Tesco Hudl 3 data premiery, cena i plotki: złe wieści dla fanów Hudla

Byliśmy dość wylewni w sprawie zeszłorocznego Tesco Hudl 2, które, jak sądziliśmy, wyznaczyło zupełnie nowy standard dla budżetowych tabletów.

Tesco Hudl 3 data premiery, cena i plotki: złe wieści dla fanów Hudla

Zobacz pokrewną recenzję edycji Amazon Fire 7 i Amazon Fire 7 Kids Najlepsze tablety w 2018 roku: Najlepsze tablety do kupienia w tym roku

Teraz dostępny w pysznej cenie poniżej 100 funtów, trudno jest zrozumieć, w jaki sposób wszechobecna sieć supermarketów mogłaby przebić swoje poprzednie wysiłki dzięki nowej generacji, rodzinnemu tabletowi z Androidem. Niestety wydaje się, że Tesco nie jest pewne, jak mogłoby to postąpić, twierdząc, że „nie ma planów wypuszczenia Hudl 3”.

Mimo to jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że firmy nieufnie podchodzą do nadchodzących projektów, więc oto wszystko, czego możemy oczekiwać od nowego urządzenia Hudl, jeśli i kiedy Tesco zdecyduje się je wydać.

Tesco Hudl 3: Data premiery

Data premiery Tesco Hudl 3

Przewidywanie daty premiery Hudl 3 powinno być łatwe, patrząc na poprzednie premiery. Oryginalny Hudl trafił na rynek pod koniec września 2013 r., a Hudl 2 pojawił się 9 października 2014 r. Logika sugeruje, że Hudl 3 powinien być z nami wkrótce.

Jednak w oświadczeniu do Doradca PC, Tesco powiedziało, że Hudl 3 nie pojawi się w październiku i nawet nie pojawi się w tym sezonie świątecznym, a potencjalnie nigdy.

„Obecnie nie mamy informacji na temat specyfikacji ani dat wydania Hudl 3, przykro mi to mówić, ale w tej chwili nie mamy planów wydania Hudl 3.”

Chociaż niekoniecznie oznacza to, że nigdy nie zobaczymy Hudl 3 na rynku, oznacza to, że nie powinniśmy oczekiwać, że zobaczymy go w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Tesco Hudl 3: Cena

Data premiery Tesco Hudl 3

Tesco wypuściło oryginalny tablet Hudl w przyjaznej dla portfela cenie 119 funtów. Hudl 2 pojawił się rok później i kosztował tylko 10 funtów więcej, zanim w tym roku spadł do okazjonalnej ceny, wynoszącej zaledwie 99 funtów.

Kiedy Tesco w końcu ogłosi i wypuści Hudl 3, spodziewaj się, że będzie on kosztował mniej więcej tyle samo, co 130 funtów. Chociaż Tesco mogłoby rozsądnie wycenić Hudl 3 w dowolnym miejscu w przedziale cenowym poniżej 200 funtów i nadal zapewniać świetny stosunek jakości do ceny, osłabiłoby to swoich odbiorców i potencjalnie zaszkodziłoby współczynnikom konwersji, jakie ma nadzieję osiągnąć przez osoby korzystające z jego oprogramowania e-commerce.

Tesco Hudl 3: Dane techniczne

home_screen_p

Hudl 2 zapewniał doskonały stosunek jakości do ceny w dziale sprzętu, a Hudl 3 nie powinien się różnić.

Biorąc pod uwagę, że Hudl 2 był zasilany przez układ Intel Atom 1,83 GHz i był wyposażony w 2 GB pamięci RAM, jest więcej niż prawdopodobne, że Hudl 3 będzie standardowo wyposażony w najnowszy układ Atom i 2 lub 3 GB pamięci RAM.

Jest mało prawdopodobne, że zobaczymy wzrost rozdzielczości poza i tak już wyraźny 8-calowy ekran IPS 1920 x 1200, ale Tesco może zwiększyć 5-megapikselowy tylny aparat do czegoś nieco bardziej wydajnego.

Poza tym spodziewaj się, że będzie miał podobne wymiary i będzie działał z Androidem 6 Marshmallow – ponieważ do czasu wydania Hudl 3 nowy mobilny system operacyjny Google będzie domyślnym dla nowych tabletów z Androidem.

Jeśli chcesz wiedzieć, na jakie tablety zwrócić uwagę, spójrz na naszą listę najlepszych tabletów w 2015 roku.