Jak korzystać z VPN z BlueStacks

Szukasz sposobu na ochronę swojej prywatności podczas korzystania z BlueStacks? Jeśli tak, to mamy rozwiązanie: za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Nie tylko zwiększy twoją prywatność w Internecie, ale także umożliwi dostęp do ograniczonych aplikacji i stron internetowych.

Jak korzystać z VPN z BlueStacks

Sieci VPN to doskonały sposób na zapewnienie, że możesz surfować po Internecie bez śledzenia Twojej aktywności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dobrze trafiłeś. W tym artykule omówimy, jak korzystać z VPN z BlueStacks na komputerze PC lub Mac i wyjaśnimy jego liczne zalety.

Jak korzystać z VPN z BlueStacks na komputerze z systemem Windows?

BlueStacks konwertuje komputer z systemem Windows na centrum Androida i umożliwia pobieranie aplikacji ze Sklepu Play. Niezależnie od tego, czy chcesz chronić swoją prywatność, czy uzyskać dostęp do różnych stron internetowych, zalecamy korzystanie z ExpressVPN.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

ExpressVPN to jedna z najpopularniejszych usług VPN, która gwarantuje bezpieczeństwo na wszystkich Twoich urządzeniach.

Konfiguracja jest łatwa i możesz to zrobić na dwa sposoby: instalując ją bezpośrednio na komputerze, aby zastosować ją do całego ruchu lub instalując wersję Androida w BlueStacks. Zalecamy zainstalowanie go na komputerze, ponieważ będziesz mieć wyższy poziom bezpieczeństwa. Ponadto będziesz mieć więcej dostępnych funkcji i będziesz mógł korzystać z usługi VPN również do innych celów. Chociaż instalacja ExpressVPN bezpośrednio na komputerze jest bezpieczniejszą opcją, przyjrzymy się również krokom instalacji na urządzeniu z Androidem.

Jeśli chcesz zainstalować ExpressVPN przez BlueStacks, wykonaj poniższe czynności:

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

 1. Uruchom BlueStacks na swoim komputerze.

 2. Odwiedź ExpressVPN i załóż konto.
 3. Przejdź do Sklepu Play.

 4. Poszukaj „ExpressVPN” i zainstaluj go.

 5. Ponieważ już utworzyłeś konto z naszą zniżką, kliknij „Zaloguj się” i wprowadź swój adres e-mail oraz hasło.

 6. Gdy na ekranie pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o pozwolenie na skonfigurowanie połączenia VPN, naciśnij „OK”, aby potwierdzić.

 7. Domyślnie ExpressVPN połączy Cię z optymalną, „inteligentną” lokalizacją. Możesz to zmienić, naciskając trzy kropki po prawej stronie. Możesz także wybrać polecane lokalizacje z najlepszym połączeniem i szybkością lub przejść do zakładki „Wszystkie lokalizacje”.

 8. Stuknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN.

Teraz możesz używać BlueStacks z VPN. Pamiętaj, że jeśli wykonałeś te kroki, VPN jest dostępny tylko w BlueStacks. To dobra opcja, jeśli chcesz chronić swoją prywatność w aplikacji, ale nadal surfować po Internecie przy użyciu swojego adresu IP.

Jak wspomniano, innym sposobem jest zainstalowanie ExpressVPN na komputerze, a następnie uruchomienie BlueStacks. Oto jak to zrobić:

 1. Otwórz przeglądarkę, wejdź na stronę ExpressVPN i wybierz „Moje konto”.

 2. Jeśli nie masz konta, utwórz je i kup preferowany plan subskrypcji. Jeśli masz konto, naciśnij „Zaloguj się”.

 3. Naciśnij „Pobierz dla Windows” i skopiuj kod aktywacyjny.

 4. Kliknij „Pobierz”. W wyskakującym okienku pojawi się pytanie, czy chcesz zezwolić aplikacji na wprowadzanie zmian na komputerze. Naciśnij „Tak”.

 5. Po zainstalowaniu ExpressVPN zobaczysz ekran powitalny z krótkimi instrukcjami. Naciśnij dwukrotnie „Kontynuuj”, a następnie naciśnij „Konfiguruj VPN”.
 6. Gdy pojawi się prośba o zezwolenie aplikacji na wprowadzanie zmian na komputerze, naciśnij „Tak”. Użyj kodu aktywacyjnego i naciśnij „Kontynuuj”.

 7. Wybierz, czy chcesz, aby ExpressVPN uruchamiał się za każdym razem, gdy włączasz komputer. Możesz również dostosować te ustawienia później.

 8. Aplikacja ma funkcje „Inteligentnej lokalizacji”, które domyślnie wybierają optymalną lokalizację dla komputera. Jeśli chcesz to zmienić, naciśnij trzy kropki po prawej stronie.

 9. Naciśnij przycisk zasilania, aby się połączyć.

Jak korzystać z VPN z BlueStacks na komputerze Mac?

Jeśli używasz urządzenia Mac, możesz łatwo przekonwertować je na wirtualne centrum Androida za pomocą BlueStacks. Korzystanie z VPN z BlueStacks gwarantuje Twoją prywatność i zapobiega śledzeniu Twojej aktywności.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Możesz najpierw uruchomić BlueStacks i zainstalować VPN, taki jak ExpressVPN dla Androida, za pośrednictwem Sklepu Play lub zainstalować ExpressVPN na swoim urządzeniu Mac. Wybierz pierwszą opcję, jeśli chcesz używać VPN tylko dla BlueStacks i nadal używać swojego adresu IP do innych działań. Pamiętaj jednak, że będziesz mieć mniej dostępnych funkcji, a poziom bezpieczeństwa nie będzie tak wysoki.

Oto jak zainstalować ExpressVPN w BlueStacks:

 1. Otwórz BlueStacks na swoim urządzeniu Mac.
 2. Przejdź do Sklepu Play i pobierz aplikację ExpressVPN.

 3. Naciśnij „Zaloguj się” i wprowadź swój adres e-mail oraz hasło, ponieważ zarejestrowałeś się, korzystając z naszego rabatu.

 4. Naciśnij „OK”, aby zezwolić na konfigurację połączenia VPN.

 5. Zostaniesz automatycznie połączony z „Inteligentną lokalizacją”. Aby to zmienić, naciśnij trzy kropki po prawej stronie. Lokalizacje w zakładce „Polecane” to te z najlepszym połączeniem i szybkością. Jeśli masz na myśli konkretny obszar, naciśnij „Wszystkie lokalizacje” i wybierz go.

 6. Po skonfigurowaniu preferowanej lokalizacji naciśnij ikonę zasilania, aby się połączyć.

Instalując ExpressVPN przez BlueStacks, będziesz chroniony tylko podczas korzystania z aplikacji.

Jeśli chcesz zainstalować ExpressVPN bezpośrednio na komputerze Mac, będziesz mógł go używać z BlueStacks i dowolną inną aplikacją, przeglądarką lub programem. Będziesz mieć również wyższy poziom bezpieczeństwa i więcej opcji do wyboru, dlatego jest to nasza rekomendacja.

Oto jak zainstalować ExpressVPN na urządzeniu Mac:

 1. Uruchom przeglądarkę i wejdź na stronę ExpressVPN.
 2. Naciśnij „Moje konto”.

 3. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, jeśli masz konto. Jeśli go nie masz, naciśnij „Pobierz ExpressVPN” i wybierz preferowany plan subskrypcji.

 4. Naciśnij "Pobierz na Maca" i skopiuj kod aktywacyjny, ponieważ będziesz go potrzebować po zainstalowaniu aplikacji.

 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć instalację aplikacji.
 6. Użyj kodu aktywacyjnego, aby kontynuować konfigurację ExpressVPN.

 7. Pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz, aby ExpressVPN uruchamiał się przy każdym uruchomieniu komputera Mac; naciśnij „OK” lub „Nie, dziękuję”.

 8. Zobaczysz, że ExpressVPN domyślnie przypisał lokalizację. Możesz to zmienić, naciskając trzy kropki po prawej stronie i wybierając między „Polecane lokalizacje” i „Wszystkie lokalizacje”.

 9. Naciśnij ikonę zasilania, aby się połączyć.

Ponieważ zainstalowałeś ExpressVPN na swoim urządzeniu Mac, możesz teraz uruchomić BlueStacks, a Twoje połączenie będzie automatycznie chronione.

BlueStacks jest jeszcze lepszy z VPN

Jeśli zastanawiałeś się, jak korzystać z VPN z BlueStacks, mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny. Dzięki BlueStacks możesz zmienić swój komputer z systemem Windows lub urządzenie Mac w centrum Androida w dowolnym momencie. Aplikacja umożliwia instalowanie aplikacji na Androida i uruchamianie ich na urządzeniu. ExpressVPN to doskonały dodatek, który zwiększa Twoją prywatność i bezpieczeństwo oraz otwiera dostęp do wielu aplikacji niedostępnych w Twoim regionie.

Czy kiedykolwiek korzystałeś z VPN z BlueStacks? Czy korzystałeś z ExpressVPN? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.