Jak teraz włączyć lub wyłączyć napisy w DirecTV?

AT&T, podobnie jak wiele innych dużych firm, ma własną usługę przesyłania strumieniowego telewizji online. Jednak oferuje również regularną telewizję kablową. Usługi te, zwane DirecTV Now i DirecTV, oferują wiele opcji dostosowywania.

Jak teraz włączyć lub wyłączyć napisy w DirecTV?

Wszystkie modele telewizorów i dostawcy usług telewizyjnych muszą obsługiwać napisy kodowane, a usługi AT&T nie są wyjątkiem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak włączyć lub wyłączyć napisy w DirecTV i DirecTV Now, a także jak wprowadzać zmiany na koncie DirecTV.

Pokaż/ukryj podpisy kodowane

DirectTV teraz

Aby włączyć lub wyłączyć napisy w DirecTV Now, usłudze przesyłania strumieniowego telewizji online:

 1. Upewnij się, że jesteś zalogowany do DirecTV Now.
 2. Przejdź do ustawień.
 3. Znajdź sekcję Napisy.
 4. Wybierz Edytuj.
 5. Wybierz język, a następnie wybierz Styl widoku.
 6. Naciśnij Zapisz zmiany.

Jeśli używasz Chromecasta do przesyłania treści z napisami z telefonu na telewizor, musisz przełączyć ekran, aby móc zobaczyć napisy na telewizorze.

DirecTV

Aby przełączyć napisy w DirecTV, usłudze telewizji satelitarnej AT&T, wykonaj następujące czynności:

 1. Weź pilota i naciśnij przycisk Info.
 2. W następnym menu idź w prawo, aż znajdziesz opcję „CC”.
 3. Wybierz „Napisy kodowane”.

  DirecTV CC

Uwaga: DirecTV ma również swój własny ulepszony system napisów, ale nie działa ze wszystkimi dostawcami usług telewizyjnych, dlatego nadal dostępna jest standardowa opcja napisów.

DirecTV pozwala również zmienić wygląd napisów. Można zmienić rozmiar i kolor czcionki, a także tło podpisu. Oto, co musisz zrobić:

 1. Naciśnij przycisk Menu na pilocie.
 2. Wybierz Ustawienia.
 3. Znajdź opcję Dostępność i naciśnij Wybierz.
 4. Aby zmienić ustawienie, naciśnij przycisk Wybierz. Aby przewijać ustawienia, użyj klawiszy strzałek.
 5. Po zakończeniu naciśnij przycisk Exit, aby powrócić do odtwarzania na telewizorze.

Ta funkcja prawdopodobnie będzie działać dobrze na większości, jeśli nie na wszystkich, wersjach odbiorników DirecTV. DirecTV potwierdził na swojej stronie internetowej, że działa na następujących modelach: H21, H23, HR20, HR21, HR23 i R22.

Ustawienia DirectTV teraz

Usługa przesyłania strumieniowego telewizji umożliwia zmianę ustawień zarówno z komputera, jak i smartfona. Jednak dostęp do wszystkich ustawień można uzyskać tylko z komputera. Aby uzyskać dostęp do ustawień, najpierw upewnij się, że jesteś zalogowany do DirecTV Now. Możesz je otworzyć, klikając ikonę koła zębatego. Jeśli korzystasz z mobilnej aplikacji DirecTV, musisz później przejść do preferencji.

Pamiętaj, że DirecTV zaleca Google Chrome i Apple Safari, aby uzyskać dostęp do wszystkich ustawień. Jeśli istnieje ustawienie, do którego nie masz dostępu, spróbuj przełączyć się na jedną z tych przeglądarek internetowych.

Główne opcje ustawień to Ustawienia konta, Opcje gracza, Ogólne i Informacje.

Ustawienia konta pozwalają sprawdzić dane karty kredytowej i płatności, a także dokonać zmian w aktualnym pakiecie abonamentowym.

Oto opcje odtwarzacza — wszystkie one pomagają w dalszym dostosowywaniu DirecTV:

 1. „Jakość przesyłania strumieniowego” pozwala wybrać rozdzielczość wideo. Dostępne opcje to Dobra, Lepsza i Najlepsza. Good jest dostępny tylko na smartfony.
 2. „Stream with Mobile Data” to opcja dla aplikacji mobilnej, która umożliwia strumieniowe przesyłanie DirecTV, nawet jeśli korzystasz z sieci komórkowej (a nie bezprzewodowej).
 3. Po uruchomieniu DirecTV Now opcja „Odtwarzaj telewizję na żywo przy uruchomieniu” odtwarza kanał telewizyjny, który oglądałeś na żywo przed ostatnim wyjściem.
 4. „Wycisz dźwięk przy uruchomieniu” całkowicie wycisza program podczas uruchamiania.
 5. Jeśli oglądasz serial telewizyjny, „Automatycznie odtwarzaj następny odcinek” odtwarza następny odcinek zaraz po zakończeniu bieżącego.
 6. „Napisy” pozwalają sformatować podpisy kodowane według własnych upodobań. Możesz wybrać rozmiar, kolor i rodzaj czcionki.
 7. „Język dźwięku” pozwala wybrać język mowy, gdy tylko jest to możliwe.

W ustawieniach ogólnych możesz włączyć lub wyłączyć kontrolę rodzicielską.

Sekcja Informacje pozwala znaleźć wszystkie informacje w sekcji Pomoc oraz w Regulaminie.

Kierunek

Bezpośrednie podejście

DirecTV to dobry sposób na oglądanie telewizji, ponieważ ma zarówno odbiornik satelitarny, jak i usługę przesyłania strumieniowego online, oferującą wiele kanałów. DirecTV Now ma bardziej ograniczony zakres kanałów i niższą cenę. Jeśli chodzi o ustawienia, oba oferują napisy kodowane i wiele innych opcji, więc oba powinny zaspokoić Twoje potrzeby.

Z której usługi DirecTV korzystasz? Czy w tej chwili jesteś z tego zadowolony? Daj nam znać w komentarzach poniżej.