Co to jest Sky VIP? Wszystko, co musisz wiedzieć o Sky VIP Rewards

Jeśli subskrybujesz jedną lub więcej usług Sky i mieszkasz w Wielkiej Brytanii i Irlandii, automatycznie kwalifikujesz się do nagród Sky VIP. Sky VIP to słodzik dla klientów Sky, którzy mogą pozostać w pobliżu i nagradzać lojalnych widzów.

Te smakołyki Sky VIP są dostępne na różnych poziomach, w zależności od tego, jak długo jesteś klientem firmy i obejmują wszystko, od biletów na koncerty po wejście do szuflad z nagrodami.

Jak sprawić, by Sky VIP wysłał Ci prezenty? Czytaj dalej, aby znaleźć wszystko, co musisz wiedzieć o Sky VIP.

Co to jest Sky VIP?

Sky VIP ma na celu nagradzanie klientów darmowymi programami, kanałami i biletami. Podstawowa idea brzmi: im dłużej jesteś klientem, tym lepsze będą nagrody SKy VIP.

Przykładowe nagrody obejmują bezpłatne bilety na wydarzenia sportowe, takie jak British Masters i Premier League, pokazy przedpremierowe nowych filmów i losowania nagród za doświadczenia związane z Sky, takie jak zwiedzanie miejsc filmowania Gra o tron lub bilety na koncerty i mecze piłki nożnej.

Zobacz powiązane plany przerzucania danych Sky Mobile są teraz dostępne dla tabletów Samsung z ofertami iPada „już wkrótce” Recenzja Sky Q: Wszystko, co musisz wiedzieć

Nagrody Sky VIP zwiększają się dla klientów dłużej obsługujących i obejmują nowy kanał podglądu Sky Atlantic VIP, dostęp do nowej technologii Sky, w tym bezpłatną konfigurację Sky Fibre, bezpłatną usługę Sky Go Extra i bezpłatną konfigurację Sky Q, a także klient priorytetowy serwis.

Jak działa Sky VIP?

Długość kadencji, jak określa to Sky, w celu zakwalifikowania się do Sky VIP, to czas, przez jaki stale byłeś klientem Sky.

Jeśli wyszedłeś i wróciłeś do usługi, liczy się tylko ostatnia długość kadencji. Pierwszym dniem Twojej kadencji była data aktywacji usługi, a nie data pierwszego kontaktu ze Sky. Jest mało prawdopodobne, że wypchnie cię to z poziomu, więc jest to bardziej FYI.

Jeśli anulujesz wszystkie usługi Sky, ale wrócisz później, czas zostanie zresetowany do zera i ponownie uruchomiony. Jeśli masz długi na swoim koncie, nie możesz dołączyć do Sky VIP. Jeśli zadłużysz się po dołączeniu, Twoje konto zostanie ograniczone i nie będziesz mógł wymienić żadnych nagród.

Wraz ze wzrostem twojego stażu, automatycznie odblokowuje się więcej nagród. Należy zauważyć, że niektóre nagrody wymagają Sky TV. Jeśli nie masz telewizji Sky TV, nie kwalifikujesz się do nagrody zastępczej. Dodanie usług nie ma wpływu na długość kadencji.

„Sky zawsze była firmą opartą na klientach, a wprowadzenie Sky VIP polega na postawieniu naszych obecnych klientów na pierwszym miejscu i pokazaniu, że cenimy ich lojalność. Nie chodzi tu o umowy taktyczne ani o zbieranie punktów – chodzi o oferowanie prawdziwych doświadczeń i korzyści, które, jak wiemy, cenią nasi klienci i które tylko Sky może zaoferować – powiedział Stephen Van Rooyen, dyrektor naczelny Sky w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Poziomy członkostwa Sky VIP

Poziom Sky VIPDługość członkostwaNagrody
VIP Srebro0-3 lataBezpłatny film Kup i zachowaj w Sky Store

Losowania nagród

Bilety VIP na wydarzenia sportowe i pokazy filmowe

VIP Złoto3-8 lat Wszystkie korzyści Sky Silver Free Sky Go Extra Sky Atlantic VIP oferujące wczesny dostęp do seriali Sky Original, HBO i Showtime
Platyna VIP8-15 latWszystkie zalety Sky Silver i Gold

Bezpłatna konfiguracja Sky Fibre

Mobilna skarbonka Boost dla Sky Mobile (od września)

Czarny VIP15+ lat Wszystkie zalety konfiguracji Sky Silver, Gold i Platinum Free Sky Q

Priorytetowa obsługa klienta z dedykowanym numerem telefonu do doradcy Sky VIP

vip_rewards_table

Oprócz powyższego, gdy osiągniesz kolejny poziom, zostaniesz automatycznie umieszczony w ulepszonym schemacie nagród Sky VIP. Gdy to się stanie, wszystkie Twoje nowe nagrody będą dostępne w aplikacji My Sky, a awansowanie na wyższe poziomy zapewni Ci dostęp do wszystkich nagród z poziomu poniżej, a także z poziomu, do którego zostałeś uaktualniony.

Jak zdobyć Sky VIP

Dostęp do Sky VIP można uzyskać z aplikacji My Sky, a aplikacja automatycznie zastosuje odpowiedni poziom. Klienci mogą dołączyć do Sky VIP, pobierając aplikację dostępną na iOS i Androida. Więcej informacji o usługach dostępnych w aplikacji można znaleźć w FAQ Sky .

Po skonfigurowaniu klienci otrzymają bezpłatny prezent powitalny z filmu Sky Store.

Aplikacja poinformuje ich również, do jakiego poziomu członkostwa należą. Usługa Buy & Keep została uruchomiona w zeszłym roku i umożliwia klientom kupowanie, oglądanie i przechowywanie filmów oraz programów telewizyjnych. Filmy i pokazy są przechowywane w planerze lub w aplikacji Sky Store, aby można je było oglądać ponownie. Program wysyła również pocztą kopię DVD.

Warto zauważyć, że wszelkie wiadomości e-mail wysyłane na temat Sky VIP, w tym potwierdzenie Twojej kadencji, zamówionego przez Ciebie statusu oraz wszelkich biletów, losowań nagród i zgłoszeń do konkursów, zostaną wysłane do głównego posiadacza Sky iD w Twoim gospodarstwie domowym. Aby sprawdzić, kto to jest i upewnić się, że jest to dokładne, sprawdź swoje dane osobowe w aplikacji My Sky | Zarządzaj kontem | Moje szczegóły .

Nie oznacza to, że główny posiadacz Sky ID musi być tym, który korzysta z nagrody Sky VIP; możesz podzielić się nagrodami z przyjaciółmi i rodziną. Aby to zrobić, rezerwując bilety na wydarzenie Sky VIp, po prostu wpisz imię i nazwisko oraz dane osoby (osób) uczestniczących. Wszystko, co muszą zrobić, to wziąć dokument tożsamości ze zdjęciem wraz z potwierdzeniem rezerwacji e-mailem lub aplikacją. Nie musisz nawet z nimi jechać.

Nagrody Sky VIP

snip20170802_6

Poniżej znajduje się bardziej szczegółowa lista nagród Sky VIP.

Wszyscy członkowie Sky VIP otrzymują:

  • Dostęp do losowań nagród za doświadczenia, w tym wycieczkę na Islandię, aby zobaczyć miejsca filmowania dla Gra o tron .
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe, w tym Premier League i EFL, międzynarodowe i krajowe krykieta, Autumn Internationals, NFL International Series i European Tour Golf, a także ekskluzywne wydarzenia Sky Sports, w których klienci otrzymają gościnność i obsługę VIP.
  • Bezpłatne wejściówki na ekskluzywne przedpremierowe seanse kinowe w całym kraju
  • Darmowe bilety na inne wydarzenia w Wielkiej Brytanii, w tym na widownię Thronecast, Soccer AM i A League of Your Own; bilety na seanse National Theatre Live i bilety do Goodwood.

Wyższe poziomy dodatkowo otrzymują:

  • Bezpłatna usługa Sky Go Extra, dzięki której klienci mogą pobierać i oglądać programy Sky w dowolnym miejscu i czasie. Sky Go można zarejestrować na czterech urządzeniach i oglądać jednocześnie na dwóch. Urządzenia obejmują telefony, tablety, a także PS3, PS4 i Xbox 360. Zawartość jest usuwana z dowolnego urządzenia 48 godzin po rozpoczęciu oglądania lub nie później niż 30 dni po pobraniu.
  • Sky Atlantic VIP – nowy kanał, na którym klienci mogą oglądać niektóre z nowych programów Sky Atlantic na 24 godziny przed wejściem na Sky Atlantic, w tym Sky Original Productions oraz seriale HBO i Showtime.
  • Bezpłatna konfiguracja światłowodu, aby cieszyć się superszybkim szerokopasmowym łączem Sky Fibre
  • Darmowa konfiguracja Sky Q. Przeczytaj naszą recenzję Sky Q.
  • Dedykowana linia obsługi klienta do doradcy Sky VIP, co oznacza, że ​​nie musisz siedzieć w kolejce, gdy dzwonisz po pomoc

Jak odebrać prezent powitalny Sky VIP

Aby odebrać prezent powitalny Sky VIP, przejdź na stronę skystore.com/redeem, wprowadź kod otrzymany podczas rejestracji w aplikacji My Sky i wybierz swój film. Wszystkie kwalifikujące się tytuły będą wyświetlane w cenie 0,00 GBP/0,00 EUR.

Prezent powitalny Sky VIP można wykorzystać do 31 sierpnia 2018 r. Po jego wykorzystaniu będziesz mieć 12 miesięcy od daty wykupu na wybór swojego filmu. Aby wybrać film w późniejszym terminie, przejdź do sklepu Sky VIP Store w dniu, w którym zdecydujesz się go pobrać, wybierz film i zaloguj się. Wybrany film będzie wyświetlany jako bezpłatny i możesz kliknąć „Kup”.

Klienci Sky TV mogą oglądać swoje zakupy na swoim telewizorze, za pośrednictwem Sky Box, o ile ich konto Sky Store jest połączone z ich subskrypcją Sky TV. Sky Store jest dostępny tylko na nowszych urządzeniach Sky i wymaga minimalnej prędkości pobierania co najmniej 6 Mb/s w przypadku programów i filmów HD lub 2 Mb/s w przypadku SD. Aby sprawdzić, czy Twoje pudełko jest kompatybilne, przejdź do FAQ Sky.

Sky szybko zaznacza, że ​​dostęp do niektórych usług objętych programem zależy od odpowiedniego szerokopasmowego łącza internetowego i/lub sieci 3G.

Jak połączyć swoją subskrypcję Sky TV ze Sky Store

Aby połączyć swoje konta Sky Store z subskrypcją Sky TV, przejdź do „Połącz moje konto” w Ustawieniach, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie (będziesz potrzebować 12-cyfrowego numeru konta Sky lub numeru konta

bank, którego używasz do opłacenia rachunku Sky) i kliknij „potwierdź”.

Po połączeniu tych dwóch kont w sekcji „Moje konto Sky” pojawi się „Wyświetl moje konto Sky”.

Zdjęcia: Niebo