Jak używać kodów w Shindo Life

Shindo Life, dawniej Shinobi Life 2, to jedna z najpopularniejszych gier Roblox. Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie nagród w grze jest użycie kodów. Wprowadzając kod, możesz odebrać niektóre nagrody za darmo.

Jak używać kodów w Shindo Life

Jeśli chcesz zagrać w Shinobi Life, to, jak używać kodów, powinno być jedną z pierwszych rzeczy, których musisz się nauczyć. Pokażemy Ci, jak to się robi na czterech platformach. Tutaj znajdziesz również odpowiedzi na niektóre często zadawane pytania.

Zmiana imienia

Shindo Life kiedyś nazywało się Shinobi Life 2. Strajk praw autorskich zmusił dewelopera RELL World do zmiany nazwy gry. Niektóre jego atuty również musiały zostać zmodyfikowane.

Początkowo można by pomyśleć, że Shinobi Life 2 było oficjalną grą Naruto, ale w rzeczywistości po prostu zapożycza z tego pierwszego. Dzięki zmianie nazwy i modyfikacjom graficznym gracze mogli ponownie cieszyć się grą po jej usunięciu.

Dziś gra jest nadal dostępna. Jeśli chcesz, możesz po prostu zdobyć Roblox i rozpocząć nową grę. Czeka na Ciebie wiele ekscytujących treści.

Jak realizować kody w Shindo Life?

Przede wszystkim musisz zlokalizować kilka kodów. Gdy znajdziesz co najmniej jeden, możesz go natychmiast odebrać. Proces jest dość prosty.

 1. Uruchom Shindo Life na swoim Macu.
 2. Otwórz menu gry.

 3. Wybierz „Edytuj”.

 4. Wybierz „Kody YouTube” w prawym górnym rogu.

 5. Wpisz kod.

 6. Naciśnij przycisk realizacji.
 7. Powinieneś mieć darmowe spiny lub inne nagrody.

Na Macu

Podczas grania w Shindo Life na komputerze Mac kody można realizować w następujący sposób:

Możesz użyć tego samego kodu tylko raz, co skłoni Cię do zlokalizowania kolejnych. Wiele kodów często pojawia się w ciągu miesiąca; po prostu musisz je upolować.

W systemie Windows

Kiedy grasz w systemie Windows, kroki są identyczne. Nie ma dużej różnicy w grze, jeśli chodzi o platformę. Zwykle nie będziesz w stanie stwierdzić, czy ktoś gra w systemie Mac OS X czy Windows.

Oto kroki realizacji kodów w systemie Windows:

 1. Uruchom Shindo Life na komputerze z systemem Windows.
 2. Otwórz menu gry.

 3. Wybierz „Edytuj”.

 4. Wybierz „Kody YouTube” w prawym górnym rogu.

 5. Wpisz kod.

 6. Naciśnij przycisk realizacji lub kliknij przycisk „Enter”.
 7. Powinieneś mieć darmowe spiny lub inne nagrody.

Większość graczy lubi używać komputerów do gry w Shindo Life. Komputery są nie tylko zdolne do lepszej grafiki, ale możesz także modyfikować Roblox w systemie Windows. Roblox nie może być modyfikowany bez komputera.

Teraz, gdy wiesz, jak zrealizować kod Shindo Life na komputerach PC i Mac, przyjrzymy się, jak to się robi na urządzeniach mobilnych.

Na Androidzie

Na Androidzie zazwyczaj nie będziesz grać na klawiaturze. Jednak ogólne menu jest podobne do wersji komputerowej, więc kroki powinny być wystarczająco podobne.

Będziesz wpisywać kod za pomocą klawiatury ekranowej. Oto jak zrealizować kod YouTube Shindo Life na Androida:

 1. Uruchom Shindo Life na swoim urządzeniu z Androidem.

 2. Otwórz menu gry.

 3. Dotknij "Edytuj".

 4. Wybierz „Kody YouTube” w prawym górnym rogu.

 5. Twoja klawiatura wyskoczy.
 6. Wpisz kod.

 7. Gdy skończysz, stuknij w przycisk Enter lub Return.
 8. Powinieneś mieć darmowe spiny lub inne nagrody.

Gracze mobilni mogą nadal cieszyć się Shindo Life na swoich urządzeniach z Androidem. Dopóki masz ważne konto, możesz uzyskać dostęp do gry na dowolnej platformie. Oznacza to, że możesz grać na swoim komputerze, wyjść z domu i grać na telefonie.

Po prostu kontynuuj od miejsca, w którym skończyłeś. Nie będziesz musiał ograniczać się do swojej platformy.

Pamiętaj, że zmiana platformy nie resetuje żadnych dziennych misji ani limitów. Nadal musisz poczekać na zresetowanie niektórych zdarzeń.

Na iPhonie

Możesz także realizować kody w Shindo Life na iPhonie. Kroki są takie same, jak w przypadku Androida. Podobnie jak Mac i Windows, nie ma wielu różnic między wersjami Roblox na Androida i iOS.

Oto jak możesz to zrobić na iPhonie:

 1. Uruchom Shindo Life na swoim iPhonie.

 2. Otwórz menu gry.

 3. Dotknij "Edytuj".

 4. Wybierz „Kody YouTube” w prawym górnym rogu.

 5. Twoja klawiatura wyskoczy.
 6. Wpisz kod.

 7. Gdy skończysz, stuknij w przycisk Enter lub Return.
 8. Powinieneś mieć darmowe spiny lub inne nagrody.

Co za tym idzie, te kroki będą działać na iPodach i iPadach.

Jak uzyskać więcej kodów Shindo Life?

Istnieje kilka lokalizacji, w których można znaleźć kody Shindo Life.

 • Oficjalna wiki Shindo Life

Oficjalna Wiki ma stronę poświęconą zbieraniu najnowszych kodów. Pamiętaj, aby często sprawdzać, ponieważ w momencie, gdy kod jest aktywny, użytkownicy dodadzą go do listy. Jest też sekcja z nieaktualnymi kodami, ale prawdopodobnie nie będziesz jej używać.

Możliwe, że jeśli znajdziesz kod, którego nie ma na głównej liście, wygasł. Nadal możesz spróbować, ale nie rób sobie nadziei.

 • YouTuberzy Shindo Life

Ci YouTuberzy często robią filmy i wymieniają najnowsze ważne kody. ItzVexo, RazorFishGaming i AlphaBolt to trzej najlepsi YouTuberzy, którzy publikują takie filmy. Filmy trwają zaledwie kilka minut.

Jeśli znajdziesz kod, którego chcesz użyć lub którego nie używasz, po prostu zrealizuj go, wykonując czynności opisane powyżej. RELL World wydaje nowe kody na początku nowego miesiąca, więc miej oko na to. Jeśli nie sprawdzisz strony Wiki, nie będziesz wiedział, czy wygasną, więc powinieneś dokładnie sprawdzić kody.

 • Świergot

Oficjalne konto RELL World na Twitterze nie jest najlepszym źródłem nowych kodów, ale możesz złapać niektóre konta Shindo Life, które publikują na Twitterze najnowsze. Aby uzyskać najlepsze wyniki, po prostu przejdź do oficjalnej Wiki.

Sama gra nie da ci żadnych kodów, ale możesz uzyskać dostęp do strony Wiki, filmów na YouTube i Twittera na każdej z czterech wymienionych platform.

Jeśli chodzi o oglądanie filmów, możesz skorzystać z aplikacji przeglądarki lub aplikacji YouTube. To drugie jest lepsze, ponieważ interfejs jest bardziej intuicyjny niż wersja przeglądarki YouTube. Za pomocą konta YouTube możesz subskrybować swoich ulubionych YouTuberów i otrzymywać ich filmy w polu subskrypcji.

Twitter w przeglądarce działa wolniej niż sama aplikacja, dlatego zalecamy pobranie aplikacji. Jeśli masz aplikację Twitter, możesz szybciej śledzić i lokalizować kody.

Dodatkowe często zadawane pytania dotyczące życia Shindo

Jak szybko awansować?

Istnieje kilka sposobów na szybsze awansowanie w Shindo Life:

• Dołącz do grup RELL World i RELL Games na Roblox, aby otrzymać podwójne nagrody dzienne i XP.

• Graj w drużynach, najlepiej z silniejszymi graczami.

• Podziel się, gdy grasz w drużynach.

• Przed osiągnięciem poziomu 50 trafić do dzienników treningowych w miastach.

• Po 50 poziomie wykonaj kilka misji z zielonymi zwojami.

• Zagraj w tryb wojny.

Grupy na Robloxie podwoją twoje zyski EXP, zmniejszając w ten sposób o połowę twój czas na szybkie awansowanie. Możesz nawet ustawić makro, aby twoja postać automatycznie trafiała do dzienników treningowych. Można to jednak zrobić tylko na PC.

Makro nie jest nielegalne ani zabronione. Makra pozwalają ci zrobić coś innego, podczas gdy komputer wprowadza dla ciebie ataki.

Po 50 poziomie powinieneś zacząć robić questy. Te zadania są łatwe i polegają tylko na pokonywaniu wrogów.

Jak zdobyć więcej spinów w Shindo Life?

Oto lista najlepszych sposobów na zdobycie większej liczby obrotów w Shindo Life (poza kodami):

• Zdobądź nagrody godzinowe.

• Graj i wygrywaj codzienne misje po ich zresetowaniu.

• Graj w trybie PvP i zdobywaj niebieskie monety, aby zamienić je na spiny.

• Graj w grę, gdy dzieją się wydarzenia.

Istnieją zabronione sposoby, takie jak hakowanie, które dają dużo obrotów, ale mogą skutkować banem. Nie zalecamy łamania zasad gry, więc powinieneś uczciwie trzymać się zdobywania Spinów. W ten sposób nikt nie może Cię zbanować bez ważnego powodu.

Więcej nagród z kodów!

Kiedy grasz w Shinobi Life 2, ważna jest wiedza o tym, jak używać kodów. Otrzymasz wiele darmowych nagród, które pomogą Ci przejść długą drogę. Możesz nawet zdobyć świetne Bloodlines z darmowych spinów.

Czy podoba Ci się system kodów dla Shindo Life? Czy zdobyłeś silną Rodowód dzięki darmowym kodom Spin? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.