Jak ukryć karierę w Valorant

Czasami chcesz po prostu zachować prywatność swojej wydajności w grach, ale w grach wieloosobowych, takich jak Valorant, to wielka prośba. Gra opiera się na poczuciu wspólnoty i przejrzystości, a jednym z kluczowych aspektów jest możliwość zobaczenia, jak radzą sobie inni.

Jak ukryć karierę w Valorant

Jednak nie wszyscy gracze tego chcą.

Może się zdarzyć, że będziesz chciał ukryć poprzednie mecze, ale niestety Riot Games nie zaimplementowało tej funkcji – jeszcze.

Twoja kariera Valorant jest podzielona na dwie kategorie: historia meczów i ranga. Możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie z głównego pulpitu, wybierając zakładkę „Kariera”. Jeśli jednak chcesz zachować prywatność swojej kariery, możesz napotkać kilka problemów. Dobrą wiadomością jest to, że tylko znajomi mogą zobaczyć Twoją historię meczów. Zła wiadomość jest taka, że ​​Twoi znajomi widzą Twoją historię meczów, a to może czasami być brutalne.

Chociaż obecne ustawienia funkcji Valorant nie są w stanie ochronić Cię przed żebrami, które możesz otrzymać od znajomych za kiepskie dopasowanie, mogą pomóc ukryć inne osobiste aspekty.

Ukryj nazwę użytkownika

Anonimowość jest trudna do zdobycia w grach online dla wielu graczy, takich jak Valorant. Jeśli jednak potrzebujesz odrobiny prywatności, Riot Games cię obejmuje. Wykonaj poniższe czynności, aby ukryć swoją nazwę użytkownika w meczach:

 1. Uruchom grę.
 2. Przejdź do „Ustawienia” i sprawdź zakładkę ustawień „Ogólne”.

 3. Przewiń w dół do sekcji „Prywatność” i wybierz WŁ./WYŁ. te opcje:

  „Ukryj moje imię przed graczami spoza mojej drużyny”

  „Używaj ogólnych nazw dla graczy spoza mojej drużyny”

 4. Naciśnij "Zamknij ustawienia", gdy jesteś zadowolony ze zmian.

Obie opcje używają nazw agentów zamiast nazw użytkowników, ale jedna działa dla wszystkich w twojej drużynie, podczas gdy druga stosuje ogólne nazwy agentów również do strony przeciwnej.

Te dwie funkcje są również nazywane „trybem streamera”, ponieważ pomagają streamerom uniknąć snajperów strumieniowych, trolli i innych nieodpowiednich zachowań.

Ukryj pozycję

Waleczne rankingi rywalizacyjne są powodem do dumy dla niektórych graczy, ale inni wolą zachować swoje miejsce w tajemnicy. Jeśli należysz do tej drugiej kategorii, wypróbuj te proste kroki, aby ukryć swoją rangę przed ciekawskimi oczami:

 1. Uruchom Valorant i zaloguj się (jeśli zostanie wyświetlony monit).
 2. Przejdź do zakładki „Kariera”.

 3. Wybierz „Act Rank” na stronie „Kariera”.

 4. Upewnij się, że pole „Pokaż poprzednią rangę aktu na mojej karcie gracza” nie jest zaznaczone.

Ta opcja działa tylko podczas meczów Rywalizacji, ale twoi koledzy z drużyny nadal widzą rangi wszystkich w końcowej tabeli liderów.

Ukryj historię meczów dla meczów niestandardowych

Nie możesz zmienić ani ukryć swojej historii meczów w meczach rywalizacyjnych, ale Riot Games umożliwia graczom ukrywanie wyników meczów niestandardowych w ich historii meczów. Sprawdź poniższe kroki, aby rozpocząć:

 1. Uruchom Valorant i zaloguj się.
 2. Przejdź do zakładki „Graj” w głównym panelu.

 3. Wybierz „Gra niestandardowa”, a następnie „Opcje”.

 4. Naciśnij przycisk „ON”, aby ukryć historię meczów.

Pamiętaj, że powoduje to ukrycie tylko dopasowań niestandardowych. Wszystkie inne mecze są nadal widoczne dla znajomych lub każdego, kto ma Twój identyfikator Riot i tag w historii meczów.

Czy mogę ukryć pełną karierę w Valorant?

Nie, nie możesz ukryć swojej kariery w Valorant. Społeczność żywi się przejrzystością wśród swoich graczy i stara się jak najbardziej ograniczyć anonimowość.

Jeśli jednak obawiasz się, że będziesz nękany przez innych graczy lub kogoś (niesprawiedliwie) analizującego wyniki meczu, możesz zrobić kilka rzeczy:

 • Ukryj swoją nazwę użytkownika – Przejdź do głównego menu ustawień i zaznacz odpowiednie pola w sekcji prywatności.

 • Ukryj swoją rangę – Przejdź do zakładki „Kariera”, a następnie do zakładki „Działanie rangi”. Upewnij się, że pole, które zgadza się na wyświetlanie Twojej rangi, to: nie w kratkę.

 • Ukryj swoją historię meczów niestandardowych – przejdź do sekcji „Opcje” w sekcji „Gra niestandardowa” i włącz tę funkcję.

Jak ukryć karierę w Valorant?

Nie możesz ukryć swojej kariery w Valorant. Strona Kariera zawiera ważne informacje statystyczne, które mogą pomóc Tobie (i innym graczom) poprawić wydajność gry. Możesz utrudnić innym dostęp do informacji o Twojej karierze, ukrywając pewne aspekty swojego konta, takie jak nazwa użytkownika i Act Rank. Nie powstrzymuje to znajomych przed oglądaniem wyników z poprzednich meczów, ale pomaga widzom nie analizować twoich strategii.

Możesz też nie umieszczać meczów niestandardowych w swojej „historii meczów”, jeśli uważasz, że nieuczciwie reprezentują one Twoje ogólne wyniki. Włącz tę opcję w sekcji „Opcje” w menu gry niestandardowej.

Prywatność w Valorant

Możesz nie być w stanie ukryć swojej kariery przed wzrokiem ciekawskich, ale Riot Games dokłada wszelkich starań, aby oferować podstawowe funkcje chroniące Twoją prywatność. Możesz przynajmniej używać ogólnych nazw, aby ukryć swoją tożsamość podczas rywalizacji w meczach lub ukryć swoją rangę aktu, aby zapobiec nieuczciwym oczekiwaniom dotyczącym wyników.

Niestety, nie możesz nic zrobić z historią meczów, chyba że planujesz grać w gry niestandardowe przez cały czas. Ten rodzaj przejrzystości jest jednak oczekiwany w przypadku konkurencyjnych gier online dla wielu graczy, więc uważaj to za kompromis. Inni mogą zobaczyć Twoją historię meczów, ale Ty też możesz zobaczyć ich historię.

Jakie opcje prywatności macie nadzieję zastosować w przyszłości w Riot Games? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.