Jak wyświetlić moje recenzje DoorDash

DoorDash jest bardzo przejrzysty dla swoich kierowców i umożliwia przeglądanie recenzji DoorDash w aplikacji kierowcy. Opinie klientów są krytyczne, pamiętaj o tym.

Jak wyświetlić moje recenzje DoorDash

W tym artykule dowiesz się podstawowych rzeczy na temat oceny Dasher, dlaczego jest ona tak ważna i jak ją zobaczyć. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły.

Jak przeglądać recenzje

Sprawdzanie recenzji jest dość proste; potrzebujesz tylko aplikacji DoorDash Driver. Aplikacja DoorDash Driver jest dostępna bezpłatnie na urządzeniach z systemem iOS i Android w odpowiednich sklepach z aplikacjami.

Oto jak wyświetlić swoje oceny:

  1. Uruchom aplikację DoorDash Driver na swoim telefonie lub tablecie.
  2. Stuknij w opcję Ocena.
  3. Tutaj możesz zobaczyć recenzje klientów wraz ze szczegółowymi informacjami o statystykach Dasher.

Ta aplikacja jest bardzo dopracowana i prosta, z prostym interfejsem użytkownika. Pamiętaj, aby skorzystać z sekcji Harmonogram, aby zaplanować dostawy, sprawdź sekcję Zarobki, aby zobaczyć, ile zarobiłeś w danym dniu, miesiącu lub tygodniu. Sekcja Konto służy do zmiany informacji osobistych lub pojazdu oraz dostosowania aplikacji.

Zobacz moje recenzje DoorDash

Recenzje wyjaśnione

Recenzje są krytyczne, ale najważniejszą statystyką jest ogólny wynik Dashera. Wiele czynników wpływa na to, nie tylko opinie klientów. Aby otrzymać ocenę klienta, musisz dokonać co najmniej 100 dostaw, jeśli wszyscy klienci oceniają Ciebie.

Jest to mało prawdopodobne, więc będziesz musiał wykonać jeszcze więcej dostaw. Zauważ, że te oceny nie mają nic wspólnego z jedzeniem. Dotyczą one doświadczeń klientów z Tobą. Klienci mają miesiąc na ocenę, więc nie oczekuj, że za każdym razem otrzymasz szybką recenzję.

Niektóre z nich po prostu całkowicie pomijają przeglądanie. Pamiętaj też, że klient nie może Cię ocenić, jeśli nie zrealizowałeś zamówienia (dostawy). Twój wynik klienta jest jednym z najważniejszych czynników decydujących, ponieważ DoorDash może Cię dezaktywować, jeśli jest niższy niż 4,2.

Inne ważne czynniki

Oprócz wyniku klienta musisz również mieć wysoki wskaźnik ukończenia. Innymi słowy, większość Twoich dostaw musi zakończyć się sukcesem. DoorDash rozumie, że wiele rzeczy może się nie udać podczas dostawy, dlatego ustawili wymaganą stawkę na 70%.

W niektórych przypadkach wybaczenie, jeśli nie zrealizujesz zamówienia. Te przypadki obejmują:

  1. Jeśli klient zmieni adres dostawy na miejsce, którego nie chcesz odwiedzać.
  2. Zamknięte restauracje.
  3. Jeśli Twoja karta DoorDash zostanie odrzucona podczas odbioru.
  4. Jeśli DoorDash lub klient anulują zamówienie.

Nigdy nie cofaj przypisania zamówień w tych scenariuszach. Jeśli sam anulujesz przypisanie zamówienia, nie otrzymasz wybaczenia.

Istnieje również wskaźnik akceptacji zamówień za pośrednictwem DoorDash. Nie ma to wpływu na Twój wynik, ale możesz go użyć w celach osobistych. Jedynym momentem, w którym stawka akceptacji jest niezbędna, jest chęć ubiegania się o catering (zamówienia Drive). Wtedy twój wskaźnik akceptacji musi wynosić 80% lub więcej.

Wreszcie są statystyki dotyczące czasu dostawy, ale one również nie mają wpływu na twoją pracę. Nie spiesz się z dostawami, aby utrzymać tę ocenę na wysokim poziomie, ponieważ nie przyniesie to żadnych korzyści.

Jak przeglądać recenzje DoorDash

Twoje statystyki Dashera zmieniają się w czasie

Pamiętaj, że wszystkie twoje statystyki zmienią się w miarę pojawiania się nowych recenzji. Starsze zostaną po prostu zastąpione nowymi. Mimo to będziesz mieć średni wynik, który może się różnić, zwykle nie za dużo.

Jednak nie powinieneś się tym martwić. Minimalny wynik 4,2 nie jest trudny do osiągnięcia, podobnie jak wskaźnik ukończenia. Jeśli klient jest niegrzeczny lub za daleko, możesz anulować przypisanie jego zamówienia bez konsekwencji.

Spróbuj jednak wykonać jak najwięcej dostaw, jeśli możesz. Nie dostarczaj w obszarze zbyt daleko od Ciebie. Pamiętaj, że czasami kiepska ocena zostanie z tobą, ponieważ zbyt mało osób wystawia recenzje.

Nie stresuj tego. Jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, z czasem Twoja ocena będzie się poprawiać. Oto kilka wskazówek, jak uzyskać wysoki wynik klienta:

  1. Staraj się zawsze być uprzejmym dla klienta i dbać o swoje maniery i higienę.
  2. Zmniejsz prędkość podczas podjeżdżania lub oddalania się od domu.
  3. Uważaj, aby nie dotknąć żadnych rzeczy klienta.
  4. Bądź dość szybki, aby jedzenie nie wystygło.

Bądź cierpliwy

Jeśli Twoje oceny na DoorDash się nie powiodą, nie pozwól, aby miało to na Ciebie wpływ. Możesz poprawić recenzje klientów, jeśli zastosujesz się do wskazówek zawartych w tym artykule. Zachowaj ostrożność podczas jazdy i dostaw. Jeśli nie masz na to ochoty, weź trochę wolnego, nikt Cię nie zmusza do pracy i nie masz kontraktu.

Czy jesteś zadowolony ze swoich recenzji? Czy masz jakieś wskazówki dla początkujących Dasherów? Dołącz do dyskusji w sekcji komentarzy poniżej.