Jak wyświetlić subskrybentów kanału na YouTube

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ilu subskrybentów ma naprawdę jakiś sławny YouTuber, a może ten twój przyjaciel, który próbuje zostać pełnoetatowym YouTuberem? Albo kto faktycznie subskrybuje ich kanały?

Jak wyświetlić subskrybentów kanału na YouTube

Chociaż nie możesz wiarygodnie zobaczyć osób, które subskrybują określony kanał, możesz zobaczyć, ile osób subskrybuje ten lub Twój kanał. Możesz jednak zobaczyć, kto zasubskrybował Twój kanał YouTube. Zostań z nami, aby zobaczyć, jak to zrobić.

Sposoby sprawdzania liczby subskrybentów na dowolnym urządzeniu

Jeśli chcesz zobaczyć, ile osób subskrybuje innego użytkownika, ta sekcja jest dla Ciebie. Chociaż nie możesz zobaczyć, kto subskrybuje, ani żadnych analiz kanału, możesz przynajmniej uzyskać numer.

Szukaj nazwy

Jeśli wpiszesz dokładną nazwę kanału YouTube i klikniesz przycisk wyszukiwania, niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz, pierwszym wynikiem będzie sam kanał, który pokaże Ci, ilu ma subskrybentów. Poza tym możesz również zobaczyć liczbę przesłanych filmów, a także zasubskrybować i kliknąć przycisk dzwonka, aby otrzymywać powiadomienia o każdym nowym filmie przesłanym na kanał. Działa to najlepiej w przypadku znanych kanałów, w takim przypadku powinieneś być w stanie od razu zobaczyć ich najnowsze filmy.

Dokładna nazwa kanału

Wewnątrz wideo

Oglądając film na YouTube, możesz zobaczyć liczbę subskrybentów kanału, który przesłał film. Numer znajduje się wewnątrz czerwonego przycisku „Subskrybuj” (lub szarego przycisku „Subskrybuj”, jeśli jesteś subskrybentem tego kanału).

Podgląd wideo

Sposób specyficzny dla komputera

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, ilu subskrybentów mają niektóre kanały, jest to prawdopodobnie najłatwiejsza metoda. Dzięki menu po lewej stronie ekranu możesz kliknąć zakładkę „Subskrypcje”, jeśli jesteś zalogowany do YouTube.

Zakładka Subskrypcje

Tutaj możesz zobaczyć najnowsze filmy przesłane przez kanały, które subskrybujesz. Kliknięcie przycisku „Zarządzaj” w prawym górnym rogu ekranu wyświetla listę Twoich subskrypcji wraz z ich liczbą subskrybentów. Możesz także włączyć powiadomienia dla każdego z nich.

Przycisk Zarządzaj

Znajdowanie liczby subskrybentów kanału

Jednym z najlepszych narzędzi do zdobywania większej liczby obserwujących, zarabiania na sobie i wzrostu popularności jest badanie danych analitycznych Twojego kanału. Na szczęście YouTube to ułatwia. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, ilu masz subskrybentów.

Studio YouTube

Wejście do YouTube Studio od razu pokazuje liczbę subskrybentów Twojego kanału. Aby uzyskać dostęp do studia, kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu ekranu i wybierz „YouTube Studio”.

Twoja liczba subskrybentów jest wyświetlana w sekcji Analizy kanału po prawej stronie.

Analiza kanałów

Sprawdzanie, kto zasubskrybował Twój kanał

YouTube nie pokaże Ci wszystkich Twoich subskrybentów. Niestety, zobaczysz tylko tych, którzy zasubskrybowali w ciągu ostatnich 28 dni i tych, których subskrypcje są ustawione jako publiczne. Oznacza to, że prawdopodobnie będziesz mieć więcej subskrybentów, niż jesteś w stanie zidentyfikować. Ponadto nie zobaczysz żadnych widzów, których YouTube uzna za spam lub których konta są zawieszone.

Jeśli chcesz zobaczyć dokładnie tych użytkowników, którzy subskrybują Twój kanał, zrób tak:

 1. Zaloguj się do YouTube i kliknij ikonę swojego profilu.
 2. Wybierz „YouTube Studio, tak jak powyżej”.
 3. Pojawi się panel YouTube Studio, w którym możesz zobaczyć swoją kartę „Ostatni subskrybenci”.

  ~ Jeśli nie widzisz karty w tej lokalizacji, prawdopodobnie nie masz nowych subskrybentów lub jest za mało subskrybentów, aby YouTube mógł przekazać Ci informacje. Niektórzy nawet wysnuli teorię, że dzieje się tak dlatego, że Twój kanał również jest zbyt nowy.

 4. Kliknij „Zobacz więcej”, aby wyświetlić pełną listę.

  Subskrybenci

Na telefonie z Androidem

Nie możesz zobaczyć, kto subskrybuje Cię na smartfonie, ale nadal możesz zobaczyć liczbę subskrybentów w YouTube. Oto jak to zrobić na telefonie z Androidem:

 1. Otwórz aplikację YouTube na Androida.

  Aplikacja na Androida

 2. Stuknij ikonę swojego profilu, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 3. W wyświetlonym menu „Konto” dotknij małej czarnej strzałki obok nazwy kanału.
 4. Pojawi się małe okno „Konta”, pokazujące wszystkie Twoje kanały według ich adresów e-mail i liczby subskrybentów.

  Liczba subskrybentów

Często Zadawane Pytania

Jak mogę sprawdzić, kogo subskrybuję?

Sprawdzanie, kogo subskrybujesz, jest znacznie prostsze niż sprawdzenie, kto subskrybuje Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć trzy poziome linie w lewym górnym rogu YouTube po zalogowaniu się.

Przewiń w dół do sekcji Subskrypcje i wyświetl kanały. Możesz także kliknąć opcję „Pokaż więcej”, aby wyświetlić wszystkie kanały, które subskrybujesz.

Czy mogę zobaczyć moich subskrybentów przez cały okres mojego konta?

Podobnie jak w przypadku wielu witryn, analityka jest jedynie narzędziem używanym do pokazania Ci, jakie masz trendy. Analytics dostarcza wnikliwych informacji o tym, które filmy cieszą się największą popularnością. Możesz nie być w stanie zobaczyć dokładnie, kto zasubskrybował Twoje konto w ciągu ostatnich 28 dni, ale możesz sprawdzić, kiedy masz największą liczbę subskrybentów.

Przejdź do pulpitu nawigacyjnego, tak jak to zrobiliśmy powyżej, i kliknij „Przejdź do analizy kanału” znajdujący się na środku strony (poszukaj niebieskiego hiperłącza). Wybierz zakres dat w prawym górnym rogu i wybierz „Czas życia”. Następnie kliknij „Zobacz więcej” pod wykresem. Teraz możesz lekko przewinąć w dół i zobaczyć, kiedy Twoi subskrybenci zaczęli klikać przycisk, aby śledzić Twój kanał.

Nadążanie za YouTube

YouTube przeszedł wiele zmian, a kolejne są w toku. Chociaż YouTube stale modyfikuje swój interfejs i menu, nadal możesz dość łatwo uzyskać dostęp do klasycznej wersji Studia twórców i analityki kanału, co z pewnością sprawi, że YouTuberzy starszej generacji będą zadowoleni, a jednocześnie będą wystarczająco łatwe, aby nowi YouTuberzy mogli to zrozumieć.

Czy ważne jest dla Ciebie posiadanie dużej liczby subskrybentów? Czy kanał musi mieć wielu subskrybentów, a Ty też możesz go zasubskrybować? Co więcej, czy pracujesz nad zostaniem YouTuberem lub vlogerem, najbardziej pożądanym zawodem według ankiety przeprowadzonej wśród amerykańskich dzieci? Daj nam znać w komentarzach poniżej.