Jak włączyć lub wyłączyć napisy w Pluto TV?

Nie możesz w pełni korzystać z darmowej usługi przesyłania strumieniowego o nazwie Pluto TV, jeśli nie masz wszystkich niezbędnych funkcji.

Jak włączyć lub wyłączyć napisy w Pluto TV?

Te funkcje mogą obejmować wieczór wolny, świetny program telewizyjny i trochę popcornu! Ale jest coś jeszcze ważniejszego, jeśli program, który oglądasz, jest w języku, którego nie znasz. Zgadza się – napisy.

Sytuacja może być zupełnie odwrotna – napisy mogą być dla Ciebie irytujące, więc chcesz je wyłączyć. Oto jak wykonać oba te zadania.

Włączanie i wyłączanie napisów

Pluto TV jest dostępny dla wielu urządzeń i prawdopodobnie masz co najmniej jedno z nich w swoim domu. Możesz przesyłać strumieniowo Pluto TV z przeglądarki internetowej lub aplikacji komputerowych dla systemów Windows i Mac. Należy pamiętać, że można ich używać tylko w amerykańskich urządzeniach z systemem Android i iOS, które również obsługują tę usługę telewizyjną i oferują dwie wersje: na rynek amerykański i na rynek międzynarodowy.

Jeśli masz urządzenia Roku, Chromecast, PlayStation 4, Xbox, Apple TV, Amazon Fire TV lub Android TV, a także inne inteligentne telewizory, możesz także oglądać Pluto TV. Pamiętaj tylko, że nie możesz uzyskać dostępu do wszystkich kanałów ze wszystkich urządzeń.

Dlaczego mówimy ci to wszystko? Różne urządzenia mają różne ustawienia aplikacji i programów, z których korzystają. Dlatego sposób, w jaki uzyskujesz dostęp do ustawień napisów, zależy od posiadanego urządzenia. Oto instrukcje dla najczęściej używanych.

W przeglądarce internetowej

Włączenie napisów w przeglądarce internetowej jest naprawdę proste. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć stronę internetową Pluto TV i wykonać następujące kroki:

 1. Przesuń kursor po ekranie, aby pojawiły się dodatkowe opcje.
 2. Kliknij ikonę „CC” w lewym dolnym rogu.

Jeśli masz urządzenie z Androidem

Zanim zaczniesz, przejdź do Ustawień i otwórz Ułatwienia dostępu. Powinieneś zobaczyć napisy gdzieś w tym menu, więc dotknij, aby je otworzyć i włączyć. Będziesz także mógł wybrać język, w którym urządzenie ma wyświetlać napisy, rozmiar tekstu i styl napisów.

Jak włączyć lub wyłączyć napisy?

Gdy już to zrobisz, przejdź do włączenia napisów w aplikacji Pluto TV, co jest niezwykle łatwe i można je wykonać w kilku krokach:

 1. Uruchom aplikację Pluto TV.
 2. Dotknij ekranu. W prawym górnym rogu pojawi się kilka ikon.
 3. Dotknij pierwszego, małego prostokąta „CC”.
 4. Wybierz żądany język z menu.

Jeśli widzisz już napisy i chcesz je wyłączyć, stuknij opcję Wyłączone.

Jeśli masz telewizor Roku

Najłatwiejszym sposobem włączenia lub wyłączenia napisów w telewizorze Roku jest naciśnięcie przycisku gwiazdki na pilocie. Spowoduje to otwarcie menu Opcje, więc musisz wykonać następujące czynności:

 1. Użyj strzałek w górę/w dół na pilocie, aby przewinąć i znaleźć napisy w tym menu.
 2. Użyj strzałek w lewo/w prawo na pilocie, aby wybrać odpowiednie napisy.
 3. W zależności od urządzenia prawdopodobnie zobaczysz te cztery opcje: Wyłączone (napisy są wyłączone), Włączone (napisy są włączone), Podczas powtórki (napisy są włączone po naciśnięciu przycisku Odtwórz na pilocie) i Po wyciszeniu (napisy są włączone po wyciszeniu urządzenia).
 4. Wybierz żądaną opcję i wyjdź z menu.

Jeśli jesteś użytkownikiem iOS

W przypadku urządzeń z systemem iOS w ten sposób włączasz lub wyłączasz napisy (kroki są podobne do tych dla Androida):

 1. Otwórz aplikację Ustawienia i dotknij Ogólne.
 2. Z tego menu wybierz Dostępność.
 3. Przewiń, aby znaleźć Multimedia. W tej sekcji zobaczysz napisy i napisy. Stuknij, aby otworzyć.
 4. Włącz opcję Napisy kodowane + SDH.

Teraz możesz uruchomić aplikację Pluto TV, po prostu dotykając ekranu i wybierając ikonę CC. Wybierz preferowany język lub wyłącz napisy, jeśli już pojawiają się na ekranie, zgodnie z własnymi upodobaniami.

Jeśli masz Amazon TV

Ustawienia napisów mogą nie być dokładnie takie same w każdym modelu telewizora, ale powinieneś je znaleźć po przejściu do Ustawień, a następnie wybraniu Ułatwienia dostępu, a następnie Napisy, aby je włączyć lub wyłączyć.

Gdy otworzysz Pluto TV, będziesz potrzebować pilota, aby włączyć napisy w aplikacji. Naciśnij przycisk Menu i wybierz język, w którym chcesz wyświetlać napisy. Jeśli nie interesują Cię już napisy, po prostu wybierz opcję Wyłączone.

Włącz lub wyłącz napisy w Pluto TV

Często Zadawane Pytania

Próbowałem wyłączyć napisy, ale nadal grają. Co mogę zrobić?

Jeśli klikniesz opcję „CC”, a napisy pozostaną; prawdopodobnie dlatego, że napisy są faktycznie włączone na urządzeniu, z którego korzystasz, a nie w aplikacji Pluto TV.

Jeśli więc używasz Roku, Firestick, Smart TV lub innego urządzenia, kliknij przycisk na pilocie, który przeniesie Cię do ekranu Opcje lub Ustawienia. Niestety urządzenia różnią się, ale dla większości z nich to właśnie tutaj znajdziesz napisy. Jeśli napisy są włączone, wyłącz je.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jest to Twoje urządzenie, zamknij aplikację Pluto TV i uruchom ją ponownie. Zakładając, że masz problem na urządzeniu mobilnym, możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną aplikacji w ustawieniach telefonu lub odinstalować ją i zainstalować ponownie.

Czy mogę dostosować napisy w Pluto TV?

Absolutnie! Po dotknięciu ikony „CC” po lewej stronie pojawi się tryb ustawień. Możesz zmienić wiele funkcji. Od koloru tła po czcionkę i nie tylko, dostosowywanie napisów jest naprawdę proste.

Proste

Bez względu na to, jakie masz urządzenie, kroki są łatwe do wykonania, dzięki czemu możesz oglądać bezpłatny telewizor Pluto w ciągu zaledwie kilku minut. Włączenie napisów daje dostęp do jeszcze większej ilości bezpłatnych treści, ale kiedy zdecydujesz się je wyłączyć, jest to tak proste, jak ich włączenie.

Twoim jedynym zadaniem jest usiąść wygodnie, zrelaksować się i cieszyć się pokazem.

Na jakich urządzeniach oglądasz Pluto TV? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!