Jak oglądać Bravo bez kabla?

Wiele osób, które decydują się na odcięcie sznurka, zastanawia się, jak mogą dalej oglądać określone kanały. Na przykład możesz oglądać programy Top Chef: Last Chance Kitchen lub Family Karma w Bravo.

Jak oglądać Bravo bez kabla?

Ale czy będziesz musiał porzucić swoich ulubionych wraz z dostawcą telewizji kablowej? Zupełnie nie. Dostępnych jest wiele rozwiązań. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać Bravo bez kabla.

Czy są jakieś darmowe opcje?

Może to nie brzmi zachęcająco, ale nie da się oglądać Bravo za darmo. To nie jest jeden z tych kanałów, które można złapać za pomocą anteny.

Możesz jednak oglądać ten kanał za darmo przez malusieńki okres. Jeśli zdecydowałeś się odciąć przewód, prawdopodobnie masz na myśli antenę lub usługę przesyłania strumieniowego, która zastąpi dotychczasowego dostawcę telewizji. Ponieważ nie możesz oglądać Bravo OTA, prawdopodobnie przyjrzysz się, co mają do zaoferowania aplikacje do przesyłania strumieniowego. Dowiesz się, że wszystkie aplikacje do przesyłania strumieniowego, które obsługują Bravo, są objęte bezpłatną wersją próbną.

Oznacza to, że przez kilka tygodni możesz oglądać Bravo za darmo. Wypróbuj wszystkie usługi, a następnie zdecyduj, która zostanie Twoim nowym dostawcą telewizji. W większości przypadków podczas rejestracji na okres próbny musisz podać dane swojej karty kredytowej. Ale tak długo, jak będziesz pamiętać o anulowaniu na czas, nie zostaniesz obciążony opłatą. Dobrą rzeczą jest to, że te usługi przesyłania strumieniowego nie wymagają podpisywania umowy, więc bezpłatne wersje próbne są dostępne bez żadnych zobowiązań.

Jednak w pewnym momencie będziesz musiał dokonać wyboru, jeśli chcesz dalej oglądać Bravo. Spójrz na każdą usługę przesyłania strumieniowego, która zawiera ten kanał w co najmniej jednym z planów.

jak oglądać brawo bez kabla

Jakie usługi przesyłania strumieniowego przenoszą Bravo?

Wiele aplikacji do przesyłania strumieniowego zawiera kanał Bravo. Niestety, Philo TV, która jest jedną z najtańszych opcji na rynku, nie ma tego kanału w swojej ofercie. Istnieje jednak wiele innych możliwości i bez wątpienia znajdziesz odpowiednią.

Obecnie możliwe jest przesyłanie strumieniowe Bravo za pomocą Hulu + Live TV, Sling TV, YouTube TV, AT&T TV Now i FuboTV. Niektóre treści można również znaleźć w Amazon Prime i aplikacji Bravo.

jak oglądać brawo bez kabla - brawo

Jak oglądać Bravo z Hulu + TV na żywo

Dzięki Hulu nie będziesz musiał przechodzić przez kłopoty z decydowaniem, który pakiet subskrybować. Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego możesz przejść do ofert jednego planu Hulu + Live TV. Ten plan obejmuje Bravo w ofercie kanałów, więc możesz od razu zacząć oglądać.

Oprócz Bravo masz ponad 60 innych kanałów rozrywkowych, więc Hulu to doskonały wybór dla tych, którzy planują przejście z usług kablowych na usługi przesyłania strumieniowego. Miesięczna subskrypcja wynosi 54,99 USD miesięcznie i możesz przesyłać strumieniowo na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Jak oglądać Bravo z Sling TV

Sling TV to kolejna stosunkowo tania opcja dla kosiarzy, którzy uwielbiają oglądać Bravo. Dwa podstawowe plany, Orange i Blue, kosztują 30 USD miesięcznie i mają mniej więcej taką samą liczbę kanałów, chociaż ich składy nieco się różnią.

Aby oglądać Bravo, zasubskrybuj plan Blue. Obejmuje również NBC, rodzinę kanałów Fox, TLC, Discovery i bardziej popularne kanały. Sling TV jest również w wysokim stopniu kompatybilny ze znaczną liczbą urządzeń, więc nie będziesz mieć problemów ze sparowaniem go z tym, co masz.

Jak oglądać Bravo w YouTube TV

Istnieje od zaledwie kilku lat, ale już stał się wirusowy. Tak, YouTube TV uzasadnia swoją popularność doskonałym wyborem kanałów i wysoką kompatybilnością z wieloma urządzeniami. Cena jest również nieco niższa niż w przypadku innych podobnych aplikacji do przesyłania strumieniowego.

Jest tylko jeden pakiet z YouTube TV, a Bravo jest w ofercie. Dostajesz ponad 70 innych kanałów i możesz je przesyłać strumieniowo na maksymalnie trzy urządzenia jednocześnie. Wszystko za miesięczną subskrypcję za jedyne 49,99 USD.

Jak teraz oglądać Bravo z AT&T TV

Wiele osób decyduje się na AT&T TV Now dzięki fantastycznym planom – niektóre z nich obejmują ponad 100 kanałów. Ponadto aplikacja zapewnia również dostęp do sieci lokalnej i kanałów kablowych.

Aby oglądać ulubione programy Bravo, nie musisz płacić za droższe plany. Kanał Bravo jest częścią pakietu PLUS, który jest najtańszy za 65 USD miesięcznie. Istnieje również ponad 45 innych kanałów, takich jak HBO, ABC, Fox News, Hallmark, NBC i inne.

Jak oglądać Bravo za pomocą FuboTV

FuboTV to jedna z niedrogich aplikacji do przesyłania strumieniowego, która zapewni przyzwoitą ofertę kanałów w rozsądnej cenie. Chociaż był głównie poświęcony sportowi, obecnie obejmuje całkiem sporo różnych kanałów. Jednak, o dziwo, wciąż brakuje w nim kanałów ESPN.

Ale jeśli interesuje Cię tylko Bravo, nie szukaj więcej. FuboTV oferuje ten kanał w ramach pakietów Standard i Family. Oba obejmują 92 kanały, ale plan rodzinny umożliwia przesyłanie strumieniowe na więcej urządzeń i zapewnia więcej miejsca na DVR do nagrywania ulubionych programów.

oglądaj brawo bez kabla

Jak oglądać Bravo na Amazon Prime

Amazon Prime nie jest typową aplikacją do przesyłania strumieniowego, ale nadal pozwala cieszyć się treściami Bravo online. W tym sklepie internetowym możesz kupić pojedyncze odcinki lub całe sezony Vanderpump Rules, The Real Housewives of Atlanta, Top Chef i innych popularnych programów Bravo. Ceny zależą od tego, co chcesz kupić. Jeden odcinek zwykle kosztuje około 2 USD, a za cały sezon można zapłacić do 24 USD.

Pamiętaj, że możesz także kupować odcinki w iTunes, Google Play i VUDU.

Jak oglądać Bravo przez aplikację Bravo?

Aplikacja Bravo to doskonały wybór, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści Bravo w podróży lub gdy odpoczywasz w domu. Aplikacja jest dostępna dla wielu urządzeń, takich jak smartfony z systemem iOS i Android, Roku, Apple TV lub Amazon Fire TV. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się przy użyciu danych logowania dostawcy telewizji i rozpocząć transmisję strumieniową. Dzień po wyemitowaniu nowego odcinka na kanale Bravo na żywo, staje się on dostępny w aplikacji.

jak oglądać brawo

Jakich urządzeń mogę używać do streamowania Bravo?

Ponieważ każdego dnia jest coraz więcej przecinarek do kabli, wiele platform ciężko pracuje nad poprawą ich kompatybilności. Większość z nich jest obsługiwana przez prawie wszystkie urządzenia, z których korzystamy dzisiaj. Oto, co możesz połączyć.

Możesz oglądać telewizję Hulu + Live TV na urządzeniach takich jak Amazon Fire TV, Apple TV, Android TV, większości smartfonów i tabletów, urządzeniach Roku i Chromecast, telewizorach Samsung Smart, a także konsolach do gier, takich jak PlayStation 4, Nintendo czy Xbox One . Możesz także przesyłać strumieniowo z przeglądarki internetowej, niezależnie od tego, czy masz Chrome, Safari czy Firefox.

Sling TV jest również obsługiwany przez wiele urządzeń. Możesz oglądać Bravo na telewizorach Amazon Fire, telewizorach z systemem Android, Apple i Samsung Smart TV, smartfonach i tabletach z systemem iOS i Android, na urządzeniach Chromecast i Roku, przeglądarkach internetowych i niektórych modelach Xbox. Niestety nie jest dostępny na innych konsolach do gier.

YouTube TV jest również kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wymienionymi w poprzednim akapicie. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo na Nintendo lub PlayStation 4, musisz poczekać, aż stanie się dostępny również na tych urządzeniach. Inną opcją jest przesyłanie strumieniowe z przeglądarki internetowej, jeśli używasz komputera.

Usługa AT&T TV Now nie jest obecnie dostępna na konsole do gier. Jednak nadal możesz przesyłać strumieniowo Bravo w podróży, korzystając z urządzenia mobilnego, niezależnie od tego, czy jest to Android, czy iOS. Do oglądania Bravo możesz także użyć Roku, Chromecasta, Apple TV, Amazon Fire TV, Android TV lub konkretnych inteligentnych telewizorów. Możliwe jest również przesyłanie strumieniowe z przeglądarki internetowej.

FuboTV nie jest również obsługiwany przez Xbox, Nintendo ani PS4, ale nadal możesz go używać z wieloma innymi urządzeniami. Jeśli masz Amazon Fire TV, Apple TV, Android TV, Roku, Chromecast, Samsung Smart TV lub chcesz przesyłać strumieniowo na urządzeniu mobilnym, wszystko gotowe.

Wielkie brawo dla aplikacji strumieniowych

Jak widać, masz sporo opcji, jeśli chcesz dalej oglądać Bravo po porzuceniu kabla. Różnią się one od przystępnych cenowo po nieco drogie, ale cokolwiek wybierzesz, otrzymasz świetny stosunek jakości do ceny, którą płacisz.

Nie przegap żadnego ze swoich ulubionych programów Bravo i już dziś wybierz nowego dostawcę telewizji. Który to będzie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.