Jak nadawać na żywo i transmitować na TikTok

TikTok jest pełen niesamowitych, nagranych wcześniej muzycznych parodii. Możesz przewijać stronę „Dla Ciebie” godzinami, oglądając swoje ulubione nagrane filmy od jednych z najlepszych twórców na TikTok. Możesz nawet sam stworzyć niektóre z tych filmów. Ale co powiesz na transmisję na żywo, aby Twoi obserwatorzy mogli Cię widzieć w czasie rzeczywistym? W końcu Instagram, Twitter i Facebook to platformy mediów społecznościowych, które pozwalają „Iść na żywo”, więc co z TikTok?

TikTok, podobnie jak inne, pozwala na transmisję na żywo, aby wszyscy mogli ją zobaczyć w czasie rzeczywistym. Jeśli zastanawiasz się, jak rozpocząć transmisję na żywo w TikTok, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, a pokażemy Ci, jak krok po kroku. Zacznijmy.

Jak transmitować na żywo i przesyłać strumieniowo na Instagram

Na początku może być mylące, jak rozpocząć transmisję na żywo w TikTok. Platforma niekoniecznie wyjaśnia, jak rozpocząć transmisję na żywo. Oto jak to zrobić.

  1. Aby przejść NA ŻYWO w TikTok, dotknij "Stwórz" ikonę, aby uzyskać dostęp do ekranu NA ŻYWO.
  2. W nawigacji przesuń palcem do „NA ŻYWO”, wybierz obraz i napisz tytuł swojego strumienia.
  3. Gdy będziesz gotowy, naciśnij "Przejdź na żywo" aby rozpocząć transmisję.
  4. Gdy będziesz NA ŻYWO, możesz dotknąć „pionowy wielokropek” (trzy pionowe kropki), aby zmienić różne ustawienia. Możesz odwrócić aparat, dodać efekty, filtrować komentarze, a nawet dodać moderatorów (do 20).

Transmisja na żywo nie jest dostępna dla wszystkich

Jeśli nie widzisz opcji, aby przejść „Relacja na żywo” obok przycisku nagrywania, istnieje szansa, że ​​nie masz jeszcze tej możliwości. Ten scenariusz wynika z faktu, że TikTok Live jest dostępny tylko dla użytkowników mających ponad 1000 subskrybentów.

Numer telefonu został sfałszowany — co robić

Jak zdobyć przycisk „Na żywo” na Instagramie?

Jeśli nie masz jeszcze wymaganego ponad 1000 obserwujących, istnieje kilka sposobów na zdobycie Relacja na żywo przycisk, aby się pojawił.

  1. Wyślij e-maila do TokTok i poproś o zwolnienie funkcji „Live” na Twoim koncie. Nie próbuj zbyt mocno ich sprzedawać (prowadzi do odrzucenia, jak sprzedawca pchający produkt), ale daj im ważny powód, aby to zrobić (otrzymałeś kilka próśb o transmisję na żywo, masz określoną potrzebę nadawania itp.) .
  2. Jeśli "Krok 1" się nie powiedzie, znajdź płatną usługę lub zapytaj w mediach społecznościowych, aby ludzie mogli subskrybować Twój kanał TikTok, co prowadzi do ponad 1000 subskrypcji - możesz sprzedawać tutaj, LOL. Ten proces otwiera ci opcję „Na żywo”.

Jeśli już wcześniej korzystałeś z transmisji na żywo i nie widzisz już opcji „Przejdź na żywo”, istnieje również możliwość, że złamałeś Wytyczne społeczności TikTok, więc TikTok mógł odebrać ci możliwość przejścia Relacja na żywo.

Jak widzisz, jeśli już masz Relacja na żywo przycisk, rozpoczęcie transmisji na żywo w TikTok jest niezbędne. Jednak trudniej jest odzyskać opcję „Przejdź na żywo”, niezależnie od tego, czy nie udało Ci się osiągnąć liczby ponad 1000 subskrybentów, czy też utraciłeś tę funkcję z powodu braku zgodności z Wytycznymi dla społeczności TokTok.