Jak oglądać HGTV bez kabla?

Jeśli jesteś uzależniony od domowych programów, ale chcesz też odciąć przewód, masz szczęście. Istnieje kilka legalnych sposobów oglądania telewizji HGTV bez kabla, a kilka z nich działa bardzo dobrze. Oprócz oficjalnej aplikacji HGTV, kilka innych usług transmisji strumieniowej w telewizji obejmuje kanał lub przynajmniej niektóre z jego programów.

Jak oglądać HGTV bez kabla?

Omówiliśmy kilka „jak oglądać kanał x bez kabla” tutaj na TechJunkie i chociaż cena kabla jest tak droga, nadal będziemy to robić. W ciągu ostatnich 30 lat telewizja kablowa była sposobem na oglądanie telewizji. W dobie internetu już tak nie jest, a przy drogich abonamentach i nieco nieelastycznej usłudze pozostaje w tyle.

Dzięki wysokiej jakości usługom strumieniowym dostępnym za dużo mniej niż kabel, cięcie tego kabla ma sens!

HGTV

HGTV to przede wszystkim dom, ogrody i majsterkowanie. Zawiera programy takie jak Brother Vs. Brother, Property Brothers: Buy and Selling, Boise Boys, Desert Flippers, Fixer Upper, Flip or Flop, Flip or Flop Vegas, Good Bones, Home Town, House Hunters, House Hunters International i Love It or List It.

Jeśli jesteś właścicielem domu lub chcesz mieć dom, prawdopodobnie oglądasz co najmniej jeden program w HGTV. To sprawia, że ​​jest gotowy do pokazywania także gdzie indziej.

Oglądanie telewizji HGTV bez kabla

Istnieje kilka całkowicie legalnych sposobów oglądania telewizji HGTV bez kabla. Istnieje własna aplikacja HGTV, DirectTV, Hulu, Sling TV i inne. W chwili pisania tego tekstu cały kanał HGTV jest dostępny w wymienionych tutaj usługach. To może się jednak zmienić z czasem.

HGTV w dowolnym miejscu

HGTV Anywhere to własna aplikacja kanału. Nie pokazuje telewizji na żywo, ale umożliwia oglądanie odcinków ulubionego programu. Aplikacja jest bezpłatna, ale do działania wymaga zalogowania się za pomocą kabla lub satelity. Więc chociaż technicznie nie dla obcinaczy kabli, możesz oglądać go gdzie indziej niż w serwisie kablowym.

Opinia na temat aplikacji nie jest dobra. Istnieje wiele skarg na porzucanie, zamrażanie i ogólnie słaby rozwój, więc używaj ostrożnie.

DirectTV teraz

DirecTV Now oferuje na żywo HGTV we wszystkich swoich pakietach wraz z całą masą innych kanałów. DirecTV Now zaczyna się od 35 USD miesięcznie i przesyła treści na różne urządzenia. Jest to jedna z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego w kraju, ale także jedna z droższych.

W zamian za inwestycję otrzymujesz jedną z najbardziej dopracowanych i niezawodnych usług przesyłania strumieniowego, która umożliwia oglądanie telewizji HGTV bez kabla.

Hulu

Hulu ma również HGTV w swojej ofercie Hulu Live TV. Jest to jeden z kilkudziesięciu topowych kanałów dostępnych w serwisie. Telewizja Hulu Live jest droga, 39 USD miesięcznie za pełną usługę, ale nadal jest znacznie tańsza niż większość usług kablowych i możesz oglądać telewizję na prawie każdym urządzeniu, w dowolnym miejscu.

Hulu to kolejny dopracowany produkt, który po prostu działa. Aplikacje są niezawodne, a strumienie są dobrej jakości, rzadko buforują, jeśli masz przyzwoity Internet i ułatwiają naprawę pornografii w nieruchomości.

Chusta TV

Sling TV był pierwszą usługą przesyłania strumieniowego głównego nurtu, która trafiła na rynek i nadal ma się dobrze. Ma najbardziej ugruntowaną sieć, dobrze zaprojektowaną aplikację i jest bardzo łatwy w użyciu. Jest również tańszy niż inne tutaj, zaczynając od 20 USD za Sling Orange. Wszystkie pakiety umożliwiają oglądanie telewizji HGTV bez kabla z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Istnieje wiele ofert kanałów od Sling TV w cenie od 20 do 40 USD. Dodatkowo zapłać trochę więcej i oglądaj na wielu urządzeniach lub uzyskaj dostęp do ich schludnej usługi DVR w chmurze.

FuboTV

FuboTV to ostatni wpis na naszej liście sposobów oglądania telewizji HGTV bez kabla. Rozpoczął życie jako usługa strumieniowego przesyłania danych sportowych, ale szybko rozwinęła się w pełnoprawną ofertę telewizji strumieniowej, która konkuruje z DirectTV Now, Hulu i innymi. HGTV to tylko jeden z wielu kanałów dostępnych w usłudze.

Ponownie, FuboTv nie jest tani za 39,99 USD miesięcznie, ale pierwsze dwa miesiące kosztują tylko 19,99 USD. W ofercie jest ponad 70 kanałów, a rejestrator w chmurze jest wliczony w tę cenę.

Istnieją inne usługi przesyłania strumieniowego, a niektóre prawdopodobnie będą miały HGTV na swoich listach kanałów. Wiem, że Playstation Vue to jedna z bardziej popularnych usług, ale jestem pewien, że są inne. Znasz inne sposoby oglądania telewizji HGTV bez kabla? Inne popularne serwisy streamingowe TV, które mają go na swojej liście kanałów? Opowiedz nam o tym poniżej, jeśli tak!