Jak naprawić niedziałające powiadomienia TikTok

Rosnąca popularność TikTok sprawiła, że ​​ta aplikacja do tworzenia filmów jest jedną z najczęściej pobieranych w Google Play i App Store. Ludziom się to podoba, ponieważ jest łatwy w użyciu, zabawny i pozwala wyrazić swoją kreatywność za pomocą krótkich, zabawnych filmów.

Jak naprawić niedziałające powiadomienia TikTok

Za każdym razem, gdy jeden z Twoich filmów otrzyma nowe polubienie lub komentarz, aplikacja poinformuje Cię o tym. A co, jeśli masz ulubionego TikTokera, którego postów nie chcesz przegapić? Możesz otrzymać powiadomienie za każdym razem, gdy publikują nowe rzeczy. Jeśli ta funkcja nie działa, mamy dla Ciebie kilka możliwych rozwiązań.

Jakie powiadomienia oferuje TikTok?

TikTok oferuje wiele funkcji i funkcji, w tym Powiadomienia. W przeciwieństwie do innych serwisów społecznościowych, możesz wybrać działania, o których chcesz otrzymywać powiadomienia, i wyciszyć te, które wolisz ignorować.

Na początek przejrzyjmy powiadomienia TikTok:

 • Lubi
 • Uwagi
 • Nowi obserwujący
 • Wzmianki
 • Bezpośrednie wiadomości
 • Nowe filmy od tych, których obserwujesz
 • Sugerowane filmy
 • Rekomendacje wideo NA ŻYWO

Jak włączyć powiadomienia TikTok?

Na początek upewnijmy się, że powiadomienia TikTok są włączone. Jest kilka miejsc do sprawdzenia. Najpierw pokażemy, jak upewnić się, że powiadomienia są włączone w aplikacji TikTok. Następnie pokażemy, jak upewnić się, że są one włączone na urządzeniu z Androidem lub iOS.

Korzystając z aplikacji TikTok, wykonaj następujące kroki:

 1. Stuknij ikonę „Ja” w lewym dolnym rogu. Następnie dotknij trzech pionowych kropek w prawym górnym rogu.

 2. Stuknij w „Powiadomienia push”.

 3. Włącz powiadomienia.

Jeśli wszystkie powiadomienia są włączone, zechcesz sprawdzić powiadomienia z telefonu. Użytkownicy Androida mogą przesunąć palcem w dół od górnej części ekranu i dotknąć opcji „Aplikacje”. Następnie przewiń w dół do TikTok i dotknij „Powiadomienia”. Upewnij się, że jest napisane „Dozwolone”.

Użytkownicy iOS mogą również sprawdzać powiadomienia TikTok w aplikacji Ustawienia. Stuknij w „TikTok”, a następnie stuknij w „Powiadomienia”. Przełącz przełącznik „Zezwalaj na powiadomienia”, aby zmienił kolor na zielony.

Co się stanie, jeśli powiadomienia nie działają?

Od teraz będziesz otrzymywać powiadomienia, gdy ten użytkownik opublikuje nowy film. Ale co, jeśli włączyłeś tę funkcję, ale nie działa?

Oto kilka możliwych poprawek.

1. Aktualizacje oczekujące

Sprawdź w sklepie Google Play lub App Store oczekujące aktualizacje. Aplikacja może zacząć się podsłuchiwać, gdy przegapiłeś jedną lub dwie aktualizacje.

2. Powiadomienia TikTok nie są dozwolone

Sprawdź ustawienia powiadomień w aplikacji, aby upewnić się, że powiadomienia push są włączone.

3. Powiadomienia telefoniczne nie są dozwolone

Spójrz na ustawienia powiadomień telefonu, aby sprawdzić, czy pozwalają TikTok wysyłać Ci powiadomienia.

4. Wyłącz funkcję i spróbuj ponownie

Przejdź do żądanego profilu użytkownika i wyłącz funkcję powiadomień o wpisach, a następnie włącz ją ponownie. To mógł być tymczasowy błąd. Spróbuj użyć tej funkcji z innymi profilami, aby upewnić się, że działa.

5. Zainstaluj ponownie aplikację

Ponowna instalacja aplikacji TikTok pomaga w niektórych przypadkach. Podczas instalacji mógł wystąpić błąd, który powoduje, że niektóre funkcje aplikacji nie działają poprawnie.

6. TikTok może spaść

W takim przypadku należy uzbroić się w cierpliwość. Każda aplikacja wymaga regularnej konserwacji, więc powiadomienia o postach i inne niedziałające funkcje mogą być tymczasowe.

Powiadomienie o poczcie tiktok nie działa

Sprawdzanie ustawień powiadomień w TikTok

Jeśli nie masz pewności, jak sprawdzić, czy powiadomienia są włączone, oto krótki przewodnik. Zanim zaczniesz dalej rozwiązywać problemy, zacznij od ustawień powiadomień w aplikacji. Wykonaj te proste kroki:

 1. Otwórz aplikację TikTok na swoim smartfonie.
 2. Stuknij we Ja w prawym dolnym rogu ekranu głównego.
 3. Po otwarciu profilu dotknij ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
 4. W sekcji Ogólne wybierz Powiadomienia push.
 5. Przełącz przełącznik dla wszystkich interakcji, o których chcesz otrzymywać powiadomienia. Gdy jest włączony, przełącznik staje się zielony.
powiadomienia o postach tiktok

W tej sekcji możesz wybrać, o czym chcesz otrzymywać powiadomienia, na przykład o nowych polubieniach, komentarzach, obserwatorach, wzmiankach, bezpośrednich wiadomościach i nie tylko.

Jeśli zmienisz zdanie w pewnym momencie i chcesz wyłączyć powiadomienia, wykonaj te same kroki, ale w ostatnim kroku przełącz przełącznik na drugą stronę.

Zezwalaj na powiadomienia na smartfonie

Czasami pojawia się problem z telefonem, który zakłóca powiadomienia, a nie samą aplikację. Wykonaj następujące czynności, jeśli powiadomienia są dozwolone dla TikTok:

 1. Na ekranie głównym wybierz Ustawienia.
 2. Przewiń, aby znaleźć Aplikacje i dotknij, aby otworzyć.
 3. W zależności od posiadanego telefonu dotknij Aplikacje lub Zarządzaj aplikacjami.
 4. Przewiń, aby znaleźć TikTok na liście. Lub zacznij pisać TikTok w pasku wyszukiwania.
 5. Stuknij, aby otworzyć szczegóły TikTok i wybierz Powiadomienia.
 6. Pamiętaj, aby włączyć przełącznik obok opcji Zezwalaj na powiadomienia.
Powiadomienie o wpisie tiktok

Bądź na bieżąco

Powiadomienia o wpisach są przydatną funkcją, jeśli nie chcesz przegapić żadnych treści ze swoich ulubionych profili. Może to być niewygodne, gdy nie działają, ale te poprawki pomogą Ci rozwiązać problem.

Czy włączyłeś powiadomienia o postach TikTok dla swoich ulubionych twórców wideo? Czy oni pracują? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.