Jak korzystać z VPN z mobilnymi legendami

Jako gracz Mobile Legends wiesz, że ta najwyżej oceniana gra zaprojektowana na Androida i iOS nie jest pozbawiona problemów. Powolne połączenia, trudności w dobieraniu graczy i problemy z bezpieczeństwem to tylko niektóre z niedogodności, których doświadczają użytkownicy.

Jak korzystać z VPN z mobilnymi legendami

Jeśli szukasz sposobu na obejście tych problemów, jesteś we właściwym miejscu. Ten artykuł zawiera instrukcje korzystania z VPN na Androidzie i iPhonie podczas grania w Mobile Legends, co jest prostym rozwiązaniem tych powszechnych frustracji użytkowników.

Dlaczego powinieneś używać VPN dla mobilnych legend?

Korzystanie z VPN podczas gry w Mobile Legends ma wiele zalet.

Podczas gdy większość graczy korzysta z VPN, aby zapobiec lagom, w Mobile Legends wielu graczy korzysta z VPN, aby osiągnąć coś przeciwnego. Serwery, które doświadczają dużych skoków lagów, powodują zamrożenie gier rodzimych graczy tego serwera. Logując się na taki przeciążony serwer, możesz włamać się i zabić swoich przeciwników, dając ci przewagę w grze. Chociaż jest to uważane za oszustwo, widok ten nie powstrzymuje wielu graczy Mobile Legends przed stosowaniem tej taktyki.

Jeśli nie chcesz oszukiwać, lepsze prędkości związane z korzystaniem z VPN oznaczają mniejsze opóźnienia i mniejszą szansę na zabicie gracza lub utratę dobrego meczu.

Innym powodem korzystania z VPN w Mobile Legends jest kojarzenie. Korzystanie z VPN pozwala łączyć się z przeciwnikami na Twoim poziomie z całego świata.

Ograniczanie przepustowości to praktyka stosowana przez wielu dostawców usług internetowych. Niestety często spowalnia to szybkość gry i może prowadzić do słabszych wrażeń z gry.

Korzystanie z VPN podczas grania w grę taką jak Mobile Legends zapobiega temu. VPN ukrywa zawartość lub odwiedzaną witrynę z grami przed dostawcą usług internetowych (ISP). Jeśli Twój dostawca usług internetowych nie może zobaczyć, co robisz, nie zmniejszy przepustowości, pozostawiając Ci nieograniczoną prędkość gier.

I na koniec VPN pomoże Ci również w kwestiach bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy istnieją ograniczenia rządowe dotyczące gry, czy też chcesz chronić swoje dane przed cyberzłodziei, korzystanie z VPN to świetny sposób na zrobienie tego.

Jak aktywować VPN na swoim iPhonie dla Mobile Legends

Korzystanie z VPN na urządzeniu mobilnym jest stosunkowo proste. Istnieje szereg dostawców VPN, ale ponieważ ExpressVPN jest najszybszy z dostępnych, użyjemy ich w naszych instrukcjach. Oto kroki, które należy wykonać, aby aktywować VPN na swoim iPhonie dla Mobile Legends:

 1. Zarejestruj się w ExpressVPN
 2. Z AppStore pobierz ExpressVPN.

 3. Po pobraniu musisz utworzyć konto w ExpressVPN i zalogować się. Pamiętaj, że będziesz potrzebować miesięcznej subskrypcji, aby korzystać z usługi.

 4. Po zalogowaniu przeczytaj umowę o ochronie prywatności. Następnie, aby kontynuować, kliknij przycisk „Zgadzam się i kontynuuj”.

 5. Dotknij „Kontynuuj”, aby skonfigurować VPN.

 6. ExpressVPN otworzy wyskakujące okienko z prośbą o dodanie konfiguracji VPN. Dotknij „Zezwól”.

 7. Na następnej stronie wprowadź swój kod dostępu, aby kontynuować.

 8. Wybierz swoje preferencje dla powiadomień ExpressVPN, a następnie naciśnij „OK”.

 9. Nowa strona zapyta, czy chcesz pomóc ulepszyć ExpressVPN; wybierz „OK” lub „Nie, dziękuję”. Zawsze możesz zmienić to ustawienie później.

Twoja sieć VPN jest teraz skonfigurowana. Teraz musisz ustawić swoją lokalizację, aby aktywować VPN przed zalogowaniem się do Mobile Legends. Oto kroki, które musisz wykonać:

 1. Uruchom ExpressVPN na swoim iPhonie.

 2. Na ekranie „Strona główna”, który się otworzy, naciśnij ikonę z trzema kropkami obok paska „Inteligentna lokalizacja”. Różne dostępne lokalizacje pojawią się w menu rozwijanym.

 3. Wybierz lokalizację, która odpowiada Twoim potrzebom, dotykając zakładki "Wszystkie lokalizacje".

 4. Stąd wybierz kontynent, kraj i stan, w którym chcesz ustawić swoją lokalizację. Ekran „Strona główna” powinien pojawić się ponownie automatycznie po dokonaniu wyboru.

 5. Stuknij w duży przycisk „Połącz” na ekranie. Po podłączeniu pierścień wokół przycisku zmienia kolor na zielony. Lokalizacja twojego adresu IP jest teraz ustawiona na wybraną lokalizację. Twoja sieć VPN jest aktywowana.

 6. Uruchom Mobile Legends na swoim iPhonie. Zostaniesz teraz połączony z serwerem nowej lokalizacji.

Jak aktywować VPN na swoim Androidzie dla Mobile Legends

Stosowanie i aktywowanie VPN na urządzeniu z Androidem, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry, jest proste; oto jak się do tego zabrać:

 1. Załóż konto ExpressVPN
 2. Udaj się do sklepu Google Play i wyszukaj ExpressVPN. Pobierz i zainstaluj.

 3. Po zainstalowaniu aplikacji utwórz konto i zaloguj się.
 4. Na następnej stronie pojawi się pytanie, czy chcesz pomóc ulepszyć ExpressVPN, wybierz „OK” lub „Nie, dziękuję”. Zawsze możesz zmienić to ustawienie na późniejszym etapie.

 5. Aby skonfigurować VPN, dotknij "OK".

 6. Wyskakujące okienko poprosi Cię o zgodę na zatwierdzenie prośby o połączenie ExpressVPN. Dotknij "OK".

Pamiętaj, że aplikacja jest kompatybilna tylko z systemem Android 5.0 i można ją pobrać bezpłatnie. Aby jednak korzystać z VPN przez ponad miesiąc, musisz wykupić miesięczną subskrypcję.

VPN na Twoim urządzeniu z Androidem jest teraz skonfigurowany.

Teraz, gdy Twoja sieć VPN jest już zainstalowana i skonfigurowana, musisz wybrać nową lokalizację i aktywować VPN przed zalogowaniem się do Mobile Legends. Te instrukcje poprowadzą Cię:

 1. Uruchom ExpressVPN.

 2. Stuknij ikonę z trzema poziomymi kropkami.

 3. W menu „Lokalizacje” kliknij kartę „Wszystkie lokalizacje” u góry ekranu.

 4. Wybierz swój kontynent, kraj, a następnie stan. Po dokonaniu wyboru aplikacja powróci do ekranu „Strona główna”.

 5. Jeśli połączenie nie rozpoczęło się automatycznie, naciśnij przycisk „Połącz”. Po połączeniu pierścień wokół przycisku zmieni kolor na zielony i wyświetli komunikat „Połączono”.

 6. Uruchom aplikację Mobile Legends.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy korzystanie z VPN spowoduje opóźnienia podczas gry?

Nie. Korzystanie z VPN pozwala połączyć się z serwerem, który nie jest przepełniony, co pozwala na mniejsze opóźnienia, szybszy czas reakcji i szybsze kojarzenie. Opóźnienie możesz zobaczyć tylko wtedy, gdy logujesz się na przepełnionym serwerze. Jednak w tym przypadku to rodzimi użytkownicy tego serwera odczują opóźnienie, a nie Ty.

Czy mogę zostać zbanowany za korzystanie z VPN?

W przypadku większości gier korzystanie z VPN może spowodować wyrzucenie i prawdopodobnie zablokowanie dostępu do platformy. Jednak twórca Mobile Legends, Moonton, jest z tym znacznie łagodniejszy. Powodem jest to, że wiele krajów zakazało gry, a umożliwienie graczom łączenia się z VPN pozwala firmie utrzymać popularność gry i zmniejszenie liczby graczy.

Aktywowany VPN

Pobieranie i aktywowanie VPN na urządzeniu z Androidem lub iOS jest stosunkowo proste, gdy wiesz, jak to zrobić. Korzystanie z tego narzędzia może poprawić wrażenia z gry podczas grania w Mobile Legends, eliminując opóźnienia, poprawiając bezpieczeństwo i umożliwiając błyskawiczne dobieranie graczy. Wykonaj kilka prostych kroków opisanych w tym przewodniku, a awansujesz jak profesjonalista.

Czy grałeś w Mobile Legends na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem, aktywując VPN? Czy użyłeś procesu podobnego do przedstawionego w tym przewodniku? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.