Jak oglądać ESPN bez kabla?

Jeśli jesteś fanem sportu, ESPN prawdopodobnie znajduje się na Twojej liście ulubionych w dekoderze telewizji kablowej. Ale co jeśli chcesz odciąć przewód. Jak legalnie oglądać ESPN bez kabla? Przedstawię ci pięć sposobów na naprawienie sportu, pozostając całkowicie legalnym.

Jak oglądać ESPN bez kabla?

Wraz z rosnącymi kosztami wspinania się po kablach i wzrostem opłacalnych alternatyw, więcej ludzi niż kiedykolwiek chce przeciąć kabel. Znalezienie alternatywnych sposobów dostępu do ulubionych kanałów to jedyna rzecz, która powstrzymuje większość ludzi. Gdy znajdziesz te alternatywy, zmiana i zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy miesięcznie jest bardzo proste.

Oglądaj ESPN bez kabla

ESPN to jeden z wielu kanałów, które były unikalne dla telewizji kablowej, ale są teraz dostępne w wielu usługach. ESPN jest dostępny na:

  1. Amazon Fire TV
  2. SlingTV
  3. Hulu
  4. DirectTV teraz
  5. PlayStation Vue

Są inne, ale te opcje są dobrze wycenione i łatwo dostępne. Każda z nich oferuje o wiele więcej niż tylko sport, co jest dla mnie decydujące.

ESPN w Amazon Fire TV

ESPN to jeden z wielu głównych kanałów dostępnych w Amazon Fire TV za pośrednictwem aplikacji WatchESPN. Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu, zarejestruj się lub zaloguj za pomocą swojego konta ESPN i gotowe. Powinieneś mieć dostęp do wszystkich gier, komentarzy i dodatkowych treści, które miałbyś, gdybyś pozostał na kablu. Subskrypcje są obsługiwane indywidualnie, a nie zbiorowo za pośrednictwem aplikacji WatchESPN w celu uzyskania dodatkowych usług.

Amazon Fire TV to przyzwoita opcja, która pozwala oglądać sport między innymi treściami. Nie ma jednak opcji DVR, chociaż aplikacja Recast lub Tablo OTA DVR pomaga to obejść.

ESPN na SlingTV

SlingTV ma ESPN, ESPN2 i ESPN3 jako część swojej oferty kanałów dla klientów z USA i jest dostępny za pośrednictwem aplikacji. Aby go oglądać, potrzebujesz pakietu SlingTV Orange, który zapewni Ci 20 USD miesięcznie za ESPN i wiele innych kanałów. Jest konkurencyjny w stosunku do usługi przesyłania strumieniowego i jednej czwartej ceny przeciętnego pakietu kablowego.

Będziesz musiał zapłacić dodatkowo za rejestrator DVR, ale to tylko 5 USD miesięcznie. Poza tym Sling TV jest bardzo realną alternatywą dla telewizji kablowej do uprawiania sportu.

ESPN na Hulu

ESPN jest dostępny w Hulu z telewizją na żywo. To nie tylko ESPN. Zyskujesz dostęp do TNT, CBS, FS1, Golf, NBC i wielu innych treści. Usługa, dostępna obecnie tylko w Stanach Zjednoczonych, obejmuje pełną gamę kanałów obejmujących każdy rodzaj treści. Różni się jednak w zależności od lokalizacji, więc wybierz „Wyświetl kanały w Twojej okolicy” i wprowadź swój kod pocztowy, aby zobaczyć dokładnie, co możesz uzyskać, zanim zarejestrujesz się w bezpłatnej wersji próbnej.

Hulu z telewizją na żywo jest tak zbliżony do telewizji kablowej, jak to tylko możliwe, bez płacenia opłat za telewizję. Działa na prawie każdym urządzeniu i zawiera 50 godzin DVR za około 40 USD miesięcznie.

ESPN w DirecTV teraz

DirecTV Now to także 40 dolarów miesięcznie i zapewnia imponujący zakres programów za te pieniądze. ESPN i ESPN2 należą do ponad 65 kanałów, do których możesz uzyskać dostęp dzięki pakietowi Live a Little. Obejmuje całą gamę kanałów bez kompromisów w zakresie treści lub jakości w przypadku kabla. Będziesz musiał zapłacić dodatkowo, jeśli z jakiegoś powodu chcesz ESPNews.

W tej chwili nie ma opcji DVR dla DirecTV Now, a jeśli jest to problem, jesteś ograniczony do dwóch strumieni. W przeciwnym razie usługa jest przyzwoitą alternatywą dla kabla.

ESPN na PlayStation Vue

Jeśli jesteś graczem, być może zainteresuje Cię informacja, że ​​możesz uzyskać dostęp do ESPN na PlayStation Vue. Pakiet subskrypcji zaczyna się od 30 USD miesięcznie, w tym między innymi ESPN. Plan podstawowy obejmuje dziesiątki innych kanałów sportowych, w tym NFL Network, NBA TV, MLB Network i kanały ogólnego zainteresowania. Do oglądania nie potrzebujesz nawet PlayStation, ponieważ możesz przesyłać strumieniowo na inne urządzenia.

PlayStation Vue oferuje nagrywanie w chmurze i może być przesyłane strumieniowo na maksymalnie pięć urządzeń jednocześnie. Jest to usługa gier i ma sens, jeśli posiadasz PlayStation, ale na pewno nie musisz.

Istnieją inne opcje legalnego oglądania ESPN bez kabla, takie jak YouTube TV, Roku i własny ESPN+. Każdy z nich oferuje również dostęp do sportu, ale nie jest tak dobry lub tak prosty w użyciu jak te inne. Znasz inne sposoby na oglądanie ESPN bez kabla? Opowiedz nam o nich poniżej, jeśli tak!