różne kanały Foxa, w tym kanały sportowe.

Jedną z głównych różnic między tymi dwoma pakietami są pakiety kanałów dla dzieci, więc przed podjęciem decyzji być może będziesz musiał zapytać swoje dzieci, czy wolą Disney czy Bravo Kids. Oczywiście, jeśli chcesz dokonać aktualizacji, możesz w każdej chwili wykupić pakiet Premium. Jest to połączenie planów Blue i Orange, które można dostać za 45 USD miesięcznie.

Amazonka Firestick

Jeśli masz telewizor Amazon Firestick, przejdź do sklepu z aplikacjami Amazon i pobierz aplikację Fox Sports. Wszystkie wymienione usługi są kompatybilne z Firestick, więc po prostu wprowadź swoje dane uwierzytelniające i gotowe. Aplikacja umożliwi nie tylko strumieniowe przesyłanie treści na żywo, ale także przeglądanie ogromnej biblioteki na żądanie i tworzenie spersonalizowanej listy oglądania.

Roku

Roku jest kompatybilny ze wszystkimi wymienionymi przez nas usługami przesyłania strumieniowego. Wystarczy pobrać aplikację Fox Sports (zwaną również kanałami) i oglądać ulubione programy sportowe i telewizyjne.

Telewizor apple

Jeśli masz Apple TV, przejdź do App Store i pobierz aplikację Fox Sports. Będziesz mógł przesyłać strumieniowo treści na żywo na swój telewizor, ale to nie wszystko! Możesz spersonalizować swój profil i ustawić alerty przypominające o treściach, których nie chcesz przegapić.

PC, MAC i Chromebook

Jeśli chcesz oglądać Fox Sports na komputerze PC, Mac lub Chromebooku, przejdź na stronę Fox Sports. Jeśli subskrybujesz jedną z wymienionych usług, będziesz mieć natychmiastowy dostęp. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające i możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści na dowolne urządzenie.

oglądaj sporty lisów bez kabla

Nie potrzebujesz już kabla

Możesz oglądać Fox Sports na dowolnym urządzeniu i korzystając z wielu różnych usług. Opisaliśmy najpopularniejsze opcje i teraz decyzja należy do Ciebie. Oczywiście, jeśli dzielisz subskrypcję z rodziną, weź pod uwagę inne treści oferowane przez usługi przesyłania strumieniowego.

Czy korzystasz z którejś z wymienionych powyżej usług przesyłania strumieniowego? Jaki jest według Ciebie najlepszy sposób na streamowanie wydarzeń sportowych?