Jak korzystać z Ubera bez smartfona

Uber to jeden z najpopularniejszych sposobów na przejazdy w największych miastach na całym świecie. Wystarczy pobrać aplikację i założyć konto, aby móc zamówić prywatny przejazd. Jednak Uber zdał sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy nie mają smartfonów i nie mogą korzystać z aplikacji do rezerwacji przejazdu. Dlatego stworzyli stronę internetową, która pozwala użytkownikom uzyskać te same wyniki bez użycia smartfona. Zostań z nami, a wyjaśnimy, jak wszystko działa.

Jak korzystać z Ubera bez smartfona

Utwórz swoje konto Uber online

Jeśli nie masz smartfona, nadal możesz korzystać z przejazdów Uber, ale zamiast korzystać z aplikacji, będziesz musiał polegać na oficjalnej stronie Uber. Wyjaśnimy, co musisz zrobić, aby utworzyć profil, a następnie jak zarezerwować kierowcę Ubera. Oto, co musisz zrobić:

 1. Wejdź na stronę Uber na swoim komputerze lub laptopie. Po wejściu na stronę główną możesz rozpocząć proces rejestracji. Uber będzie chciał znać Twoją lokalizację, więc po prostu naciśnij „Tak”, gdy Uber poprosi Cię o udostępnienie Twojej lokalizacji. Udostępnisz swój adres IP firmie Uber, pomagając im ustalić, gdzie się znajdujesz.

  wyższe HP

 2. Wprowadź dane swojego konta i metodę płatności. Następnie będziesz musiał podać swój adres e-mail i wprowadzić hasło. Wypełnij wszystkie pola prawidłowymi informacjami, aby zakończyć proces rejestracji. Ostatnim krokiem jest wprowadzenie metody płatności poprzez podanie numeru karty kredytowej. Możesz to jednak zrobić później.
 3. Kiedy wypełnisz wszystkie pola, naciśnij duży niebieski przycisk na dole strony. Jest napisane „Utwórz konto”, a po kliknięciu możesz zamówić swój pierwszy przejazd Uberem.

Zamawianie przejazdów bez aplikacji Uber

Po skonfigurowaniu konta możesz skorzystać z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego, aby zarezerwować kierowcę Uber. Oto, co musisz zrobić:

 1. Wejdź na oficjalną stronę Ubera na dowolnym urządzeniu.
 2. Niektórzy użytkownicy otrzymują „Błąd sieci” ze względów bezpieczeństwa. Jeśli tak się stanie, napisz e-maila do zespołu wsparcia Uber. Podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail użyty do rejestracji konta i wyjaśnij, że otrzymujesz błąd. Problem powinien zostać rozwiązany w ciągu kilku godzin. Jeśli po kilku dniach problem będzie się powtarzał, wyślij wiadomość ponownie.
 3. Wpisz swój adres e-mail i hasło, aby zalogować się do serwisu. Kliknij „Gotowe” i powinieneś być w stanie wejść na stronę Ubera.
 4. Jeśli podczas tworzenia profilu pominąłeś sekcję informacji o płatności, najpierw wprowadź szczegóły płatności. Możesz teraz zarezerwować swój pierwszy przejazd z Uberem.

  Zamawianie przejazdów bez aplikacji Uber

Rezerwacja przejazdu

Ok, po wprowadzeniu szczegółów płatności i sprawdzeniu wszystkiego, jesteś gotowy, aby zarezerwować swój pierwszy przejazd. Wykonaj te proste czynności, a błyskawicznie będziesz w drodze.

 1. Najpierw wprowadź miejsce odbioru. Pin „skonfiguruj odbiór” pojawi się na środku ekranu. Jeśli Uber nie może automatycznie znaleźć Twojej dokładnej lokalizacji, wprowadź adres ręcznie, przesuwając pinezkę tam, gdzie jej potrzebujesz.
 2. Następnie wybierz rodzaj przejazdu, którego potrzebujesz. Możesz wybrać większe wagony rodzinne, jeśli przewozisz dużo toreb lub jeśli na przejażdżkę jest więcej niż 4 osoby. Kliknij małą ikonę samochodu w prawym dolnym rogu i wybierz żądany przejazd.
 3. Teraz, po wybraniu miejsca odbioru i rodzaju pojazdu, potwierdź swój wybór, dotykając banera „Ustaw miejsce odbioru” na mapie. To przeniesie Cię do ekranu potwierdzenia.
 4. Tam wpisz swój cel. Zobaczysz pasek z napisem „Dodaj lokalizację zwrotu” w prawym górnym rogu ekranu. Wpisz miejsce docelowe.
 5. Następnie sprawdź koszt przejazdu. Kliknij przycisk „Wycena ceny”, aby uzyskać szacunkową cenę.
 6. Możesz również użyć kodu promocyjnego, jeśli go masz. Kliknij „Kod promocyjny” tuż obok „Wyceny taryfy” i wprowadź kod w polu.
 7. Jeśli wprowadziłeś wszystkie informacje, możesz zarezerwować swój pierwszy przejazd Uberem. Naciśnij czarny przycisk na dole ekranu, a pierwszy dostępny kierowca zacznie poruszać się w kierunku punktu odbioru.

Podążaj za swoim kierowcą Uber

Jedną z najlepszych funkcji Ubera jest to, że możesz śledzić samochód, który ma Cię odebrać w czasie rzeczywistym. Pozostaw przeglądarkę otwartą i obserwuj, jak samochód zbliża się do Twojej lokalizacji. Otrzymasz również dostęp do danych kierowcy. Cokolwiek robisz, pozostaw przeglądarkę otwartą do momentu przybycia przejazdu, ponieważ zamknięcie jej może anulować podróż.

Uzyskaj przejazdy Uber bez smartfona

Uber szturmem podbił świat, a firma zawsze szuka nowych sposobów na ulepszenie swoich usług. Ponieważ niektórzy użytkownicy nie mają smartfonów, umożliwili również rezerwację przejazdu za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej. Tak więc, jeśli kiedykolwiek utkniesz gdzieś bez smartfona, możesz użyć innych urządzeń i błyskawicznie dostać się na przejażdżkę.

Czy korzystasz z aplikacji lub witryny Uber do rezerwacji przejazdów? Jeśli korzystasz z aplikacji, czy dałbyś szansę witrynie na komputery? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.