Trzech bezpłatnych dostawców superkrótkich wiadomości e-mail

Większość z was ma adres e-mail, który ma co najmniej 16 znaków, jeśli dodasz @, kropkę i TLD (com/net/org/etc.)

Ponieważ mobilny internet staje się coraz bardziej powszechny, bardzo krótki adres e-mail może się przydać, ponieważ pisanie na telefonie komórkowym lub smartfonie zajmuje znacznie mniej czasu, a ponadto nie będzie zawijać słów podczas wprowadzania go na mniejszych ekranach .

Uwaga, nie sugeruję ci przełącznik do dowolnego z nich (chociaż możesz), ale posiadanie dodatkowego adresu „tylko dla urządzeń mobilnych” jest wygodne.

In.com

Możesz zarejestrować bezpłatny adres e-mail tutaj na //mail.in.com/. To bardzo dobry dostawca poczty. Konfiguracja jest łatwa, interfejs jest prosty i dobrze zaprojektowany (karty działają świetnie), a Ty będziesz gotowy do pracy w mgnieniu oka. In.com jest bardzo nowoczesny i docenisz sposób, w jaki działa.

9lat.com

9y obsługuje Hushmail, więc wiesz, że jest bezpieczny. Ten dostawca poczty oferuje bardzo uproszczony i podstawowy interfejs, ale spełnia swoje zadanie. Darmowa wersja pozwala tylko na 2 MB (nie GB) miejsca, ale do użytku mobilnego to więcej niż wystarczy na tekst.

W!

V.gg to najkrótszy z dostępnych w tej chwili krótkich wiadomości dotyczących darmowej poczty e-mail, jakie udało mi się znaleźć. Nie mam pojęcia, jak niezawodna jest ta usługa poczty e-mail, ponieważ strona internetowa wygląda na bardzo starą i ma na dole notatkę (C)2005, ale jest tam i możesz ją otrzymać.

GMX

GMX ma kilka różnych TLD oprócz COM, z których jedną jest DE. To „najdłuższy” z dostawców krótkich adresów. A GMX jest dobrze znany z tego, że jest stabilny i niezawodny. Możesz najpierw założyć konto COM, a następnie dodać DE z poziomu kontroli konta.

Korzystanie z własnej trzyliterowej domeny

„Ale wszystkie trzyliterowe/znakowe domeny zniknęły”.

Nie na dłuższą metę. Jeśli chcesz, jest ich mnóstwo. Nie dostaniesz dot-com, ale jest wiele NET i ORG do wyboru. Do użytku mobilnego naprawdę nie ma znaczenia, co masz, o ile jest krótki.

Jedyne, co powinieneś wziąć pod uwagę, to nie używać liczb, które mogłyby nikogo zmylić.

Na przykład, jeśli spojrzysz na litery C, C50.org byłby złym wyborem, ponieważ 0 (zero) mogłoby zostać pomylone z literą O. Z drugiej strony C55.org lub C66.org byłyby znacznie lepszym wyborem.

Wskazane byłoby również, aby nie używać obok siebie liter i cyfr, które wyglądają podobnie, jak S5 lub 5S.

Ponieważ chcesz, aby ta domena była używana tylko do obsługi poczty, najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest skorzystanie z Centrum administracyjnego usługi Windows Live, czyli Hotmail, lub Google Apps Standard Edition, czyli Gmaila. To użyte w połączeniu z usługą taką jak EditDNS pozwoli Ci skonfigurować pocztę za darmo bez żadnych kosztów hostingu. Jedynym kosztem będzie roczna opłata za rejestrację domeny w wysokości od 10 do 20 USD.