Jak znaleźć naklejki w telegramie

Czy jesteś jedną z tych osób, które po prostu dodają „LOL” po każdej wiadomości tekstowej, aby przekazać lekki ton? A może potrzebujesz nieskończonej liczby emotikonów i naklejek, aby upewnić się, że jesteś zrozumiany? Wiadomości tekstowe mogą być trudne.

Jak znaleźć naklejki w telegramie

Sarkazm łatwo się gubi, a niektóre dobrze przemyślane dowcipy mogą spaść. Dlatego Telegram, jedna z najpopularniejszych aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych, ma tak wiele różnych pakietów naklejek. Są tam, aby towarzyszyć Twoim słowom lub mówić za Ciebie. Więc gdzie możesz je znaleźć?

Poszukiwanie naklejek

Jeśli jesteś już użytkownikiem Telegrama, wiesz, że aplikacja jest dobrze znana z tego, że jest bezpieczna i bardzo szybka. Posiada świetny i minimalistyczny interfejs. Z pozoru Telegram sprawia, że ​​wszystko jest proste. Ale to od botów i naklejek zaczyna się zabawa.

Telegram zawsze ma najpopularniejsze lub popularne pakiety naklejek, które użytkownicy mogą pobrać. Te pakiety naklejek są regularnie aktualizowane i możesz dodać tyle, ile chcesz. To jest łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to:

 1. Otwórz rozmowę w Telegramie.

 2. Stuknij ikonę naklejki w lewym dolnym rogu ekranu.

 3. Poszukaj ikony „+” tuż obok ostatnio używanych naklejek.

 4. Stuknij ikonę, a pojawi się ekran z nowymi pakietami naklejek. Obok każdego z nich pojawi się przycisk „Dodaj”.

 5. Przewiń pakiety naklejek i dodaj tyle, ile chcesz. Jeśli natychmiast zmienisz zdanie lub wybrałeś zły, po prostu kliknij "Usuń".

Jest inny sposób na osiągnięcie tego samego rezultatu. Wyobraź sobie, że dostajesz SMS-a od znajomego i widzisz naklejkę, której wcześniej nie widziałeś. Twój znajomy udostępnia inne osoby z pakietu naklejek, a teraz tak bardzo ich lubisz i chcesz tego samego. Zamiast ich szukać, po prostu dotknij naklejki, a zostaniesz zapytany, czy chcesz dodać pakiet naklejek. Potwierdź i gotowe, naklejki są zainstalowane.

W Telegramie jest tak wiele pakietów naklejek do wyboru. Podczas gdy niektóre są jak mały gif, inne są po prostu malutkimi obrazkami wypełnionymi bardzo specyficznymi emocjami, które wyświetlają.

Telegram

Inna droga do zrobienia

Możesz także użyć funkcji botów Telegram, aby pobrać nowe pakiety naklejek. Może się wydawać, że to dużo pracy, ale w rzeczywistości jest to dość szybkie i łatwe. Jeśli naprawdę interesują Cię naklejki i nie masz ich dość, istnieją sposoby, aby poszukać więcej. Oto, co musisz zrobić, aby znaleźć więcej naklejek dla Telegrama za pomocą bota:

 1. Otwórz Telegram i przejdź do Szukaj (lupa w prawym górnym rogu).

 2. Wpisz „@DownloadStickersBot”, a następnie stuknij.

 3. Naciśnij „Start” (na dole ekranu).

 4. Wybierz „Ustawienia” z menu, które pojawi się na dole ekranu.

 5. Bot poprosi Cię o wybranie formatów wyjściowych naklejek. Możesz wybrać tylko jpeg, png, tylko, tylko webp lub cały format.

 6. Jeśli wybierzesz „wszystkie formaty”, oznacza to, że otrzymasz pakiety naklejek w formacie zip.

 7. Teraz dodaj link do pakietu naklejek, który chcesz pobrać. Przykład: //t.me/addstickers/zwierzęta. W tym przykładzie użyłem pakietu naklejek Dachshundlover.

 8. Bot poinformuje Cię, że wkrótce otrzymasz plik zip zawierający wszystkie naklejki z tej paczki.

 9. Po otrzymaniu pliku zip pobierz go z pamięci telefonu i wyodrębnij pliki z pliku zip.

Telegram Naklejki Kanał

Znajdowanie nowych naklejek może być ekscytujące. Nigdy nie wiadomo, jakie zabawne odniesienie do popkultury zamieniono w naklejkę, a nawet postać historyczną lub artystę. Możliwości są nieskończone. Ale możesz nie być pewien, gdzie szukać więcej naklejek, nawet jeśli wiesz, jak je pobrać.

Jednym z najłatwiejszych sposobów jest ich wyszukanie w kanale naklejek telegramu. Wystarczy wyszukać „Sticker Channel”, a gdy zobaczysz naklejkę z kotem w okularach przeciwsłonecznych, po prostu wybierz. Możesz dołączyć do kanału, jeśli chcesz, lub po prostu przeglądać, aby poszukać naklejek.

Czasami znajdziesz naklejki, które możesz po prostu dotknąć i dodać pełne pakiety naklejek, innym razem możesz po prostu skopiować link, a następnie wrócić do bota pobranego z naklejkami i uzyskać żądaną naklejkę.

Naklejek nigdy nie będzie za mało

Jeśli naklejki pomogą Ci lepiej wyrazić siebie, masz szczęście, Telegram Cię zrozumie. I nawet jeśli są tam tylko po to, aby rozmowa była bardziej przyjemna i interaktywna, nadal świadczą usługę. Chociaż sekwencja naklejek może przekazać jasny komunikat, nie jest dobrym pomysłem, aby mówiły wyłącznie za Ciebie. W każdym razie łatwo jest znaleźć więcej, a ich dodanie to prosty proces, który wymaga zaledwie kilku dotknięć ekranu.

Daj nam znać, co myślisz o naklejkach Telegram w sekcji komentarzy poniżej.