Jak oglądać najciekawsze momenty CS:GO

Jeśli kiedykolwiek grałeś w strzelankę dla wielu graczy, prawdopodobnie wiesz, jakie są najciekawsze momenty. Kiedy umrzesz w grze, zobaczysz powtórkę wideo z innej perspektywy. Po zakończeniu gry gracze mogą zobaczyć najlepsze ogólne wydarzenia.

Jak oglądać najciekawsze momenty CS:GO

W CS:GO popularna przeglądarka demonstracyjna umożliwia użytkownikowi oglądanie wyżej wymienionych wydarzeń. Jest to ważne, ponieważ może pomóc ci ulepszyć twoje strategie i wskazać błędy. Jak więc oglądać najciekawsze momenty z CS:GO?

Jak oglądać najciekawsze momenty

Aby oglądać skróty CS:GO, przejdź do menu startowego CS:GO. W górnej części ekranu zobaczysz kilka kart. Wybierz Zegarek patka. Tutaj zobaczysz listę gier, osiągnięć i możesz sprawdzić najnowsze i popularne tablice wyników. Aby przejść do swoich dopasowań, przejdź do zakładki o nazwie Twoje mecze.

Otworzy się nowy ekran z ich listą. Na ekranie zobaczysz dwie opcje „podświetlenia”: Oglądaj swoje Lowlights oraz Oglądaj swoje najciekawsze momenty. Jasne jest, że dostęp do najciekawszych / słabych świateł w meczu jest tak prosty, jak wybranie jednej z dwóch opcji. Ale co one dokładnie oznaczają?

Cóż, skróty to jedne z twoich najlepszych momentów w meczu. Obejmuje to ogólne zabójstwa, podłożone/rozbronione bomby, asysty i tak dalej. Jednak najważniejsze jest dziwna rzecz – pokazuje również sytuacje, w których zabiłeś siebie lub swoich kolegów z drużyny.

oglądaj csgo podkreśla

Czy powinieneś oglądać najważniejsze lub słabe strony?

A więc pasemka czy słabsze – która opcja jest lepsza? Czy są to dobre opcje na początek? Cóż, odpowiedź na pierwsze pytanie jest nieco złożona. Odpowiedź na drugi rodzaj odpowiada na pierwszy, ale nie do końca – tak, pasemka i słabe oświetlenie to świetne opcje.

Dzięki wyróżnieniom zobaczysz swoje zabójstwa, ale także chwile niesławy. Są one wyświetlane z Twojej perspektywy, co jest do pewnego stopnia przydatne.

Najważniejsze cechy csgo

Teraz lowlights to chwile, w których umarłeś z czyjejś ręki. W większości przypadków są to killcams z perspektywy członków przeciwnej drużyny. Może to być bardzo przydatne, ponieważ możesz zobaczyć swoją śmierć z innego punktu widzenia – swojego zabójcy. Tak jak powiedzieliśmy, możesz się w ten sposób wiele nauczyć, zarówno o swoich błędach, jak io tym, jak twoja rozgrywka wygląda z perspektywy przeciwnika.

To powiedziawszy, lowlights wyświetlają również momenty przyjaznego ognia twoich kolegów z drużyny (kiedy cię zabili), co może wydawać się bezużyteczne. Jednak wciąż jest to moment, w którym możesz zobaczyć swoją rozgrywkę oczami innego gracza, co może być korzystnym doświadczeniem.

Jak oglądać powtórki (tryb demonstracyjny)

Na tym samym ekranie, na którym byłeś wcześniej (swoje mecze), będziesz mógł ponownie oglądać powtórki całych rund, które ostatnio grałeś.

Na pionowej liście po lewej stronie zobaczysz mecze, w których ostatnio brałeś udział. Kliknij dwukrotnie dowolny z tych meczów, a na głównym ekranie wyświetlą się szczegóły dotyczące tego meczu. W dolnej części ekranu zobaczysz poziomą linię, wskazującą rundy. Jest to ważne, ponieważ zobaczysz rundy, w których dobrze sobie poradziłeś i rundy, w których zginąłeś.

Ponowne oglądanie konkretnej gry może być cennym narzędziem – możesz odbierać rzeczy, które zrobiłeś dobrze i źle, a także obserwować, co robią inni gracze. Aby rozpocząć powtórkę rundy, kliknij dowolną rundę na poziomej liście.

Będziesz w stanie odróżnić rundy po czerwonych/szarych czaszkach, wskazując, czy zginąłeś w rundzie, zabiłeś wroga, wrogów, czy jedno i drugie.

Po prostu kliknij rundę, którą chcesz ponownie obejrzeć, a rozpocznie się, wyświetlając wszystko z Twojej perspektywy.

Jeśli nie chcesz oglądać całej rundy, możesz przewijać rzeczy do przodu. Użyj Shift + F2 polecenie, aby wyświetlić menu i użyj poleceń x2 lub x4. Polecenia 1/4 i 1/2 pozwalają spowolnić odtwarzanie. Polecenia spowolnienia są szczególnie skuteczne, jeśli chcesz dostać się do zakamarków rozgrywki CS:GO.

Najlepsze rzeczy w trybie demonstracyjnym

Chociaż funkcje przewijania do tyłu i do przodu są bardzo przydatne, istnieje więcej poleceń, które mogą być niezwykle pomocne, gdy próbujesz poprawić się jako gracz CS: GO. W trybie Demo możesz oglądać gry z perspektywy różnych graczy. Użyj Lewy przycisk myszy na myszy, aby przejść do następnego gracza, a Kliknij prawym przyciskiem myszy wrócić do poprzedniego. Spowoduje to przetasowanie graczy w twojej drużynie, a także graczy w drużynie przeciwnej.

Kolejną fajną funkcją jest możliwość przełączania się między pierwszą a trzecią osobą. Może to zapewnić znacznie lepszy kąt widzenia. Użyj Kółko przewijania przełączać się między nimi. Z kółkiem przewijania jest trzecia opcja: tryb swobodnego aparatu.

Pamiętaj jednak, że darmowa kamera odpowiada ogólnej szybkości powtórki – jeśli przewiniesz powtórkę do przodu, kamera będzie działać szybciej. Jeśli zwolnisz, będzie wolniej. Jeśli wstrzymasz powtórkę, w ogóle nie będziesz mógł się poruszać. Jest to pewien minus, który zdecydowanie należy złagodzić – posiadanie darmowej kamery, która może działać niezależnie od prędkości gracza, byłoby niezwykle przydatne.

Najważniejsze i powtórki

Chociaż podświetlenia/ujęcia w CS:GO mogą być niezwykle przydatne, aby wzmocnić twoje ogólne umiejętności, to właśnie powtórki (tryb demonstracyjny) mogą naprawdę przynieść korzyści. Chociaż ten tryb ma pewne niedociągnięcia, nadal pozostaje niezwykle przydatnym narzędziem w twoim arsenale nauki CS:GO.

Czy pomogliśmy Ci znaleźć to, czego szukałeś? Czy myślisz już o tym, aby jak najlepiej wykorzystać zarówno najważniejsze, jak i słabe oświetlenie oraz powtórki? To zdecydowanie mądry sposób. Jeśli masz dodatkowe pytania, przejdź do sekcji komentarzy poniżej i odpal. Nasza społeczność zawsze chętnie Ci pomoże.