Ilu użytkowników i jednoczesnych strumieni umożliwia HBO Max na jedno konto?

HBO Max to najnowsza usługa przesyłania strumieniowego firmy, zastępująca HBO Go i HBO Now. Dzięki bogactwu treści, jakie oferuje jego program, HBO Max zawiera około dwukrotnie więcej filmów i programów w porównaniu do swoich poprzedników.

Ilu użytkowników i jednoczesnych strumieni umożliwia HBO Max na jedno konto?

Jedną z zalet nowej usługi jest obsługa wielu użytkowników na różnych urządzeniach. Możesz się zastanawiać, ilu użytkowników i jednoczesnych strumieni otrzymujesz na konto HBO Max. W tym artykule wyjaśnimy to i zagłębimy się w temat.

Użytkownicy, strumienie i urządzenia

Krótka odpowiedź na to pytanie brzmiałaby, że trzy osoby mogą jednocześnie streamować programy HBO Max. Oznacza to, że jedno konto może być jednocześnie zarejestrowane na trzech różnych urządzeniach, a z każdego urządzenia może korzystać inna osoba.

Istnieje jednak również możliwość zarejestrowania do pięciu profili na jednym koncie. Rodzi to pytanie o potencjalne wykorzystanie profili i ich związek z jednoczesnym przesyłaniem strumieniowym. Aby uniknąć nieporozumień, gdy serwis HBO Max monitoruje strumienie na poszczególnych kontach, interesuje ich liczba urządzeń, czyli osób korzystających jednocześnie z konta.

Do czego służą profile?

Maksymalnie pięć profili użytkowników na konto jest tworzonych w celu oddzielenia treści dla każdego członka gospodarstwa domowego. Jeśli masz jedno konto HBO Max w domu z pięcioma członkami rodziny lub współlokatorami, śledzenie ulubionych programów, list odtwarzania i ostatnio oglądanych treści może być trudne.

Tutaj bardzo przydają się profile użytkowników. Posiadanie innego profilu na tym samym koncie oznacza, że ​​obserwatorzy nie stracą śladu ostatniego obejrzanego odcinka, ponieważ ktoś inny transmitował kilka godzin innych treści.

Profile użytkowników są zawsze połączone z jednym kontem, na którym dostępne są trzy urządzenia, z których można przesyłać strumieniowo, więc profile nie mogą służyć jako okrężna droga do odblokowania jeszcze większej liczby jednoczesnych strumieni. Głównym celem profili użytkowników jest oddzielenie treści, a nie umożliwienie wszystkim jednoczesnego przesyłania strumieniowego.

ilu użytkowników i jednoczesnych strumieni otrzymujesz na konto hbo max

Co oferuje HBO Max?

Planowana jako nowa flagowa usługa przesyłania strumieniowego macierzystej firmy AT&T, HBO Max jest wypełniona premią, oryginalną i treścią, która do niedawna była niedostępna do przesyłania strumieniowego. Oferta jest obszerna i imponująca, w tym niektóre z najnowszych hitów hollywoodzkich, klasycznych hitów, filmów animowanych i popularnych programów.

Ponadto HBO Max zawiera filmy i programy zrealizowane w oryginalnych produkcjach HBO, z których wiele czeka na premierę w serwisie streamingowym. Biblioteka zawiera również podcasty, które są w większości związane z programowaniem.

Obecnie główną wadą HBO Max w USA jest to, że aplikacja nie jest dostępna w Roku lub Amazon Fire TV. Ponieważ w 2019 r. urządzenia te stanowiły ponad dwie trzecie rynku amerykańskiego, oznacza to, że znaczna liczba użytkowników nie będzie miała dostępu do usługi przesyłania strumieniowego HBO Max, dopóki nie zostanie znalezione rozwiązanie.

Jaki jest koszt HBO Max?

Usługa przesyłania strumieniowego utrzymała opłatę abonamentową w wysokości 15 USD miesięcznie – tyle samo, ile wcześniej kosztowało HBO Now i zwykły kanał. To sprawia, że ​​koszt usługi jest nieco wyższy niż u jej konkurentów, Disney Plus lub Netflix, ale przytłaczająca oferowana zawartość równoważy to.

Klienci z istniejącą subskrypcją HBO mają mieć możliwość bezpłatnego przejścia na HBO Max, choć okazuje się, że jest to bardziej skomplikowane. Jeśli masz dostawcę telewizji kablowej lub cyfrowej, który już rozlicza Cię za HBO, Twój bezpłatny transfer do HBO Max może poczekać, aż dojdzie do porozumienia między nimi a HBO.

użytkownicy i jednoczesne strumienie otrzymujesz na konto hbo max

Programy dla całej rodziny

Po wyjaśnieniu początkowego zamieszania łatwo jest zrozumieć zalety i wady HBO Max. Ze wszystkich dostępnych informacji wynika, że ​​jego zalety przeważają nad wadami, a większe wsparcie dla streamingu społecznościowego to niewątpliwie duży plus. Teraz, gdy wyjaśniliśmy, ilu użytkowników i jednoczesnych strumieni można uzyskać na konto HBO Max, możesz kontynuować i dzielić się radością z innymi.

Czy masz konto HBO Max? Ile profili użytkowników utworzyłeś? Na jakich urządzeniach przesyłasz strumieniowo? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.