Jak dodać do ulubionych lub polubić wideo na TikTok

TikTok to popularna aplikacja społecznościowa, która umożliwia oglądanie i tworzenie własnych krótkich filmów. Jedną z najlepszych cech jest muzyka i dźwięki (wraz z efektami oczywiście). Znalezienie piosenki, którą lubisz w TikTok, może być wystarczająco trudne, gdy nie wiesz, jak się nazywa, ale co się stanie, jeśli usłyszysz piosenkę, którą lubisz w czyimś filmie?

Jak dodać do ulubionych lub polubić wideo na TikTok

Na szczęście projektanci TikTok pomyśleli o tym. Umieszczenie ulubionej muzyki w sekcji „Ulubione”, gdzie można ją znaleźć o wiele łatwiej, nie wymaga wiele wysiłku.

Z tego artykułu dowiesz się, jak dodawać do ulubionych i lubić piosenki i filmy. W ten sposób zawsze będziesz mieć dostęp do ulubionej muzyki i wspomnień za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

Zachowaj piosenki i filmy, które lubisz

Przy tak wielu twórcach w TikTok na pewno znajdziesz kilku ulubionych. Oczywiście zawsze możesz śledzić swoich ulubionych twórców, ale co możesz zrobić, jeśli chcesz oglądać jeden film w kółko? Cóż, możesz to polubić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to działa.

Jak polubić wideo

Na TikTok można znaleźć wiele filmów, ale jeśli chcesz je ponownie znaleźć, łatwiej jest po prostu polubić. Aby polubić film, wystarczy kliknąć ikonę serca po prawej stronie.

Kiedy podoba Ci się film, gdzie on idzie? Cóż, jeśli masz problem ze znalezieniem go, pokażemy Ci, jak to zrobić.

Aby obejrzeć filmy, które Ci się podobają, musisz przejść do swojego profilu. Aby dostać się do swojego profilu, otwórz TikTok i dotknij ikony „Ja” w prawym dolnym rogu.

Spójrz w „Edytuj profil” na trzy ikony. Ta pośrodku wygląda jak serce z linią przechodzącą przez nią. Możesz przewijać ulubione filmy do tego, który chcesz ponownie. Ale co, jeśli chcesz łatwo znaleźć kilka swoich ulubionych filmów? Czytaj dalej, a pokażemy Ci jak!

Jak dodać do ulubionych wideo

Istnieje wiele powodów, dla których użytkownicy wolą dodawać wideo do ulubionych niż do ulubionych. Po pierwsze, znalezienie ulubionego filmu może być łatwiejsze, ponieważ nie będziesz mieć tylu do przesiewania. Innym powodem jest to, że możesz nie lubić twórcy, więc nie chcesz zwiększać jego polubień. Tak czy inaczej, możesz ulubione wideo TikTok, wykonując następujące kroki:

  1. Stuknij ikonę Udostępnij po prawej stronie podczas oglądania wideo.

  2. Stuknij ikonę „Dodaj do ulubionych”.

Możesz łatwo znaleźć swoje ulubione filmy w TikTok, przechodząc do swojego profilu (ikona „Ja” w prawym dolnym rogu).

Obok przycisku "Edytuj profil" znajduje się mała ikona. Wygląda jak mała zakładka. Dotknij go, a wejdziesz do bazy danych wszystkich ulubionych filmów. Małe linki u góry strony umożliwiają nawigację między zakładkami zawierającymi ulubione hashtagi, dźwięki, efekty i oczywiście filmy. Wszystko jest podzielone na kategorie, więc nie będziesz miał trudności ze znalezieniem odpowiedniego filmu.

To wszystko! Teraz Twoje ulubione filmy są bezpiecznie przechowywane w sekcji Ulubione TikTok.

Ulubione piosenki

ulubione karty

W filmach innych osób można usłyszeć wszystkie rodzaje piosenek. Czasami usłyszysz coś, co Ci się podoba, a gdy tak się stanie, możesz to zachować na później! To świetna mała funkcja dla ludzi, którzy kochają muzykę, ponieważ pozwala im odkrywać nowe piosenki, których w inny sposób mogliby nie słyszeć.

jak dodać do ulubionych lub polubić wideo na tik tok

Gdy natkniesz się na wideo z piosenką, którą chcesz ulubić, wystarczy dotknąć małej okrągłej ikony w prawym dolnym rogu oglądanego posta. Na ekranie pojawi się nazwa utworu i wykonawca.

wideo tiktok, jak dodać do ulubionych lub polubić

Wystarczy dotknąć „Dodaj do ulubionych”, a utwór zostanie zapisany w menu Dźwięki. Możesz go posłuchać w dowolnym momencie, a także użyć go w swoich filmach, klikając kartę Ulubione podczas dodawania dźwięków.

jak dodać do ulubionych lub polubić wideo na tiktok

Polubienia Komentarze

Możesz również polubić komentarze innych osób, tak jak na innych platformach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram. Robisz to, dotykając przycisku Komentarze na filmie i dotykając ikony serca obok ulubionego komentarza. Ponownie, serce zmieni kolor z szarego na czerwony, a liczba podobnych liczb wzrośnie.

ulubione lub jak wideo na tiktok

Udostępniaj swoje ulubione filmy na innych platformach społecznościowych

TikTok to aplikacja do tworzenia krótkich filmów, memów i gifów. Ma blisko miliard zarejestrowanych użytkowników, ale większość z nich nie patrzy na kanał w aplikacji. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój ulubiony film dotrze do Twoich znajomych, będziesz musiał udostępnić go na Instagramie lub YouTube.

Aplikacja umożliwia połączenie kont na obu tych platformach społecznościowych bezpośrednio z TikTok. Oznacza to, że nie będziesz musiał zapisywać i przesyłać filmów na każdą platformę osobno. Zamiast tego dotknij przycisku udostępniania podczas oglądania wideo w TikTok, a pojawi się on na Twoich profilach na Instagramie lub YouTube.

Często Zadawane Pytania

TikTok to wspaniała platforma, na której możesz bawić się godzinami. Jeśli nadal masz pytania, zamieściliśmy tę sekcję, aby podać jeszcze więcej informacji na temat TikTok.

Jak mogę odróżnić wideo na TikTok?

Jeśli zdecydowałeś, że masz zbyt wiele lubianych filmów, możesz ich nie lubić. Jeśli przypadkowo trafisz w ikonę serca, po prostu dotknij jej ponownie, aby ją pominąć. Jeśli jest zapisany w twoich ulubionych filmach, po prostu dotknij danego filmu i dotknij ikony serca. Zniknie.

Jak usunąć film z moich ulubionych?

Wykonując te same kroki powyżej, dotknij odpowiedniego filmu i dotknij ikony udostępniania. Następnie dotknij „Usuń z ulubionych”. Film zniknie z listy ulubionych.

Dzielenie się jest dbaniem o innych

TikTok jest całkiem fajny w użyciu. Możesz łatwo tworzyć krótkie filmy wideo przedstawiające Ciebie i Twoich znajomych i udostępniać je w zamkniętych grupach lub na innych platformach społecznościowych. Aplikacja pozwala wymyślić oryginalne materiały zaprojektowane specjalnie dla Twoich znajomych, przypominając im o wyjątkowych chwilach i miejscach, które wspólnie przeżyliście. Dodaj swoje ulubione piosenki do swoich filmów, a z pewnością zrobią jeszcze większy wpływ. Możliwości są nieograniczone – wystarczy być kreatywnym.

Co robisz, aby Twoje filmy TikTok były wyjątkowe? Czy masz jakieś inne przydatne wskazówki TikTok, którymi możesz podzielić się ze społecznością? Daj nam znać w komentarzach poniżej!