Jak wyłączyć czat głosowy w Apex Legends

Apex Legends może być grą zespołową, ale to nie znaczy, że chcesz, aby losowy towarzysz krzyczał ci do ucha za każdym razem, gdy znajdzie jakiś dobry łup lub wda się w strzelaninę. Większość graczy jest fajna i ogranicza czat do minimum i rozmawia tylko o tym, co jest ważne. Niektórzy są bardziej entuzjastycznie nastawieni do dzielenia się każdym aspektem meczu, krajem, w którym mieszkają, swoim pochodzeniem lub historią życia. Nieliczni są po prostu źli i negatywni. Ten samouczek pokaże Ci, jak wyłączyć czat głosowy i używać polecenia ping w Apex Legends.

Jak wyłączyć czat głosowy w Apex Legends

Jeśli jesteś w zespole znajomych, czat głosowy jest doskonałą funkcją gry. Możesz łatwo komunikować się i koordynować, i miejmy nadzieję, że wyjdziesz na wierzch. Jeśli grasz losowo, czat głosowy jest mieczem obosiecznym. Czasami trafiasz do fajnych graczy, którzy wiedzą, jak działa czat głosowy. Czasami nie jesteś, a to może poważnie osłabić twoje doświadczenie. Apex Legends ma wbudowany w grę intuicyjny i użyteczny system pingowania, który ułatwia komunikowanie się z kolegami z drużyny bez czatu głosowego; czasami najlepszą opcją jest po prostu użycie pingów i wyłączenie czatu głosowego.

Wyłącz czat głosowy w Apex Legends

Jedną z fajnych rzeczy w projektowaniu gry w Apex Legends jest to, że Respawn pomyślał o prawie wszystkim. Oprócz tego, że zapewnia nam bardzo fajny system pingowania, który został teraz skopiowany przez Fortnite, Respawn pozwala nam również wyciszyć poszczególnych graczy w meczu w dowolnym momencie. Jeśli ktoś wypala ci uszy podczas meczu, możesz go wyciszyć w sekundę. Jeśli chcesz przekazać ważne informacje, których pingi po prostu nie zakryją, możesz również bardzo szybko i na dowolnie długi czas anulować wyciszenie członka drużyny.

  1. Otwórz swój ekwipunek podczas meczu i przejdź do „Ustawień”.
  2. Wybierz zakładkę Oddział od góry.
  3. Wybierz ikonę głośnika pod odtwarzaczem, aby go wyciszyć.

Inną opcją w zakładce „Oddziały” w ustawieniach jest również wyciszenie pingów członków drużyny. Chociaż jestem pewien, że jest to przydatne, ping jest tak kluczową cechą gry, że powinieneś unikać wyciszania pingów, chyba że gracz jest z nimi absolutnie nieznośny, na przykład ciągłe pingowanie swojego sztandaru po śmierci.

Możesz także wyłączyć na stałe czat głosowy w grze, przechodząc do menu Ustawienia, wybierając Dźwięk i ustawiając Głośność czatu głosowego na 0.

Korzystanie z polecenia ping w Apex Legends

W Apex Legends jest wiele pozytywnych rzeczy, ale jedną z kluczowych zalet jest system pingowania. Jak na ironię, świeżo po próbie obrony swojego kopiowania PUBG, Fortnite znów się tym zajmuje z Apex Legends. Aktualizacja Fortnite’s Season 8 wprowadziła bardzo podobną funkcję do gry, która wykorzystuje system pingowania do poruszania się po świecie.

Pomijając plagiat, system pingowania w Apex Legends to dzieło geniuszu. Pomaga zespołom pickupów komunikować się bez względu na język, omija zwykłą ciszę lub rozmowę głosową i pozwala wszystkim graczom skutecznie komunikować się podczas meczu.

Aby użyć polecenia ping na komputerze, najedź na coś kursorem i naciśnij środkowy przycisk myszy. Na Xboksie użyj prawego przycisku. Na Playstation użyj R1. Żółte podświetlenie pojawia się na ekranie i na mapie, a twoja postać woła to, co pingowała.

Pinguj łup, a twoja postać powie, co to jest, a na mapie pojawi się mała ikona. Zasygnalizuj lokalizację, a twoja postać poinformuje członków drużyny, że się tam wybierasz, zasygnalizuj wrogiemu graczowi, a twoja postać powiadomi o nich swoją drużynę. Ten system podpowiedzi głosowych w głosie gracza sprawia, że ​​nadawanie wydaje się zajęte, nawet gdy twoja drużyna jest pochłonięta plądrowaniem, i dodaje jeszcze więcej głębi do rozgrywki.

Pojedynczy ping to nie wszystko. Do zbadania jest całe menu pingów. Przytrzymaj przycisk ping, a powinno pojawić się menu kołowe. Pokaże ci wszystkie dostępne opcje. Możesz wybrać spośród opcji Idź, Atakuj tutaj, Wróg, Idź tutaj, Broń tego obszaru, Obserwuj tutaj, Ktoś tu był i Plądruj ten obszar. Wszystkie dostępne w promieniowym menu pingów.

Możesz także użyć polecenia ping, aby poprosić o amunicję lub załączniki. Otwórz swój ekwipunek i pinguj broń, aby poprosić o amunicję lub puste miejsce na załącznik, aby poprosić o powiadomienie o dobrym dodatku, gdy twoja drużyna na niego natknie się.

Odpowiedzialnie używaj polecenia ping

To samo, co czat głosowy, może przynieść korzyści w Apex Legends, ale za dużo to za dużo, tak samo w przypadku pingowania. Jeśli zasygnalizujesz wszystkim i wszystkim, twoi koledzy z drużyny cię wyciszą lub wyciszą. Kiedy naprawdę potrzebujesz ich uwagi, będą zbyt zajęci ignorowaniem cię, a to pokonuje obiekt.

Sugerowałbym zacząć od pingowania łupów wysokiego poziomu, których nie chcesz, proszenia o amunicję, pingowania wrogów i informowania zespołu, gdzie ma się udać. Jeśli potrzebujesz pingować cokolwiek innego, zastanów się, ile razy pingowałeś i czy przesadzałeś, czy nie. W końcu lepiej jest pingować zbyt wiele razy, niż za mało.

Używasz czatu głosowego, czy polegasz na pingu? Myślisz, że system można by ulepszyć w jakikolwiek sposób? Opowiedz nam o tym poniżej, jeśli tak!