Jak sprawdzić, ile godzin grałeś w Fortnite?

Fortnite to bez wątpienia jedno z największych zjawisk w historii branży gier. Wydany w 2017 roku szturmem podbił świat. W pierwszych dwóch tygodniach od premiery w trybie Battle Royale grało 10 milionów osób. Już rok później gra dotarła do 125 milionów graczy na całym świecie.

Jak sprawdzić, ile godzin grałeś w Fortnite?

Sukces Fortnite od czasu jego premiery można przypisać temu, że można go bezpłatnie pobrać i grać. Jest to szczególnie atrakcyjne dla młodszych graczy, którzy mają teraz mocniejsze komputery i opcje gier niż poprzednie pokolenia.

Ale to mechanika gry i wciągająca rozgrywka tak naprawdę przyciągnęły graczy. Dzięki kreskówkowemu projektowi Fortnite stał się swobodną, ​​zabawną grą, nie skupiając się na hiperrealistycznych środowiskach jako sposobie na poprawę zanurzenia.

Ponieważ gra jest tak szeroko dostępna, prawdopodobnie jesteś jednym z graczy, którzy jechali latającym autobusem, aby dostać się na arenę. Dlatego całkiem możliwe, że chciałbyś się dowiedzieć, ile czasu spędziłeś na grze w Fortnite.

Pobieranie godzin

Najlepszym sposobem sprawdzenia, ile godzin grałeś w Fortnite, jest dedykowana aplikacja Epic, trafnie zatytułowana „Epic Game Launcher”. Program uruchamiający zawiera wszelkiego rodzaju informacje o grach Epic, dając przegląd wszystkich dotychczas zakupionych gier. Możesz także kupować, instalować i uruchamiać gry Epic z aplikacji.

Oczywiście, jeśli grałeś w Fortnite na swoim komputerze, automatycznie oznacza to, że masz już zainstalowany program uruchamiający. W przeciwnym razie nie byłbyś w stanie zagrać w samą grę, ponieważ jedynym sposobem na rozpoczęcie jest bezpośrednio z aplikacji uruchamiającej Epic.

Na wypadek, gdybyś grał w grę na komputerze znajomego, a teraz chcesz w nią zagrać na swoim, po prostu pobierz Epic Game Launcher ze strony internetowej Epic. Możesz również użyć tego bezpośredniego łącza, aby natychmiast rozpocząć pobieranie.

fortnite

Jak sprawdzić, ile godzin gry – PC

Aby określić ilość czasu spędzonego na graniu w Fortnite, po prostu wykonaj następujące kroki:

Otwórz program uruchamiający Epic Games.

Korzystając z paska wyszukiwania komputera, wpisz Epic Games Launcher. W wyskakującym okienku kliknij, aby otworzyć aplikację.

Kliknij „Biblioteka”

W menu po lewej stronie strony głównej programu uruchamiającego kliknij „Biblioteka”.

Kliknij menu z trzema kropkami

Znajdź Fortnite na liście swoich gier i kliknij trzy poziome kropki tuż pod nim.

Zobacz „Grałeś”

Pojawi się podmenu z dokładną ilością czasu, przez który grałeś w grę.

W zależności od tego, jak długo grasz, Epic Games może pokazywać dni zamiast godzin. Jeśli chcesz wiedzieć, ile to jest godzin, pomnóż dni przez 24. Na przykład, jeśli grałeś w Fortnite w sumie przez 12 dni, oznacza to 288 godzin.

Epicki brak statystyk gry

Z Fortnite przynoszącym Epic 2,8 miliarda dolarów przychodów w samym 2018 roku, nie można się spodziewać, że niczego nie zabraknie w tej grze. Jeśli chodzi o rozgrywkę, do tej pory było świetnie. Niestety, jest jedna rzecz, która niepokoi bazę graczy, która nie ma nic wspólnego z samą rozgrywką.

Pamiętaj, że Fortnite to wysoce konkurencyjna arena bitew dla wielu graczy. Przy tak dużej liczbie fanów statystyki gry są niezwykle ważne dla graczy. Niestety ta funkcja nie była szczególnie niezawodna od czasu premiery gry.

W pewnym momencie firma Epic postanowiła nawet całkowicie usunąć licznik czasu gry. Chcieli złagodzić stres na swoich serwerach, który powodowała ta funkcja. Licznik w końcu został przywrócony, ale wydawało się, że Epic nie przejmował się zbytnio graczami narzekającymi na brak tej funkcji.

Trzecia strona na ratunek

Podobnie jak w przypadku licznika czasu gry, gracze nieustannie prowadzą kampanię, aby poprawić statystyki gry. Ponieważ Epic nie zapewniał wielu postępów w tej dziedzinie, pojawiło się kilka stron internetowych stron trzecich, oferujących graczom dokładnie to, czego potrzebowali. I, jak się okazało, lepiej niż kiedykolwiek śledzili statystyki graczy w grze.

Strony internetowe, takie jak FortniteTracker, FortniteScout i FortniteStats, żeby wymienić tylko kilka, oferują wiele istotnych informacji, które mogą z łatwością ocenić wszystkich graczy Fortnite. Pozwala to na łatwe odnalezienie własnych statystyk. Wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika Epic Games na stronie internetowej.

Zobacz, ile godzin grałeś w Fortnite

Kiedy spojrzysz na tabelę klasyfikacji, możesz zobaczyć, ile zabójstw, wygranych i meczów osiągnął dany gracz. Zapewnia również łączny wynik dla tego gracza, a także statystyki wydajności.

Całkowity wynik reprezentuje liczbę punktów w grze, które gracze zdobyli podczas meczu. Na przykład, gdy otworzysz skrzynkę z amunicją, otrzymasz 25 punktów. Jeśli znajdziesz złotą monetę, twój wynik wzrośnie o 100. Z drugiej strony, zwycięstwo daje ci ogromne 2000 punktów. I to jeśli grałeś solo. Jeśli byłeś częścią drużyny, zyskasz dwa razy więcej!

Informacje takie jak współczynnik zabójstw do śmierci lub współczynnik wygranych pokazują, jak dobry jest gracz. Jeśli użytkownik rozegrał dziesiątki tysięcy meczów i ma wysoki współczynnik wydajności, to całkiem dobry wskaźnik, że patrzysz na świetnego gracza Fortnite.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę zobaczyć, ile godzin grałem w Fortnite na moim PS4?

Sony nie współpracowało zbytnio, pokazując nam szczegóły tego, ile graliśmy. Dzięki osiągnięciom możesz się wiele dowiedzieć o swoim czasie spędzonym w grze, ale w chwili pisania tego tekstu nie ma opcji dla u0022Time Playedu0022. u003cbru003eu003cbru003eSony kiedyś wprowadził funkcję podsumowania, ale nie trwała ona długo. Teoretycznie, jeśli zarejestrujesz się za pomocą konta Epic Games (do czego i tak powinno cię zmusić PlayStation), możesz zobaczyć swój czas gry w programie uruchamiającym na komputerze. u003cbru003eu003cbru003eMamy artykuł zawierający więcej informacji na temat czasu gry na PlayStation u003ca href=u0022//www.techjunkie.com/see-how-many-hours-played-ps4/u0022u003ehereu003c/au003e.

Czy mogę zobaczyć czas gry w Fortnite na mojej konsoli Xbox One?

W chwili pisania tego tekstu Xbox jest nieco bardziej skłonny do współpracy niż jego odpowiednik na PS4. Mamy pełne instrukcje, jak wyświetlić statystyki Czasu gry u003ca href=u0022//www.techjunkie.com/view-hours-played-xbox-one/u0022u003ehereu003c/au003e, ale zasadniczo musisz odwiedzić oficjalne menu klubu i kliknij „Statystyki”.

Czas na zabawę jest niezbędny

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz grę w Fortnite, czy jesteś doświadczonym graczem, dobrze jest śledzić, ile czasu spędzasz na grze. Jeśli jest to coś, w co grasz od niechcenia, powinieneś utrzymywać ten czas na rozsądnym poziomie, nie dopuszczając, aby kolidował z codziennymi obowiązkami. Ale jeśli jesteś kimś, kto chce osiągnąć profesjonalny poziom, czas na zabawę będzie musiał wzrosnąć!

Jak przydatne są statystyki czasu gry? Czy musiałeś pobrać aplikację innej firmy? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej?