Jak wyświetlić moje zarobki DoorDash

Kierowcy DoorDash mają przydomek – Dashers. Niewiele trzeba, żeby nim zostać. Musisz mieć prawo jazdy, smartfon i dostęp do pojazdu. W niektórych miejscach nawet rower się nada!

Jak wyświetlić moje zarobki DoorDash

Jako Dasher możesz wybrać godziny pracy, więc wielu kierowców używa tego jako występu w niepełnym wymiarze godzin, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Jeśli jesteś aktywnym Dasherem, śledzenie dostaw może nie zawsze być łatwe, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Gdzie możesz sprawdzić swoje zarobki? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Śledzenie swoich zarobków

Kiedy zostaniesz Dasherem, otrzymasz konto DoorDash. Dzięki aplikacji DoorDash Driver akceptujesz lub odrzucasz zamówienia, komunikujesz się z klientami i nie tylko. Masz również sposób na śledzenie swoich zarobków. Oto jak.

  1. Otwórz aplikację Kierowca na swoim smartfonie.
  2. Znajdź kartę Zarobki i dotknij, aby ją otworzyć.
  3. Stuknij w konkretny tydzień, aby zobaczyć, ile zarobiłeś.
  4. Jeśli chcesz zobaczyć zarobki dla poszczególnych myślników, dotknij dowolnego myślnika w ciągu tygodnia.

Tutaj możesz sprawdzić wynagrodzenie podstawowe, napiwki i wszystkie inne rodzaje płatności DoorDash. Gdy zaakceptujesz dostawę, nie zobaczysz napiwku, jeśli klient zdecyduje się nie dodawać go do kasy. Klient może go jednak dodać po zrealizowaniu dostawy. W takim przypadku otrzymasz powiadomienie, dzięki czemu nie przegapisz żadnych wskazówek.

Karta Zarobki pozwala zobaczyć inne istotne informacje, takie jak wykresy przedstawiające zarobki tygodniowe i miesięczne, a także stan dzienny. W razie potrzeby możesz również zaktualizować informacje o swoim koncie bankowym i sprawdzić, od ilu godzin jesteś aktywny.

Jako Dasher będziesz otrzymywać cotygodniowe płatności za dostawy realizowane od poniedziałku do niedzieli. W każdy poniedziałek otrzymasz wiadomość e-mail z podsumowaniem wszystkich Twoich zarobków i możesz spodziewać się, że pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym do środy wieczorem.

jak zobaczyć odjazdowe zarobki

Co się stanie, jeśli zauważysz błąd w podsumowaniu?

Jeśli uważasz, że w podsumowaniu jest błąd lub w ogóle nie otrzymałeś swojej tygodniowej płatności, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Dasher i poprosić o sprawdzenie konta. Jednak zanim to zrobisz, DoorDash sugeruje wykonanie następujących czynności.

Zaloguj się do aplikacji Dasher i sprawdź, czy poprawnie wpisałeś wszystkie dane konta bankowego. Upewnij się, że nie wpisałeś przypadkowo numeru konta oszczędnościowego i sprawdź, czy numery rozliczeniowe i konta są dokładne.

Jeśli masz pewność, że wszystkie informacje są poprawne, przejdź do strony Centrum pomocy i prześlij prośbę o sprawdzenie płatności. Upewnij się, że wybrałeś Płatności z kategorii formularza kontaktowego.

Możesz również skontaktować się z pomocą techniczną DoorDash, jeśli uważasz, że ktoś włamał się na Twoje konto, ale w takim przypadku musisz jak najszybciej zmienić hasło. Skontaktuj się z centrum pomocy, jeśli Twoje pieniądze zostały również przelane na niewłaściwe konto. Jeśli zmienisz konto bankowe, nie musisz powiadamiać pomocy technicznej, po prostu zaktualizuj informacje w aplikacji.

Przedstawiciele pomocy technicznej Dasher dokonają przeglądu Twoich zarobków na Twoją prośbę. W przypadku pomyłki DoorDash prześle brakującą sumę na Twoje konto.

Co to jest szybka płatność?

Szybka płatność oznacza, że ​​możesz odbierać swoje zarobki codziennie, a nie co tydzień. Aby skorzystać z tej usługi, musisz uiścić opłatę w wysokości 1,99 USD i mieć kartę debetową.

Nie każdy Dasher kwalifikuje się do tego programu. Musisz realizować dostawy przez co najmniej dwa tygodnie i ukończyć co najmniej 25 z nich, aby móc ustawić tę opcję.

Możesz zarejestrować się w tej usłudze, otwierając kartę Zarobki w aplikacji Dasher i dotykając przycisku Skonfiguruj szybką płatność. Upewnij się, że polecenie przelewu jest połączone z Twoim kontem bankowym i ponownie dotknij opcji Ustaw szybką płatność, aby potwierdzić.

Za około siedem dni otrzymasz powiadomienie informujące, że możesz teraz korzystać z tej usługi i w ciągu kilku minut przesłać swoje zarobki. To, kiedy środki pojawią się na Twoim koncie bankowym, zależy od Twojego banku. Możesz dokonać wypłaty raz dziennie, w dowolnym momencie.

Co to jest płaca szczytowa?

DoorDash oferuje wiele zachęt i wyzwań, które pozwalają Dasherom zarabiać więcej pieniędzy. W określonych porach dnia, kiedy jest więcej dostaw, DoorDash potrzebuje więcej kierowców na ulicach. Możesz zarobić kilka dodatkowych dolarów za każdą kreskę w godzinach szczytu. Po zrealizowaniu dostawy zobaczysz wynagrodzenie szczytowe dodane do wynagrodzenia podstawowego oraz napiwek w zakładce Zarobki.

Czym są wyzwania Dashera?

Wyzwania to kolejny rodzaj zachęt, które mogą motywować Cię do większej pracy lub przynajmniej do lepszej organizacji czasu pracy. Jeśli zrealizujesz określoną liczbę dostaw w określonym czasie, możesz zarobić dodatkową gotówkę.

Możesz zobaczyć dostępne wyzwania w aplikacji Kierowca. Gdy w Twojej okolicy dostępne jest wyzwanie, możesz automatycznie wziąć w nim udział – nie musisz się rejestrować ani nic. Po prostu sprawdź szczegóły wyzwania i śledź swoje postępy w aplikacji.

Wiedz, na czym stoisz przez cały czas

Dashing może być świetną imprezą towarzyszącą dla tych, którzy potrzebują dodatkowej gotówki. Prawdopodobnie najlepszą rzeczą jest to, że możesz organizować swój czas według własnego uznania. Ponadto aplikacja Kierowca jest dość przejrzysta, dzięki czemu możesz łatwo śledzić swoje zarobki i wiedzieć, na ile pieniędzy możesz liczyć przez cały czas.

Czy jesteś Dasherem? Czy regularnie sprawdzasz zakładkę Zarobki? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.