Jak oglądać sieć gastronomiczną bez kabla?

Wiele osób rezygnuje z telewizji kablowej i przechodzi na różne serwisy streamingowe. Mają wiele zalet, a także pozwalają oglądać treści, które chcesz, kiedy tylko chcesz. Jest jednak kilka rzeczy, które pokochaliśmy w starej dobrej telewizji kablowej i od których byliśmy uzależnieni.

Na przykład kanały gotowania! Wiele osób twierdzi, że najbardziej tęsknią za popularnymi kanałami kulinarnymi, takimi jak Food Network. Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – możesz oglądać Food Network bez kabla.

Czy są jakieś darmowe opcje?

Najwygodniejszą opcją oglądania sieci Food Network jest oglądanie jej za pośrednictwem jej własnej aplikacji. Aplikacja jest dostępna na Apple TV, Roku i Amazon Fire, a także na tablety i telefony Apple i Android. Jednak nie jest to całkowicie bezpłatne, ponieważ musisz mieć aktywną subskrypcję telewizyjną. Możesz uzyskać dostęp do aplikacji Food Network za pomocą swoich danych uwierzytelniających od dowolnego dostawcy telewizji, a może to być również telewizja satelitarna.

Jeśli subskrybujesz Hulu Live, YouTube TV, Fubo TV lub Philo, możesz również użyć ich danych logowania, aby uzyskać pełny dostęp do aplikacji. Jeśli już korzystasz z jednej z tych usług, jest to najlepsza opcja dla Ciebie, ponieważ możesz oglądać Food Network bez dodatkowych kosztów.

Najlepsze w tej aplikacji jest to, że oferuje zarówno transmisję na żywo, jak i treści na żądanie. Możesz oglądać Food Network tak, jak kiedyś to robiłeś w telewizji kablowej. Ale jeśli chcesz znaleźć konkretny przepis na danie, które widziałeś w Food Network, możesz to zrobić.

I to nie wszystko; możesz oglądać lekcje gotowania na żądanie lub doskonalić swoje umiejętności gotowania, postępując zgodnie z samouczkami krok po kroku zawartymi w aplikacji.

sieć spożywcza bez kabla

Jakie usługi przesyłania strumieniowego obsługują sieć żywności?

Ze względu na dużą popularność wśród widzów i entuzjastów gotowania z każdego pokolenia Food Network zdaje sobie sprawę, jak ważna jest obecność online i w różnych serwisach streamingowych. Możesz go oglądać w Hulu, YouTube TV, Philo i wielu innych usługach.

oglądaj sieć spożywczą bez kabla

Filo TV

Philo TV to najtańszy sposób na oglądanie Food Network i jest to właściwe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać dużych pieniędzy na usługę przesyłania strumieniowego. Philo TV oferuje ponad 50 kanałów za jedyne 20 USD miesięcznie.

Co więcej, możesz nagrywać najnowsze odcinki ulubionych programów kulinarnych i oglądać je w ciągu najbliższych 30 dni. Jednak Philo TV nie oferuje szerokiej gamy w niektórych kategoriach, takich jak kanały sportowe. Dlatego sugerujemy zapisanie się na siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, aby sprawdzić, czy pasuje do Ciebie, czy nie.

Hulu na żywo

Hulu Live to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć transmisję na żywo z treścią na żądanie. W swojej ofercie ma dostęp do ponad 60 kanałów telewizyjnych na żywo, a wśród nich Food Network. Nie tylko uzyskasz dostęp do swojego ulubionego kanału kulinarnego, ale także będziesz mógł przechowywać 50 godzin treści w chmurze!

Jeśli uznasz, że masz dość sieci Food Network na cały dzień, możesz zrelaksować się przy jednym z filmów z dużej biblioteki Hulu na żądanie. Istnieje również mnóstwo innych programów kulinarnych dostępnych na żądanie, co oznacza, że ​​możesz znaleźć inny program, który pokochasz. Możesz też zdecydować się na ponowne obejrzenie starych odcinków ulubionych programów.

Hulu Live oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, co jest więcej niż wystarczającą ilością czasu, aby sprawdzić, czy usługa jest dla Ciebie odpowiednia, czy nie. Następnie regularna miesięczna subskrypcja kosztuje 54,99 USD z możliwością uaktualnienia do usług premium, takich jak programowanie bez reklam.

YouTube TV

Jeśli chcesz oglądać Food Network na żywo i nagrywać swoje ulubione programy telewizyjne, YouTube TV może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Ponadto, jeśli masz znajomych, którzy uwielbiają Food Network, możesz udostępnić swoją subskrypcję YouTube TV. Miesięczna subskrypcja kosztuje 49,99 USD miesięcznie, ale możesz utworzyć do sześciu kont!

Co więcej, YouTube TV zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową, dzięki czemu możesz nagrywać dowolną liczbę odcinków! Możesz stworzyć własną bibliotekę, w którą możesz grać zawsze i wszędzie. Może to być idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają dużo czasu na oglądanie ulubionych programów telewizyjnych w dni robocze, ale lubią je oglądać w weekendy!

Telewizja Fubo

Fubo TV oferuje ponad 70 doskonałych kanałów telewizyjnych, a wśród nich jest Food Network! Aplikacja Fubo TV jest bardzo wygodna i dobrze zaprojektowana oraz dostępna na Roku, Apple TV i Android TV.

Jeśli nie masz pewności, którą usługę przesyłania strumieniowego wybrać, wypróbuj bezpłatną siedmiodniową wersję próbną Fubo, aby sprawdzić, czy działa dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję, miesięczna subskrypcja wynosi 54,99 USD.

Chusta TV

Ponownie, jeśli nie chcesz wydawać zbyt dużo na usługę przesyłania strumieniowego, Sling TV może być dla Ciebie dobrą opcją. Kanał Food Network jest w pakiecie Orange, który kosztuje 30 dolarów miesięcznie.

Dwa główne pakiety w Sling TV to pakiet Orange i Blue i zawierają różne listy kanałów. Pakiety zostały stworzone z myślą o osobistych gustach i przy założeniu, że jeśli lubisz dany kanał, prawdopodobnie polubisz również podobne kanały.

Jeśli jednak chcesz poszerzyć swoje możliwości, możesz połączyć oba pakiety. Ta mieszanka kosztuje 45 USD miesięcznie i ma dobry stosunek jakości do ceny, ponieważ Sling TV ma doskonałą ofertę wysokiej jakości kanałów.

Amazonka Firestick

Wszystkie zalecane usługi przesyłania strumieniowego są dostępne w drugiej generacji Amazon Firestick i najnowszych. Najpierw musisz subskrybować jedną z usług. Następnie możesz otworzyć sklep z aplikacjami Amazon na swoim Firestick, znaleźć wybraną aplikację i pobrać ją. Musisz zalogować się przy użyciu danych logowania do usługi przesyłania strumieniowego.

Roku

Roku jest kompatybilny ze wszystkimi wymienionymi powyżej usługami przesyłania strumieniowego. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać odpowiednią aplikację na swoje urządzenie Roku i cieszyć się nieograniczoną transmisją na żywo Food Network.

Telewizor apple

Nic dziwnego, Apple TV jest również kompatybilny z Hulu Live, Philo TV i YouTube TV. Po zasubskrybowaniu jednego z nich przejdź do sklepu App Store na telewizorze i pobierz jego aplikację. Jesteś gotowy do streamowania Food Network na swoim Apple TV!

PC, MAC i Chromebook

Oczywiście możesz oglądać wszystkie wymienione w swojej przeglądarce; nie ma znaczenia, jakie masz urządzenie, czy jest to komputer PC, MAC czy Chromebook.

Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę serwisu streamingowego, który subskrybujesz. Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło, aby się zalogować. Następnie powinieneś przejrzeć listę kanałów, aby znaleźć Food Network. Gdy go znajdziesz, naciśnij Odtwórz i jesteś gotowy do pracy.

Wiele sposobów na oglądanie Food Network

Jak widać, nie potrzebujesz telewizji kablowej, aby cieszyć się wysokiej jakości treściami telewizyjnymi! Istnieje wiele opcji oglądania Food Network, a wybór należy do Ciebie. Zanim podejmiesz decyzję, rozważ różnorodność innych kanałów, przestrzeń dyskową i ceny subskrypcji.

Jaki jest twój ulubiony sposób oglądania kanałów telewizyjnych bez telewizji kablowej? Czy korzystasz z usług przesyłania strumieniowego i dlaczego zdecydowałeś się skorzystać z tej usługi? Daj nam znać w komentarzach poniżej.