Jak odblokować Jaegera w Escape From Tarkov?

Escape from Tarkov stał się szalenie popularnym MMO FPS z powodu szczęśliwego spadku na Twitchu pod koniec ubiegłego roku. Dzięki nowo odkrytemu statusowi gracze gromadzą się, aby zagrać w grę po raz pierwszy.

Jak odblokować Jaegera w Escape From Tarkov?

Zrozumiałe jest, że nowicjusze nie mają dostępu do wszystkich funkcji, które weterani gier przeszli i odblokowali. Na przykład, niektórzy NPC w grze są zablokowani za zadaniami, które gracze muszą wykonać. Jaeger to popularny handlarz bronią i łupami, który nie jest dostępny dla nowych graczy, dopóki nie ukończą wymaganego zadania.

Oto, co musisz zrobić, aby odblokować Jaegera, aby rozpocząć z nim handel i ukończyć jego zadania.

Jak odblokować Jaegera w Escape From Tarkov?

Zanim rozpoczniesz misję odblokowania Jaegera, musisz spełnić dwa warunki, zanim będzie on dostępny dla nowego gracza. To są:

 1. Dostań się do poziomu 10.
 2. Ukończ zadanie „Rusznikarz, część 1” dla mechanika.

Aby ukończyć zadanie Rusznikarz 1, musisz przestrzegać specyfikacji zadania:

 1. Zdobądź trzy elitarne szczypce. Możesz je kupić bezpośrednio na pchlim targu lub znaleźć w lokalizacjach przemysłowych. Elitarne szczypce często znajdują się na półkach z narzędziami w grze.

 2. Wymień szczypce na strzelbę MP-133 w menu zakupów mechanika.

 3. Zmodyfikuj strzelbę, aby spełniała wymagania zadania.

 4. Oznacz zadanie jako ukończone.

Po ukończeniu zadań wstępnych Mechanik zaproponuje nowe zadanie o nazwie „Wprowadzenie”. To zadanie, które musisz wykonać, aby odblokować Jaegera. Instrukcje są dość proste:

 1. Zaakceptuj zadanie.
 2. Znajdź na mapie obóz Jaegera.

 3. Znajdź ukrytą wiadomość.

 4. Udało się wydostać z nalotu.
 5. Wykonaj zadanie w menu zadań Mechanika.

Obóz Jaegera można znaleźć na mapie Woods, więc aby wykonać to zadanie, musisz stać w kolejce do nalotu na Woods.

Oto najprostszy sposób na znalezienie obozu:

 1. Idź blisko centrum w kierunku Tartaku. To duży obszar roboczy nad jeziorem.

 2. Spójrz na „Sniper Rock” w oddali. To monolityczny szczyt, który można dostrzec z dowolnego miejsca na mapie.

 3. Udaj się na wschodnią stronę Tartaku (tej bliżej Skały Snajperskiej). Powinieneś być w stanie zobaczyć mniejszy szereg kamieni pod Skałą Snajperską, zwykle określaną jako „Kręgosłup”.

 4. Zaczynając od Tartaku, okrąż Spine, trzymając go po lewej stronie, aż zobaczysz rozbity samolot.

 5. Podejdź do kokpitu samolotu i skręć na południe.

 6. Powinieneś być w stanie dostrzec mały domek myśliwski. To jest obóz Jaegera.

 7. Ukrytą notatkę znajdziesz u podstawy obozu. To tylko kawałek papieru, który musisz podnieść.

Po odebraniu wiadomości musisz pomyślnie wyodrębnić ją z nalotu. Miejscem wydobycia Lasu zawsze będzie jedna z dwóch południowych baz – przeciwna od miejsca, w którym zaczynałeś.

Jeśli nie uda Ci się wyodrębnić z nalotu, będziesz musiał wrócić i ponownie znaleźć wiadomość. Na początku może wydawać się to łatwe, ale lokalizacje w grze w pobliżu obozu mogą być dość zatłoczone i mieć wokół siebie odradzanie się AI, więc sukces z pewnością nie jest gwarantowany. Nie zniechęcaj się, jeśli nie uda Ci się wyodrębnić za pierwszym razem, gdy podniesiesz notatkę.

Gdy odblokujesz Jaegera, uzyskasz dostęp do jego zadań i szerszą gamę przedmiotów do kupienia po bardziej przystępnych cenach w porównaniu z innymi dealerami AI. Podobnie jak w przypadku każdego innego dealera AI, musisz zdobyć większą reputację, aby uzyskać dostęp do lepszego sprzętu.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jakie przedmioty kupuje Jaeger?

Najłatwiejszym sposobem na podniesienie poziomu Jaegera i uzyskanie dostępu do jego łupów wyższego poziomu do zakupu jest podniesienie rangi swojej reputacji u niego, sprzedając mu cenne przedmioty.

Jeśli chodzi o siłę sprzedaży, Jaeger kupi prawie wszystko, co zwykle kupuje terapeuta. Jednak handluje również bronią, zwłaszcza strzelbami, karabinami snajperskimi i bronią do walki wręcz. Terapeuta i Jaeger oferują podobne ceny, ale Terapeuta jest lepszym partnerem w handlu wymiennym. Jednak Mechanik da ci więcej za dodatki do broni, jeśli broń, którą sprzedajesz, ma je, więc pamiętaj, aby odpowiednio sprawdzić u niego ceny.

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać Jaegera i szybko go wyrównać, sprzedaj mu jedzenie, lekarstwa, strzelby i broń do walki wręcz. Alternatywnie możesz kupić wszystko, co oferuje i sprzedać mu ze stratą, jeśli chcesz tylko podnieść swoją reputację.

Kiedy masz mało czasu i chcesz szybko pozbyć się wielu przedmiotów, Jaeger jest jednym z najlepszych sposobów na hurtową sprzedaż zapasów i broni.

Jaki poziom odblokowuje Jaeger w Escape From Tarkov?

Musisz osiągnąć 10 poziom rozwoju postaci, zanim będziesz mógł podjąć zadania od Mechanika, który odblokowuje Jaegera. Po odblokowaniu poziomu 10 zadania stają się dostępne, w tym pierwsze dwa zadania, które musisz wykonać, „Rusznikarz część 1” i „Wprowadzenie”.

Czy Escape From Tarkov to tryb wieloosobowy?

Escape from Tarkov to gra w pełni wieloosobowa z niewielkim komponentem PvE. Kiedy ustawisz się w kolejce do nalotu, dołączysz do innych graczy i będziesz musiał rywalizować ze sobą. Jednostki kontrolowane przez AI będą pojawiać się na mapie, aby nieco zwiększyć poziom trudności gry.

Ukończenie zadań w środku meczu może być co najmniej trudne, szczególnie gdy jesteś otoczony przez wrogów. Zawsze rozważaj ukończenie nalotu żywcem, zanim spróbujesz wykonać zadanie, jeśli jest zbyt na uboczu.

Gra obecnie nie ma VOIP, ponieważ wciąż jest w fazie beta (po pierwszym pojawieniu się w wersji beta w 2017 roku). Deweloperzy stale publikują nowe treści i aktualizacje, które wprowadzają więcej funkcji. VOIP jest tematem gorąco dyskutowanym i powinien zostać zaktualizowany w tym roku.

Przedstaw się Jaeger

Po osiągnięciu 10 poziomu zaczyna się prawdziwa zabawa w Escape from Tarkov. Dzięki nowym zadaniom możesz odblokować ostatnich dealerów AI i opanować rynek gry, sprzedając mądrze. Ukończenie zadania wprowadzającego Jaegera nie powinno być zbyt trudne dla nowszego gracza, ale mimo wszystko życzymy powodzenia.

Odblokowałeś Jaegera? Jak długo to zajęło? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.