Jak oglądać BBC iPlayer na Amazon Firestick?

BBC iPlayer jest jednym z najpopularniejszych kanałów strumieniowych w dowolnym miejscu. Nadaje głównie brytyjskie programy telewizyjne, ale ma globalną publiczność liczoną w milionach. Niektóre programy są dostępne poza Wielką Brytanią, ale nie wszystkie. Możesz uzyskać dostęp do BBC iPlayer na wielu urządzeniach, w tym Amazon Fire TV. Ten samouczek pokaże Ci, jak oglądać wszystkie programy w BBC iPlayer na Amazon Firestick.

Jak oglądać BBC iPlayer na Amazon Firestick?

Czy mogę oglądać BBC iPlayer na Amazon Fire Stick?

Jeśli jesteś fanem Downtown Abbey, Luther, The Bodyguard, Doctor Foster lub jednego z wielu brytyjskich programów telewizyjnych, BBC iPlayer jest miejscem, w którym możesz je obejrzeć. Britbox jest doskonały i wkrótce przejdzie coś w rodzaju transformacji, gdy zarejestruje się więcej brytyjskich sieci, ale na razie iPlayer to miejsce, w którym można oglądać brytyjskie programy telewizyjne.

Niektóre z tych programów są dostępne w Stanach Zjednoczonych, a inne nie. BBC jest sparaliżowana licencjonowaniem, podobnie jak inne instytucje, i nie powinno dziwić, że nie wszystkie programy są dostępne we wszystkich regionach. Jak zawsze, można to obejść, jeśli wiesz jak. Zanim skończysz ten samouczek, będziesz dokładnie wiedział, jak obejść takie przykrości.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Najpierw musimy zainstalować BBC iPlayer na Amazon Firestick.

Jeśli jesteś poza Wielką Brytanią, aktywuj VPN

Instalacja VPN na Firestick jest łatwa. Aplikacja ExpressVPN jest dostępna na wszystkich urządzeniach FireTV i Firestick drugiej generacji i nowszych. Ich sieć gwarantuje również, że będziesz mógł oglądać treści BBC iPlayer poza domyślnym regionem Wielkiej Brytanii. Możesz postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby aktywować VPN, który pozwoli Ci przełączać regiony, lub zapoznać się z naszym bardziej szczegółowym przewodnikiem na temat instalacji VPN na Firestick

 1. Kliknij ten link, aby zarejestrować się w VPN. Po rejestracji będziesz mieć login, aby aktywować VPN, który jest niezbędny podczas uzyskiwania dostępu do BBC iPlayer poza Wielką Brytanią.
 2. Aby zainstalować aplikację, przejdź do strony głównej Fire TV Stick na telewizorze lub urządzeniu i kliknij Aplikacje.
 3. Wyszukaj ExpressVPN. Lubimy korzystać z ExpressVPN, ponieważ wielokrotnie w naszych testach VPN okazywały się najbezpieczniejszą siecią VPN. Wybierać Ściągnij.

 4. Po zakończeniu instalacji wybierz Zaloguj się i wprowadź swój adres e-mail i hasło. Następnie wykonaj kolejne kroki

 5. Wybierać ok skonfigurować VPN. Następnie wybierz Dobrze jeszcze raz, aby potwierdzić żądanie połączenia.

 6. Teraz możesz dotknąć ikony zasilania, aby podłączyć urządzenie Fire TV do sieci VPN. Możesz również wybrać Aktualna lokalizacja pole, aby zmienić swoją lokalizację. Zmiana lokalizacji na wewnątrz Wielkiej Brytanii pozwala na oglądanie poza Wielką Brytanią.

Instalowanie BBC iPlayer na Amazon Firestick

Będąc legalnym kanałem streamingowym BBC iPlayer jest dostępny bezpośrednio z Amazon. Dodanie go do Firestick jest wtedy bardzo proste. Być może będziesz musiał utworzyć konto Amazon w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać pełny dostęp do brytyjskich programów, ale możesz też nie. Najpierw zainstalujmy aplikację.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Włącz Firestick i zezwól na aplikacje z nieznanych źródeł, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. To Ustawienia> Urządzenie> Opcje programisty i aplikacje z nieznanych źródeł.

Pamiętaj, że przed kontynuowaniem może być konieczne pobranie aplikacji Downloader, jeśli jeszcze jej nie masz. Po prostu przejdź do ikony wyszukiwania i wpisz „Downloader”. Wybierz opcję, aby ją pobrać.

Następnie:

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

 1. Otwórz ExpressVPN i wybierz serwer punktów końcowych w Wielkiej Brytanii.
 2. Uruchom ponownie Firestick, jeśli zmieniłeś ustawienie Aplikacje z nieznanych źródeł.
 3. Wyszukaj aplikację BBC iPlayer i zainstaluj ją.
 4. Uruchom BBC iPlayer i sprawdź, do jakich programów masz dostęp.

Kiedy to testowałem, nie musiałem zmieniać konta Amazon na brytyjskie. Kiedy mój kumpel tego spróbował, to zrobił. To tylko przypadek wejścia na stronę Amazon UK i zarejestrowania się przy użyciu brytyjskiego adresu. Nie jest to najbardziej eleganckie rozwiązanie, ponieważ musisz znaleźć adres i pamiętaj, aby zawsze logować się na swoje rodzime konto Amazon, a nie na to.

Chociaż założenie fałszywego konta Amazon nie jest nielegalne, z pewnością jest to niezgodne z regulaminem firmy. Nie będziesz też musiał kupować niczego, używając fałszywych danych, gdy masz to konto, ponieważ będzie to nielegalne. Jeśli nie chcesz zakładać fałszywego konta w Wielkiej Brytanii, spróbuj zmienić region swojego prawdziwego.

Jeśli chcesz, możesz zmienić region na istniejącym koncie Amazon.

 1. Zaloguj się do Amazon tak jak zwykle.
 2. Wybierz Twoje konto w prawym górnym rogu i wybierz zakładkę Ustawienia na stronie głównej.
 3. Wybierz Zmień w Ustawieniach kraju.
 4. Wybierz Wielką Brytanię, a następnie Aktualizuj.

Zrestartuj Firestick, aby wychwytywał nowe szczegóły, i spróbuj użyć BBC iPlayer, pozostając wciąż za brytyjską siecią VPN. Jeśli wszystko poszło dobrze, powinieneś zobaczyć pełen zakres programowania i móc przesyłać strumieniowo wszystko, co chcesz.

BBC iPlayer i VPN

Brytyjczycy nie wydają się tak chętnie umieszczać VPN na czarnej liście jak sieci amerykańskie, ale pilnują dostępu przez serwery VPN. Większość dostawców wysokiej jakości będzie obserwować tę akcję i zaoferuje alternatywne adresy IP punktów końcowych, jeśli znajdą ich aktualne zakresy na czarnej liście popularnych usług.

W TechJunkie korzystam z kilku dostawców VPN, a większość z nich ma serwer punktów końcowych w Wielkiej Brytanii, który umożliwia bezproblemowe oglądanie BBC iPlayer. Jeśli nadal nie widzisz pełnego zakresu programów, upewnij się, że zmiana Twojego konta Amazon utknęła i została przefiltrowana do Firestick i zmień serwer punktu końcowego w sieci VPN.

BBC iPlayer oferuje programowanie globalnej publiczności, więc prawdopodobnie wszystkie zmiany w regionie konta Amazon i lokalizacji VPN mogą być niepotrzebne. Możesz oglądać iPlayer w USA lub dowolnym kraju, nie robiąc nic innego. Jeśli program, który chcesz obejrzeć, nie jest dostępny, w tym miejscu pojawiają się wszystkie inne rzeczy.

Czy możesz oglądać BBC na żywo na Firestick?

Możesz oglądać zwykłą telewizję na żywo, a także BBC na żywo na Firestick. Pobierz bezpłatną aplikację „TV Player” ze sklepu z aplikacjami Amazon, aby przesyłać strumieniowo kanały na żywo za pomocą kija. Nie jest tak dobry jak antena, ale działa wystarczająco dobrze, jeśli chcesz oglądać telewizję z sypialni lub kuchni.

Czy mogę uzyskać Catch Up TV na Amazon Fire Stick?

Tak, możesz uzyskać wszystkie usługi nadrabiania zaległości telewizyjnych BBC. Obejmuje to odtwarzacz BBC, All 4, My 5 i ITV. Lepiej mieć VPN, aby móc przełączyć się na lokalny adres w Wielkiej Brytanii, ale większość funkcji telewizji w Wielkiej Brytanii może być używana w USA. Możesz oglądać wiele programów telewizyjnych przez cały czas ze wszystkich naziemnych kanałów w Wielkiej Brytanii.

Czy mogę oglądać BBC na Amazon Prime?

Tak. Amazon Prime obejmuje BBC America, gdy subskrybujesz ich usługi. Jak wspomniano, ich programy nie porównują się z brytyjską wersją BBC, ale nadal dostajesz większość klasyków. Programy takie jak Doctor Who, Orphan Black i Luther są dostępne i oglądane w dowolnym momencie.