Jak powiedzieć, kto usunął Cię z GroupMe?

Co się stanie, jeśli ktoś usunie Cię z GroupMe? Czy otrzymujesz powiadomienie? Czy nadal widzisz czaty? Oto pytania, które prawdopodobnie zadałeś sobie, jeśli jesteś użytkownikiem GroupMe.

Jak powiedzieć, kto usunął Cię z GroupMe?

W tym artykule udzielimy odpowiedzi na wszystkie powyższe i nie tylko.

Czy otrzymujesz powiadomienie, jeśli ktoś usunie Cię z czatu GroupMe?

Załóżmy, że od jakiegoś czasu jesteś członkiem określonej grupy GroupMe. Ale wdajesz się w kłótnię z innymi członkami, a oni usuwają cię z grupy. Czy otrzymasz powiadomienie?

Niestety, gdy jeden członek grupy usunie innego członka, ta osoba nie otrzyma żadnych powiadomień. Czat grupowy nie będzie istniał na ich liście i nie będą mogli zobaczyć poprzednich ani bieżących wiadomości w tej grupie.

Czy użytkownicy mogą zobaczyć, kto usunął ich z grupy?

Potwierdziliśmy, że GroupMe nie informuje swoich użytkowników o usunięciu ich z grupy. Ale czy przynajmniej powiadamia ich o osobie, która to zrobiła? Nie do końca. Jeśli podejrzewasz kogoś w szczególności, nie ma możliwości potwierdzenia, czy ta osoba usunęła Cię z grupy. Chociaż może się to wydawać rozczarowujące, jest to zasada, którą stosuje wiele innych systemów przesyłania wiadomości.

Jak usunąć kogoś z GroupMe?

Czasami członkowie grupy mogą nie przestrzegać standardowych reguł przesyłania wiadomości. Mogą zastraszać innych członków i powodować kłótnie. Innym razem ci ludzie mogą już nie chcieć być częścią grupy. Bez względu na powód, użytkownicy GroupMe powinni wiedzieć, jak usunąć kogoś z GroupMe. Jeśli jesteś jednym z nich, wykonaj poniższe czynności:

 1. Uruchom GroupMe.

 2. Znajdź czat, z którego chcesz usunąć daną osobę.

 3. Kliknij awatar grupy.

 4. Dotknij „Członkowie”.

 5. Wybierz osobę do usunięcia.

 6. Potwierdź, że chcesz je usunąć.

Możliwe jest również usunięcie wielu członków z tej samej grupy:

 1. Na czacie grupowym zlokalizuj trzy kropki.

 2. Kliknij „Usuń członków”.

 3. Zaznacz osoby do usunięcia.

 4. Potwierdź, że chcesz usunąć je z czatu grupowego.

Kto-Usunął Cię-Z-Grupy-jak-to

Jak zablokować kogoś w GroupMe?

Jeśli członek GroupMe przeszkadza tylko Tobie, istnieje sposób na zablokowanie tej osoby bez usuwania jej z grupy:

 1. Uruchom GroupMe.

 2. Zaloguj się, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.
 3. Dotknij trzech pionowych linii.

 4. Otworzy się menu z różnymi opcjami. Wybierz „Kontakty”.

 5. Kliknij członka, którego chcesz zablokować.

 6. Wybierz „Zablokuj kontakt”.

 7. Potwierdź, że chcesz zablokować tę osobę.

Teraz, gdy zablokowałeś ten kontakt, nie będą mogli Ci przeszkadzać za pośrednictwem prywatnych wiadomości. Pamiętaj jednak, że zrobienie tego nie usuwa ich z grupy. Ponadto mogą nadal wysyłać wiadomości do tej grupy.

Dowiedz się więcej o funkcjach GroupMe

Członkowie GroupMe mogą czasami napotkać problemy z innymi kontaktami. Jeśli tak, mogą je zablokować lub całkowicie usunąć z grupy. W obu przypadkach dana osoba nie otrzyma powiadomienia. Co więcej, nie będą wiedzieć, kto je zablokował lub usunął. Chociaż może to być dla niektórych rozczarowujące, jest to powszechna polityka GroupMe i innych podobnych platform.

Czy kiedykolwiek napotkałeś problemy z innymi członkami GroupMe? Czy podejrzewasz, że ktoś usunął Cię z grupy? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.