Jak sprawdzić, czy POF usunął Twoje konto?

Twoje konto Plenty of Fish może nie być aktywne. W rezultacie zaczynasz rozważać możliwe przyczyny tak nagłej zmiany. Przychodzi mi na myśl, że Twoje konto zostało usunięte.

Jak sprawdzić, czy POF usunął Twoje konto?

Ale skąd możesz wiedzieć na pewno? W tym artykule dowiesz się, jak sprawdzić, czy POF usunął Twoje konto.

Czy możesz się dowiedzieć, czy POF usunął Twoje konto?

Jak wspomniano powyżej, nagłe zniknięcie aktywności na Twoim profilu może być oznaką usunięcia Twojego konta. Proste wyjaśnienie jest takie, że inni użytkownicy nie mogą się z Tobą skontaktować, jeśli Twoje konto zostało usunięte.

Niestety nie ma sposobu, abyś sam mógł dowiedzieć się, czy POF usunął Twoje konto. Jednak inni użytkownicy mogą zweryfikować, czy Twój profil już nie istnieje. Oto jak mogą to zrobić:

 1. Przejdź do strony wyszukiwania nazwy użytkownika.
 2. Wyszukaj nazwę użytkownika.

Jeśli Twój profil pojawi się w wynikach wyszukiwania, oznacza to, że POF ukrył Twój profil. Z drugiej strony, jeśli profil się nie pojawi, zostanie usunięty.

Innym sposobem sprawdzenia, czy Twój profil został usunięty, jest przeglądanie wiadomości, które wymieniłeś. W szczególności, jeśli Twoja nazwa użytkownika lub zdjęcie profilowe nie pojawiają się w wiadomościach, POF postanowił usunąć Twoje konto.

POF usunął moje konto

Dlaczego POF miałby usunąć moje konto?

Jedynym powodem, dla którego Plenty of Fish usunęłoby Twój profil, jest naruszenie zasad. POF chce zapewnić swoim członkom przyjazne środowisko, które może być zagrożone, jeśli będziesz przejawiać określone zachowania. Oto kilka powodów, dla których POF usuwa konta:

Masz małżonka

Ponieważ POF to strona poświęcona dopasowywaniu singli, nie jest to miejsce dla małżeństw. Dlatego jeśli odkryją, że jesteś w związku małżeńskim, Twoje konto zostanie natychmiast usunięte.

Interesuje Cię tylko przypadkowy seks

POF wyznacza wyraźną granicę między korzystaniem ze strony internetowej w celu nawiązania związku a próbą znalezienia przypadkowego seksu. Jeśli POF dowie się, że interesuje Cię tylko to drugie, usunie Twój profil bez zastanowienia.

Jesteś niegrzeczny dla innych użytkowników

Jeśli piszesz do kogoś niegrzecznie lub wysyłasz mu nieprzyzwoite zdjęcia, na pewno zostaniesz zablokowany przez tę osobę. Jeśli będziesz blokowany zbyt często, Twoje konto zostanie ostatecznie usunięte.

Ponadto nie wolno okazywać jakiejkolwiek dyskryminacji ze względu na płeć, rasę, orientację seksualną, niepełnosprawność itp. Karą za złamanie tej zasady jest również usunięcie profilu.

Publikujesz nieodpowiednie obrazy

Inną czynnością, której POF surowo zabrania, jest umieszczanie nieodpowiednich zdjęć na swoim profilu. Jeśli nadal zdecydujesz się to zrobić, inni użytkownicy zgłoszą Cię, a POF użyje swojego najnowocześniejszego oprogramowania do zlokalizowania treści. W konsekwencji Twój profil zniknie z platformy.

Logowanie z kraju, w którym POF nie działa

Mimo że POF nieustannie stara się wejść na nowe rynki, logowanie z krajów, które nie mają dostępu do witryny, może skutkować usunięciem konta.

Dodatkowe działania karalne przez usunięcie

Inne powody, dla których POF może usunąć Twój profil, to:

 1. Spamowanie.
 2. Oszukiwanie.
 3. Pozyskiwanie biznesu.
 4. Bycie nieletnim lub fałszywym.

Jaka jest różnica między ukrywaniem a usuwaniem swojego profilu?

Usunięto konto POF

Jeśli zdecydujesz się ukryć swój profil POF, prawie żadna jego część nie będzie wykrywalna. Twój profil nie pojawi się w sekcji „Meet Me”, a inni użytkownicy nie będą mogli się z Tobą połączyć. Ukrywanie to bardziej umiarkowana wersja usuwania profilu. Oto jak to zrobić w przeglądarce:

 1. Wejdź do swojego profilu i wybierz „Mój profil”.
 2. Znajdź przycisk „Ukryj profil” i naciśnij go.

Jeśli używasz aplikacji na Androida lub iOS, zrób to, aby ukryć swój profil:

 1. Wpisz swój profil i przejdź do sekcji „Edytuj”.
 2. Przewiń, aż znajdziesz menu "Widoczność profilu".
 3. Naciśnij przełącznik obok przycisku „Ukryj mój profil”.

I odwrotnie, usunięcie profilu spowoduje jego całkowite usunięcie wraz ze wszystkimi powiązanymi ustawieniami, które wprowadziłeś. Obejmuje to Twoje zdjęcia, rozmowy, płatne subskrypcje, preferencje i poprzednie dopasowania. Jeśli zdecydujesz się na usunięcie, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz oficjalną stronę logowania POF.
 2. Zaloguj się używając swojego imienia i hasła.
 3. Przejdź do przycisku „Pomoc” u góry ekranu.
 4. Wybierz „Usuń profil” spośród dostępnych opcji.
 5. Kliknij link znajdujący się pod nagłówkiem „Aby usunąć swój profil POF”.
 6. Wpisz swoją nazwę użytkownika, hasło i powód opuszczenia.

Czy możesz przywrócić usunięte konto?

Możliwość przywrócenia starego usuniętego konta ze wszystkimi jego preferencjami byłaby bardzo wygodna. Jednak nie jest to coś, co POF umożliwia od teraz. Jeśli Twój profil zostanie usunięty, najlepsze, co możesz zrobić, to otworzyć nowy i zacząć go odbudowywać.

Nie bądź lekkomyślny w przypadku dużej ilości ryb

Aby jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na POF i uniknąć usunięcia profilu, musisz przestrzegać zasad społeczności. Pomoże Ci utrzymać swój profil, co pozwoli Ci poznać nowych fascynujących ludzi.

Czy POF kiedykolwiek usunął Twój profil? Czy uważasz, że było to uzasadnione? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.