Jak się dowiedzieć, czy konto Venmo jest zweryfikowane?

Jeśli szukasz odpowiedzi na problemy związane z Venmo, to strona Venmo jest wyjątkowo dobrze zaprojektowana. Konkuruje z PayPalem pod względem rozwiązywania problemów z kontem, konfiguracją i transakcjami, a oba oferują bardzo dobre artykuły online, które pomogą ci znaleźć odpowiedź. Problem polega na tym, że Venmo ma serię artykułów pomocy online, które są nieco zbyt zaawansowane.

Jak się dowiedzieć, czy konto Venmo jest zweryfikowane?

Nikt nie mówi, że powinni to ogłupiać, ale sposób, w jaki rzetelnie wyjaśniają każdą kwestię, jest trochę zbyt zwięzły. Jeśli jest linia lub sekcja, której nie rozumiesz, musisz skontaktować się z ich obsługą, aby uzyskać odpowiedź.

Twoje limity konta ulegną zmianie

Przed weryfikacją masz tygodniowy limit kroczący w wysokości 299,99 USD. Jest to limit kroczący dla wszystkich Twoich transakcji łącznie. Jeśli nie możesz przeprowadzić transakcji więcej niż 300 USD tygodniowo, oznacza to, że nie jesteś jeszcze zweryfikowany.

Venmo

Po weryfikacji otrzymasz tygodniowy limit rolowania wynoszący 4 999,99 $. Dotyczy to również wszystkich Twoich transakcji łączonych, takich jak wysyłanie środków, zakupy kartą Venmo MasterCard i płatności autoryzowanych sprzedawców. Mimo że łączna suma wynosi 4 999,99 USD, istnieją również indywidualne sumy dla zweryfikowanych użytkowników.

Wysyłanie i odbieranie środków ma limit kroczący wynoszący 2 999,99 $, który działa co tydzień. Płatności autoryzowanych sprzedawców mogą wynosić maksymalnie 2000 USD za zakup lub 30 transakcji o dowolnej wielkości dziennie. Karta Venmo MasterCard również ma swoje ograniczenia. Możesz wydać maksymalnie 3000 $ na zakup i możesz wypłacić tylko 400 $ dziennie na swoją kartę.

Nawet po zweryfikowaniu nie możesz zwiększyć swojego limitu. Polityka Venmo odrzuca wszystkie prośby o zwiększenie limitu.

Weryfikacja konta bankowego

Możesz zweryfikować swoje konto bankowe za pomocą natychmiastowej weryfikacji Venmo. Tutaj korzystasz z platformy Venmo i logujesz się na swoje konto bankowe. Dajesz również Venmo możliwość okresowego logowania i sprawdzania stanu konta bankowego, jeśli korzystasz z natychmiastowej weryfikacji. Jeśli dostaniesz się na swoje konto bankowe za pośrednictwem aplikacji Venmo, Twoje konto zostanie automatycznie zweryfikowane.

Jeśli zweryfikujesz swoje konto bankowe za pomocą metody mikroprzelewu, zajmie to około tygodnia. Rejestrujesz się w celu weryfikacji, a następnie wysyłasz dwie małe transakcje na swoje saldo bankowe. Proszą, abyś miał co najmniej 2 USD w swoim banku, aby upewnić się, że płatności zostaną zrealizowane. Po dokonaniu płatności dokonają dwóch małych wypłat.

Po zarejestrowaniu się w płatnościach za mikrotransakcje Venmo musisz sprawdzić ostatnie transakcje na swoim koncie bankowym po około trzech dniach. Zobaczysz dwie wpłaty i dwie wypłaty. Następnie udajesz się na stronę www.venmo.com/verifybank, gdzie zadają Ci pytania o to, ile zdeponowano i ile usunięto, a także mogą poprosić Cię o numery seryjne, które były obok transakcji. Odpowiedz na te pytania, a w ciągu 24 godzin Twoje konto bankowe zostanie zweryfikowane.

Weryfikacja Twojej tożsamości i adresu e-mail

Weryfikujesz swoją tożsamość, wysyłając im zrzuty ekranu lub obrazy dokumentów tożsamości ze zdjęciem, a następnie coś z Twoim aktualnym adresem, na przykład rachunek lub list IRS. Sprawdzenie Twoich danych zajmuje im około trzech dni roboczych. Po kolejnych trzech dniach powinieneś otrzymać od nich odpowiedź. W niektórych przypadkach skontaktują się z Tobą, aby powiedzieć, że jesteś zweryfikowany, ale zwykle wysyłają Ci wiadomość z informacją, że jednego z Twoich dokumentów nie można zweryfikować lub coś w tym stylu.

weryfikacja tożsamości

Weryfikacja adresu e-mail jest łatwa. Wyślą Ci e-mail z linkiem. Klikasz łącze w wiadomości e-mail lub kopiujesz łącze i wklejasz je w pasku adresu w przeglądarce internetowej. Spowoduje to przejście do strony, na której znajduje się informacja, że ​​Twój adres e-mail został zweryfikowany. To wszystko, co musisz zrobić, aby zweryfikować swój adres e-mail.

Wiedz, do czego się pakujesz

Nikt nie oczernia Venmo, wydaje się, że do tej pory grali wszystko uczciwie i otwarcie. Ale nigdy nie możesz być pewien, komu firma zostanie sprzedana. Mając to na uwadze, upewnij się, że wiesz, w co się pakujesz, zanim się zarejestrujesz. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na natychmiastową weryfikację, Venmo będzie mogło okresowo sprawdzać saldo Twojego banku, aby sprawdzić, czy masz wystarczająco dużo pieniędzy na koncie, aby pokryć płatności.

Jak szybko zweryfikowano Twoje konto Venmo? Czy zauważyłeś wyraźną różnicę podczas weryfikacji konta? Jakie są Twoje myśli? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.