10 najbardziej użytecznych botów Discord

Znany ze swojego intuicyjnego designu, Discord stał się popularną platformą dla graczy na całym świecie. Powód jego uniwersalnego zastosowania jest łatwy do zrozumienia. Jest niesamowicie konfigurowalny w porównaniu z innymi platformami. Jednak ta funkcja może sprawić, że nowi użytkownicy poczują się trochę zagubieni – zwłaszcza jeśli chodzi o jak najlepsze wykorzystanie samej platformy. I oczywiście mówimy tutaj o botach.

10 najbardziej użytecznych botów Discord

Ale nie martw się, w tym artykule przedstawimy 10 najlepszych botów Discord, aby naprawdę uruchomić Twój serwer.

Odliczanie do 10 najbardziej użytecznych botów Discord

Dodanie botów do serwera może zautomatyzować i usprawnić zadania, których po prostu nie chcesz wykonywać. W końcu nikt nie chce spędzać więcej czasu niż to konieczne po stronie administratora.

Dlatego zdecydowaliśmy się zebrać tę przydatną krótką listę 10 najlepszych botów Discord. Każdy z nich pozwoli ci lepiej zarządzać twoim osobistym serwerem, jednocześnie wprowadzając całą gamę przydatnych funkcji. Więc bez zbędnych ceregieli, oto nasze zestawienie 10 najbardziej przydatnych botów Discord.

10. EPICKIE RPG

Serwery Discord powinny zawsze sprawiać przyjemność, prawda? W końcu znakiem rozpoznawczym świetnego serwera jest to, że bez wysiłku łączy funkcjonalność z zabawą. W ten sposób masz gwarancję, że przyciągniesz najciekawszych użytkowników. EPIC RPG to z pewnością jedna z najzabawniejszych gier, jakie można wprowadzić na swój serwer. Pozwala członkom współpracować w zadaniach RPG, wykonywać naloty, walczyć z bossami i powodować chaos.

Będąc opartym na tekście, możesz sobie wyobrazić, że potencjalnie może być dość trudny w użyciu – ale tak nie jest. I wcale się nie starzeje i nie starzeje. Z ponad 15 lochami, które zapraszają Cię do wykonywania najazdów i pokonania bossa lochów w celu awansu, Twoja grupa może bawić się tym przez miesiące, jeśli nie lata.

9. Naleśnik

Nasza następna wskazówka pozwala zachować równowagę między użytecznością a zwykłą rozrywką. Wbudowany jest konfigurowalny system moderacji, który pozwala bez wysiłku moderować blokowanie użytkowników i czaty głosowe. Pozwala także przydzielić różne poziomy uprawnień moderacji do wybranego zespołu.

Jednak nie chodzi tylko o praktyczność. To też trochę zabawne. Istnieją gry kasynowe, zabawne komendy dowcipów, a nawet system odtwarzania muzyki obsługiwany między innymi przez YouTube. Rozpoczęcie pracy nie może być prostsze, ponieważ Pancake to bot, który zaprasza do rozpoczęcia pracy.

8. Sesia

Dla wielu najbardziej zauważalną nieobecnością na serwerze Discord jest również jedna z najbardziej praktycznych aplikacji – system planowania. I to jest dokładnie nisza, którą wypełnia Sesh. Każdy, kto próbował zorganizować grupę ludzi, wie, że w najlepszym razie może to przypominać zaganianie kotów. Dzięki temu botowi większość tej pracy jest wykonywana za Ciebie, oszczędzając czas i bóle głowy.

Dba o harmonogram, kalendarze, przypomnienia i wezwania do działania. W szczególności doskonale nadaje się do organizowania w różnych strefach czasowych, ponieważ automatycznie je konwertuje, aby zapewnić, że każdy otrzyma wezwanie do działania we właściwym czasie. Podsumowując, jest to najlepszy bot do planowania — łatwy w użyciu i wysoce skuteczny.

7. Dyno

Dla tych, którzy naprawdę chcą mieć pełną i zoptymalizowaną kontrolę nad wszystkimi aspektami dostosowywania serwera, Dyno jest zdecydowanie botem wartym rozważenia. Obecnie używany na prawie dwóch milionach serwerów Discord, istnieje kilka świetnych powodów jego stale rosnącej popularności. Najmocniejszą stroną Dyno jest niewątpliwie tworzenie ról.

Dyno pozwala administratorom serwera na tworzenie rang bez żadnych kłopotów. Ponadto w przypadku serwerów o dużym natężeniu ruchu umożliwia masowe usuwanie wiadomości na podstawie predefiniowanych kryteriów, takich jak wiek, serwer i użytkownik.

6. YAGPDB

To prawda, na pierwszy rzut oka ten bot z pewnością nie ma najbardziej chwytliwych nazw, ale wytrzymaj z nami w tym. YAGPDB, czyli „Yet Another General Purpose Discord Bot” robi dokładnie to, co sugeruje jego nazwa. Podobnie jak Dyno, jego funkcją jest uproszczenie i zarządzanie wieloma zadaniami na serwerze, oszczędzając czas i wysiłek.

Inną mocną stroną, jaką ma, jest to, że jest niesamowicie obciążony funkcjami. Na przykład istnieje ustawienie automatycznej moderacji, które może służyć do automatycznego blokowania osób za powtarzające się naruszenia zasad. Możesz łatwo ustawić role dla swoich użytkowników. Ponadto w ciągu kilku minut możesz przesyłać kanały na swój serwer. Obsługuje tak powszechnie używane witryny, jak Reddit i YouTube, a inne witryny można łatwo włączyć za pomocą ręcznej konfiguracji.

5. Rytm

Chociaż istnieje mnóstwo botów Discord opartych na muzyce, ten jest bez wątpienia najlepszy z tej grupy. Podobnie jak wiele innych, Rythm ma na celu wypełnienie milionów serwerów na całym świecie najlepszymi utworami z witryn takich jak SoundCloud i YouTube. Jednak to, co sprawia, że ​​inni nie mogą sobie z tym poradzić, to oferowanie tej usługi ze znacznie mniejszym opóźnieniem, niż można by się spodziewać.

Użytkownicy mogą również tworzyć własne listy odtwarzania, dodawać je do wspólnych list odtwarzania, a nawet wysyłać teksty do wybranej melodii. Tak więc, jeśli chcesz, aby Twój serwer był oświetlony rozrywką, a także praktycznością, jest to droga do zrobienia.

4. Wilgotny Memer

Trzeba przyznać, że ten bot nie jest technicznie najbardziej „przydatny” na naszej liście – przynajmniej nie w konwencjonalnym sensie. Jednak wszystkie dobre serwery potrzebują pewnej ilości rozrywki i beztroskiej zabawy, aby utrzymać zainteresowanie użytkowników. I to właśnie robi ten bot. Dank Memer, jeden z najpopularniejszych dostępnych botów, pozwala użytkownikom tworzyć memy i manipulować obrazami według własnego uznania w ciągu kilku sekund.

Mimo że ta funkcja jest już wystarczająco zabawna, aby uczynić bota atrakcyjnym, jest o wiele więcej do odkrycia. Naszym ulubionym elementem jest fakt, że Dank Memer ma wbudowany własny system walutowy. To śmieszne, niemądre, ale jest też bardzo zabawne. O tak, są też ustawienia praktyczne, na wypadek, gdyby to nie wystarczyło.

3. Carl Bot

Carl Bot jest bez wątpienia jednym z najbardziej skomplikowanych botów i chociaż uporanie się z nim zajmuje trochę czasu, nagrody są więcej niż warte zachodu. Każdy, kto ma nawet podstawowe doświadczenie w korzystaniu z Discord, zgodzi się, że jedną z najbardziej przydatnych funkcji są role reakcji. Cóż, jeśli masz takie nastawienie, Carl Bot ma aż 250 ról.

Te role umożliwiają wprowadzanie różnych zmian na samym serwerze poprzez wpisywanie emotikonów lub poleceń. Ma więcej funkcji, niż kiedykolwiek będziesz używać, ale to dobrze. Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak to działa, a będziesz w stanie skutecznie i bez wysiłku moderować serwer.

2. MEE6

Jeśli w jakikolwiek sposób znasz Discord, prawdopodobnie spotkałeś się już z nazwą MEE6. Jeśli chodzi o funkcje i dostosowywanie, bardzo niewiele botów może z nim konkurować. Jeśli chodzi o tę najważniejszą dziedzinę moderowania serwerów, ten bot naprawdę sprawdza się sam dzięki doskonałemu zakresowi funkcji i wsparcia.

Tutaj administrator może skonfigurować przydatny system „strajków”, aby zniechęcić do ciągłego łamania zasad. Prawdopodobnie najlepszą cechą jest system wyrównywania poziomów dla użytkowników serwera. W zależności od aktywności każdego użytkownika, nagrody mogą być oferowane, gdy awansują. Najczęściej te nagrody są wdrażane w postaci nowych zaawansowanych ról, dodatkowych uprawnień i dostępu do pokoi „bonusowych”. Jeśli chcesz, aby serwer był ekscytujący i świeży, ten bot Cię nie zawiedzie.

1. NiesamowityBot

Teraz w końcu nadszedł czas, aby porozmawiać o najlepszym bocie Discord. Naturalnie stawia to głowę i ramiona tego bota nad resztą. GAwesomeBot jest bardzo wydajny, niesamowicie wielofunkcyjny i w pełni konfigurowalny, aby pasował do prawie każdego użytkownika Discorda.

Nie tylko bardzo dobrze wykonuje podstawowe czynności, takie jak moderowanie czatów, ale także dodaje trochę zabawy do miksu. Istnieje wiele dodatków, które poprawiają wrażenia użytkownika. Na przykład może przeprowadzać ankiety, koordynować prezenty, a nawet generować te wszystkie ważne memy. Jakby tego było mało, ma też świetny system rozszerzeń. Możesz poprosić bota o pokazanie wyników na serwerze z witryn takich jak YouTube, Google, Reddit i wielu innych. Jeśli szukasz jednego bota, który potrafi to wszystko, GAwesome Bot jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jakie są najlepsze boty Discord?

Nasze 3 najlepsze typy to Carl Bot, GAwesome Bot i MEE6.

Jakie są najpopularniejsze boty Discord?

Boty z największą liczbą głosów użytkowników to:

• MEE6

• ProBot

• Mudae

Jaki jest największy serwer Discord?

Największy serwer Discord jest przeznaczony do gry Fortnite, największego serwera na świecie, z 342 000 użytkownikami.

Jakie są zabawne boty Discord?

Mudae to naprawdę fajny bot Discord dla tych, którzy interesują się anime lub grami. Na tym serwerze możesz dostosować swój profil i walczyć z innymi. Z ponad 35 000 różnych postaci do wyboru, ta gwarantuje rozrywkę przez dłuższy czas.

Czy istnieje oficjalny bot Discord?

Nie, nie ma oficjalnego bota Discord.

Najlepsi z najlepszych

A więc mamy to – najlepsze dziesięć botów Discorda. Na tej liście powinieneś znaleźć idealnego partnera dla swojego serwera Discord, który zapewni Twoim użytkownikom zaangażowanie, rozrywkę i oczywiście moderację. Jednak ostatnia rzecz, zanim to zakończymy. Na wypadek, gdybyś nie wiedział, jest również całkowicie możliwe zbudowanie własnego bota od podstaw!

Robiłeś to już kiedyś? Jeśli tak, to jakich funkcji dodałeś, których brakowało innym botom? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.