Czy możesz zobaczyć, ile TikToksów obejrzałeś? Nie ma dobrego sposobu

Jeśli jesteś na TikTok od jakiegoś czasu, prawdopodobnie widziałeś do tej pory tysiące filmów. Być może jednak nagle chcesz poznać dokładną liczbę filmów, które oglądałeś w przeszłości. Niestety TikTok nie ma opcji, która pozwala to zobaczyć.

Czy możesz zobaczyć, ile TikToksów obejrzałeś? Nie ma dobrego sposobu

Jeśli jednak jesteś wystarczająco wytrwały, możesz uzyskać dostęp do pliku ze wszystkimi obejrzanymi filmami. Jeśli są to informacje, które okazałyby się przydatne, dobrze trafiłeś. W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, jak uzyskać dostęp do wszystkich filmów, które oglądałeś z konta TikTok dla użytkowników iPhone'a i Androida.

Jak powiedzieć, ile TikToksów obejrzałeś na iPhonie?

TikTok był bez wątpienia najszybciej rozwijającą się platformą w ciągu ostatniego roku. Dodatkowo, z milionami przesłanych filmów każdego dnia, ruch stale rośnie. Im więcej osób zaangażuje się w aplikację, tym bardziej mogą być ciekawi, ile faktycznie obejrzeli TikToks.

Jak więc możesz stwierdzić, ile TikToksów oglądałeś? Najłatwiejszym sposobem jest przejrzenie historii wideo w TikTok, ale ta funkcja jest nadal niedostępna dla większości użytkowników.

Niektóre osoby mogą zobaczyć swoją historię oglądania w swoich profilach, więc możesz spróbować wykonać te czynności, aby sprawdzić, czy Twoje konto również ma zastosowanie:

 1. Uruchom TikTok na swoim iPhonie.

 2. Stuknij ikonę „Profil” u dołu ekranu.

 3. Stuknij w trzy pionowe linie i poszukaj opcji „Historia oglądania”.

 4. Jeśli tam jest, dotknij go. Zobaczysz historię wszystkich obejrzanych filmów TikTok.

Jeśli nie, będziesz musiał przejść długą drogę. Możesz pobrać plik aktywności TikTok, który zawiera wszystkie Twoje dane osobowe, w tym linki do wszystkich filmów, które kiedykolwiek oglądałeś na swoim koncie.

Oto jak pobrać ten plik za pomocą iPhone'a:

 1. Uruchom aplikację TikTok na swoim iPhonie.

 2. Stuknij w przycisk „Profil” u dołu ekranu, aby przejść do swojego profilu.

 3. Stuknij w trzy pionowe linie w prawym górnym rogu.

 4. Przejdź do „Ustawienia”.
 5. Przewiń do „Prywatność”.

 6. Przejdź do „Personalizacja i dane”.

 7. Stuknij w „Pobierz swoje dane”. Zobaczysz listę informacji, które możesz pobrać, w tym „Twój profil”, „Twoja aktywność” i „Ustawienia Twojej aplikacji”.

 8. Stuknij w „Poproś o plik danych”.

  Proces może potrwać do dwóch dni, w zależności od rozmiaru pliku. Otrzymasz powiadomienie, że żądanie zostało odebrane, a jego status możesz śledzić w zakładce „Pobierz dane”. Po zatwierdzeniu prośby status „Oczekujący” zmieni się na „Pobierz” i będzie można pobrać plik.

 9. Pobierz plik, dotykając „Pobierz”.

  Plik będzie dostępny do pobrania przez cztery dni. Pamiętaj, aby pobrać plik, zanim zniknie. W przeciwnym razie będziesz musiał wysłać kolejną prośbę i poczekać dodatkowe dwa dni.

 10. Plik zostanie domyślnie pobrany do folderu „Pliki” na Twoim iPhonie. Jeśli Twój iPhone nie może otworzyć pliku .zip, możesz przenieść go na komputer.
 11. Po otwarciu folderu przejdź do folderu „Aktywność”.
 12. Zobaczysz wiele plików „.txt”. Otwórz plik o nazwie „VideoBrowsingHistory.txt”.

Wewnątrz zobaczysz szczegółową listę wszystkich filmów obejrzanych na Twoim koncie. Lista będzie zawierać również sygnatury czasowe i linki do filmów. Musisz jednak policzyć je wszystkie, aby uzyskać dokładną sumę.

Jak powiedzieć, ile TikToksów obejrzałeś na urządzeniu z Androidem?

TikTok może być naprawdę uzależniający – nie ma co do tego wątpliwości. Jeśli miałbyś policzyć każdy film, który oglądałeś na platformie, mógłbyś policzyć w tysiącach. Jeśli jesteś bardzo zainteresowany swoją aktywnością TikTok, możesz się zastanawiać, jak określić liczbę TikToks, które oglądałeś na swoim urządzeniu z Androidem.

Jeśli jesteś jednym z nielicznych szczęśliwych użytkowników, będziesz mógł zobaczyć historię obejrzanych filmów na swoim profilu. Wykonaj poniższe czynności, aby sprawdzić, czy Twój profil ma zastosowanie:

 1. Uruchom aplikację TikTok na swoim urządzeniu z Androidem.

 2. Stuknij swój awatar w prawym dolnym rogu ekranu.

 3. Stuknij ikonę menu (trzy pionowe linie) i wybierz „Historia oglądania”.

Możesz teraz zobaczyć historię wszystkich filmów, które oglądałeś w TikTok.

Niestety, jeśli nie widzisz opcji „Historia oglądania”, oznacza to, że musisz dowiedzieć się na własnej skórze. Ale bez obaw – łatwo jest postępować zgodnie z instrukcjami. Centralna część polega na pobraniu pliku „.zip” z całą udokumentowaną aktywnością z Twojego konta TikTok.

Jeśli brzmi to jak coś, co może Ci pomóc, wykonaj poniższe czynności:

 1. Uruchom aplikację TikTok na swoim urządzeniu z Androidem.

 2. Stuknij ikonę „Profil” w prawym dolnym rogu ekranu, aby otworzyć swój profil.

 3. Stuknij w trzy pionowe linie w prawym górnym rogu, aby przejść do "Ustawień".

 4. Zostaniesz przekierowany do menu konta. Wybierz "Prywatność" z listy opcji i przejdź do "Personalizacja i dane".

 5. Stuknij w przycisk „Pobierz swoje dane”. Zobaczysz listę informacji do pobrania, która obejmuje Twoją nazwę użytkownika, zdjęcie profilowe, informacje kontaktowe, filmy, historię komentarzy, ustawienia aplikacji i nie tylko.

 6. Wybierz „Poproś o plik danych” na dole listy.

  Proces potrwa do dwóch dni, w zależności od rozmiaru pliku. Otrzymasz powiadomienie, że Twoja prośba została odebrana. Możesz śledzić status w sekcji „Pobierz dane”. Po dniu lub dwóch zauważysz, że status „Oczekuje” na „Pobierz”. Wtedy możesz pobrać plik w formacie „.zip”.

 7. Gdy zobaczysz, że pobieranie jest gotowe, dotknij „Pobierz plik”.

  Gdy plik będzie gotowy do pobrania, będzie dostępny przez cztery dni. Pamiętaj, aby w tym czasie pobrać plik, aby uniknąć konieczności wysyłania kolejnej prośby.

 8. Uzyskaj dostęp do pliku z folderu „Moje pliki”.
 9. Jeśli Twój telefon nie może otworzyć pliku „.zip”, przenieś go na komputer.
 10. Otwórz pobrany folder i przejdź do folderu o nazwie „Aktywność”.
 11. Znajdziesz kilka plików „.txt”. Poszukaj pliku o nazwie „VideoBrowsingHistory.txt”.
 12. Otwórz ten plik.
 13. Wewnątrz znajdziesz listę wszystkich obejrzanych filmów TikTok, a następnie znaczniki czasu i odpowiednie linki.

Ciesz się liczeniem obejrzanych filmów TikTok!

Dodatkowe wskazówki

Jako doświadczony użytkownik TikTok najprawdopodobniej znasz przyciski „Lubię to” lub „Ulubione”. Możesz przeglądać historię swoich lubianych i ulubionych filmów, co może pomóc Ci zbliżyć się do celu.

 • Polub filmy, klikając je dwukrotnie, i wejdź do historii lubianych filmów, dotykając ikony serca w menu profilu.
 • Naciśnij i przytrzymaj film, aby stał się ulubionym, lub dotknij ikony „udostępnij” i wybierz „Dodaj do ulubionych”. Możesz uzyskać dostęp do swoich ulubionych filmów, dotykając ikony „Zakładka” w menu profilu.

Śledzenie obejrzanych filmów TikTok

Jak widać, nie ma łatwego sposobu na określenie, ile filmów TikTok obejrzałeś. Jednak zdeterminowani użytkownicy mogą pobrać historię swojego konta i znaleźć listę wszystkich filmów, które kiedykolwiek oglądali, wraz z innymi informacjami dotyczącymi ich konta TikTok.

W tym artykule znajdziesz najnowsze informacje o tym, jak sprawdzić, ile filmów TikTok obejrzałeś. Jak tylko pojawią się nowe opcje, będziemy Cię informować na bieżąco.

Dlaczego chciałeś zobaczyć listę wszystkich filmów, które oglądałeś w TikTok? Czy metoda podana w tym artykule pomogła Ci osiągnąć pożądany rezultat? Podziel się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.