Jak oglądać Paramount+ z komputera, telefonu lub urządzenia do przesyłania strumieniowego

Wraz z pojawieniem się streamingu i różnych usług online, każda firma rozrywkowa, która nie rozszerza swojego zasięgu na świat online, poważnie traci.

Jak oglądać Paramount+ z komputera, telefonu lub urządzenia do przesyłania strumieniowego

Mając to na uwadze, Paramount+ istnieje od ponad sześciu lat. Jest to usługa, która zawiera różnorodne oryginały Paramount+.

Jeśli masz problemy z konfiguracją Paramount+, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Oto jak oglądać poprzednią usługę CBS All Access na różnych urządzeniach.

Najpierw rzeczy pierwsze

Zanim przejdziesz do uzyskania dostępu do Paramount + na dowolnym z poniższych urządzeń, będziesz potrzebować subskrypcji. Możesz wypróbować Paramount+ za darmo z 1-tygodniowym okresem próbnym.

Nadal będziesz musiał założyć konto, rozpocząć subskrypcję i dodać metodę płatności. Nie martw się, ponieważ możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Paramount+ oferuje dwa plany. Jeden kosztuje 5,99 USD miesięcznie z ograniczonymi reklamami. Drugi kosztuje 9,99 USD miesięcznie i jest całkowicie wolny od reklam. Możesz wybrać jeden z dwóch do okresu próbnego.

 1. Zacznij od wejścia na stronę Paramount Plus, a następnie kliknij Wypróbuj bezpłatnie.

 2. Teraz wybierz Kontynuuj.

 3. Wybierz preferowany plan i kliknij Kontynuuj.

 4. Na następnej stronie wybierz Kontynuuj.

Zostaniesz teraz poproszony o wprowadzenie pewnych danych osobowych. Gdy skończysz, przejdź do kroku 2, w którym wprowadzisz informacje o płatności. Nie zostaniesz obciążony, jeśli anulujesz subskrypcję przed końcem okresu próbnego.

Jak oglądać Paramount+ na urządzeniu Roku

Więc chcesz oglądać swój ulubiony program Paramount na swoim Roku Smart TV lub urządzeniu do przesyłania strumieniowego? Zacznij od zainstalowania aplikacji Paramount+ na swoim urządzeniu.

Naciśnij przycisk Home na pilocie Roku.

Na pasku bocznym po lewej stronie wybierz „Szukaj”.

Tutaj wpisz Paramount lub Paramount Plus.

Gdy wpis Paramount+ pojawi się na liście po prawej stronie, wybierz go i potwierdź, wybierając Dodaj kanał.

Gdy urządzenie zakończy pobieranie i instalowanie aplikacji (zostaniesz o tym powiadomiony), wybierz OK. Teraz naciśnij przycisk Home na pilocie. Znajdź na liście aplikację Paramount+ i uruchom ją.

Zostaniesz poproszony o zalogowanie się, aktywację na komputerze lub zalogowanie się u swojego operatora (na przykład, jeśli masz bezpłatny Paramount+ za pośrednictwem swojego operatora telewizji kablowej). Zrób to i zaloguj się.

Teraz możesz oglądać Paramount+ na swoim Roku.

Jak oglądać Paramount+ na Amazon Firestick?

Aby oglądać Paramount + na Amazon Firestick, musisz zacząć od pobrania aplikacji. Pobierz ją tak, jak każdą inną aplikację na Firestick. Możesz go również pobrać ze strony Amazon.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji znajdź ją na ekranie głównym Firestick. Po otwarciu aplikacji wybierz Zaloguj się.

Teraz są dwa różne sposoby postępowania. Po zalogowaniu zobaczysz dwie opcje: Na urządzeniu i W Internecie. Pierwszy z nich będzie wymagał użycia nazwy użytkownika i hasła Paramount+. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające i wybierz Zaloguj się.

Ta ostatnia opcja spowoduje wyświetlenie kodu aktywacyjnego na ekranie. Zanotuj to (najlepiej, jeśli to zapisałeś).

Przejdź do tej witryny w wybranej przez siebie przeglądarce. Tutaj zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu.

Teraz wprowadź swoje dane uwierzytelniające Paramount+ i wybierz Zaloguj się.

To jest to! Wróć do Firestick i użyj Paramount+.

Jak oglądać Paramount+ na Apple TV?

Zacznij od przejścia do Apple Store na Apple TV.

 1. Wyszukaj Paramount lub Paramount Plus. Pobranie aplikacji Paramount+ jest bezpłatne (na wszystkie platformy). Wykonaj te same czynności, co w przypadku każdej innej aplikacji.
 2. Gdy aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana, urządzenie powiadomi Cię o tym.
 3. Przejdź do listy aplikacji na swoim urządzeniu i znajdź Paramount+.
 4. Uruchom.
 5. W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz Ustawienia.
 6. Wybierz to, a zobaczysz dwie opcje: Zaloguj się ręcznie lub Zaloguj się za pomocą kodu.

Pierwsza opcja będzie wymagała podania danych logowania Paramount+. Zrób to i naciśnij Enter. Powinieneś być zalogowany. Alternatywnie, jeśli chcesz zalogować się za pomocą kodu, wybierz tę opcję, zanotuj kod, który pojawia się na ekranie i przejdź do strony aktywacji Paramount Plus w przeglądarce (komputer, tablet, lub smartfon). Tutaj zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu, jak widać na Apple TV. Zrób to i potwierdź. Spowoduje to zalogowanie się na Apple TV.

Jak oglądać Paramount+ na telewizorze Smart TV

To jest podchwytliwe. Tak, absolutnie możesz oglądać Paramount+ na większości, jeśli nie na wszystkich telewizorach Smart TV. Jednak nie każdy telewizor będzie w stanie to zrobić bez urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak Roku lub Firestick.

Ponadto wszystkie telewizory z systemem Android powinny umożliwiać pobranie aplikacji Paramount+. Najlepszym sposobem, aby przejść tutaj, jest wyszukanie modelu telewizora w Google i sprawdzenie, czy obsługuje on Paramount +.

Jeśli Twój telewizor jest obsługiwany, oglądanie na nim Paramount + jest tak proste, jak pobranie aplikacji ze sklepu z aplikacjami na urządzeniu.

Postępuj zgodnie z instrukcjami – które powinny przypominać te opisane powyżej.

Jak oglądać Paramount+ na Windowsie, Macu lub Chromebooku?

Chociaż urządzenia Windows, Mac i Chromebook znacznie się różnią, z przyjemnością usłyszysz, że wszystkie korzystają z tej samej metody uzyskiwania dostępu do Paramount +. To dlatego, że musisz korzystać z przeglądarki.

Po otwarciu dowolnej przeglądarki wystarczy wpisać „Paramount Plus”, a przeglądarka zabierze Cię tam.

 1. Zobaczysz opcję logowania w prawym górnym rogu strony.

 2. Po zalogowaniu się, zakładając aktywną subskrypcję, będziesz mógł wybrać dowolne treści na platformie.

Tak, to takie proste.

Jak oglądać Paramount+ na urządzeniu z Androidem

Jest to całkowicie możliwe, co jest niesamowite w przypadku długich godzin dojazdów i tranzytu. Dopóki masz wolne dane i solidne połączenie, możesz oglądać ulubione programy na dłoni.

 1. Aby rozpocząć, uruchom Google Play i wyszukaj Paramount+.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację.
 3. Gdy aplikacja będzie gotowa, uruchom ją na ekranie głównym.
 4. Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych logowania Paramount+. Zrób to i zaloguj się.

Masz to, teraz możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści na telefonie lub tablecie.

Jak oglądać Paramount+ na iPhonie

Paramount+ obsługuje urządzenia z systemem iOS, dzięki czemu można go zainstalować na iPhonie i iPadzie. Zasada jest dość podobna do metody Androida, jak wyjaśniono powyżej.

Zacznij od przejścia do App Store na swoim telefonie/tablecie.

Wyszukaj Paramount+ i pobierz ją, tak jak każdą inną aplikację.

Następnie uruchom aplikację, wprowadź poświadczenia i zaloguj się.

Umożliwi Ci to dostęp do wszystkich treści dostępnych na Parmount+

Konsole do gier

Tak, Paramount+ jest dostępny na głównych konsolach do gier, Xbox i PlayStation. Instalacja dedykowanej aplikacji jest tak prosta, jak przejście do sklepu z aplikacjami na konsoli i wyszukanie aplikacji Paramount+.

 1. Pobierz aplikację, poczekaj, aż się zainstaluje, a następnie poszukaj jej na liście zainstalowanych aplikacji.
 2. Po znalezieniu go uruchom, zaloguj się przy użyciu swoich danych uwierzytelniających (lub innych oferowanych opcji), a będziesz mógł oglądać Paramount +.

Inne urządzenia

W przypadku urządzenia innego niż powyższe możesz nadal mieć możliwość zainstalowania aplikacji. Dopóki Twoje urządzenie ma sklep z aplikacjami, prawdopodobnie będziesz w stanie znaleźć aplikację Paramount+ i ją zainstalować.

Jednak niektóre urządzenia po prostu nie są obsługiwane przez Paramount+. Jednak dopóki możesz korzystać z przeglądarki na tym urządzeniu, będziesz mógł zalogować się w przeglądarce. Po prostu przejdź do witryny Paramount Plus i zaloguj się tak, jak na komputerze PC lub Mac. To obejście może być bardzo pomocne w przypadku urządzeń, które nie są obsługiwane przez aplikację Paramount+.

Dostęp do Paramount+

Jak widać, Paramount+ jest dostępny na wszystkich popularnych urządzeniach. Zanim zainstalujesz aplikację na swoim urządzeniu, możesz najpierw utworzyć konto i zasubskrybować tygodniowy bezpłatny okres próbny. Będziesz używać tych samych poświadczeń do logowania się do usługi niezależnie od urządzenia.

Czy udało Ci się uruchomić Paramount+ na Twoim urządzeniu? Jakiego urządzenia używasz? Czy napotkałeś jakieś problemy? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej – nasza społeczność może po prostu być w stanie Ci pomóc.