Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

 • Co to jest Kodi? Wszystko, co MUSISZ wiedzieć o aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji
 • 9 najlepszych dodatków Kodi
 • 7 najlepszych skórek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick?
 • Jak korzystać z Kodi
 • 5 najlepszych VPN dla Kodi
 • 5 najlepszych pudełek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Chromecaście?
 • Jak zainstalować Kodi na telewizorze z systemem Android
 • Jak zainstalować Kodi na Androidzie
 • Jak zaktualizować Kodi
 • Jak zatrzymać buforowanie Kodi?
 • Jak usunąć kompilację Kodi
 • Czy Kodi jest legalne?
 • Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

Po pobraniu Kodi Twoja wyprawa do strumieniowego przesyłania darmowej muzyki, filmów i programów telewizyjnych może rozpocząć się od większej liczby pytań niż odpowiedzi. Typowe jest słyszenie raportów o trudnościach z konfiguracją odtwarzacza multimediów, a gdy będziesz gotowy, radzenie sobie z dodatkami Kodi.

Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

W tym miejscu pojawia się konfigurator Kodi. Jak sama nazwa wskazuje, konfigurator Kodi to bezpłatne narzędzie, które pozwala skonfigurować Kodi pod kątem optymalnych ustawień odtwarzacza multimedialnego i pomaga w instalacji. Poniżej szczegółowo opisujemy, jak korzystać z bezpłatnego konfiguratora dla Kodi. Chociaż narzędzie jest bezpłatne, programiści proszą użytkowników o przekazanie darowizny, aby pomóc w aktualizowaniu konfiguratora Kodi.

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

Konfigurator dla Kodi: Co to jest?

Jest to bezpłatne narzędzie, które pozwala spersonalizować Kodi pod kątem optymalnych ustawień odtwarzacza multimedialnego. Pozwala także zarządzać dodatkami i ustawieniami odtwarzania. Można go pobrać ze sklepu Google Play, APK na Androida i oprogramowania Windows.

Nie ma dostępnych danych o użytkownikach na Androida i Windows, ale 100 000 do 500 000 osób pobrało aplikację za pośrednictwem sklepu Google Play w momencie pisania tego tekstu. Ponadto z 1300 recenzji 63% oceniło go na pięć gwiazdek.

Konfigurator dla Kodi: Do czego daje dostęp?

Configurator TV może odtwarzać ponad 400 kanałów telewizyjnych na żywo za pośrednictwem telewizji IPTV, która łączy widzów z telewizorem za pomocą połączenia internetowego zamiast anteny, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo treści na praktycznie dowolne urządzenie przez Internet.

Warto zauważyć, że Konfigurator Kodi jest dostarczany z Notatnikiem, aplikacją rozrywkową dla dorosłych, która używa hasła do jej otwierania, a jeśli zdecydujesz się kupić coś w tej aplikacji, na wyciągach bankowych pojawia się jako „Customwiz” – aby uniknąć rumieńców.

Konfigurator Kodi zawiera dodatkowo samouczki ułatwiające rozwiązywanie problemów.

Konfigurator dla Kodi: Czy rzeczywiście jest darmowy?

Tak i nie. Kodi i Configurator for Kodi są bezpłatne, ale możesz chcieć zainwestować w VPN, aby chronić swoją prywatność. Sieci VPN umożliwiają użytkownikom bezpieczny dostęp do prywatnej sieci online bez śledzenia. Koszt VPN zazwyczaj waha się od 7,99 USD/mies. (około 6 GBP/mies.) do 9,99 USD/mies. (około 8 GBP/mies.). Dobrą sugestią dla VPN może być Buffered, który został wybrany przez BestVPN.com jako najlepszy VPN dla Wielkiej Brytanii.

najlepszy_vpn_

Poza tym narzędzie jest bezpłatne, ale na swojej stronie internetowej wspomina o płatnym planie za „zaledwie 2,99 USD miesięcznie (około 2 GBP / miesiąc)”. Poza tym nie podano zbyt wielu szczegółów, więc płacisz na własne ryzyko.

Czy jest jakiś problem prawny?

Konfigurator Kodi pomaga znaleźć zawartość, ale jest przykładem narzędzia, którego ludzie mogą używać do wstępnego ładowania skrzynek Kodi z podejrzanymi aplikacjami.

Na przykład można kupić wstępnie załadowane pudełka Kodi, które zapewniają użytkownikom bezpłatny dostęp do treści, za które należy zapłacić zryczałtowaną stawkę. Jest to nielegalne, a jeśli używasz programu Kodi Configurator do dostosowywania swojego pudełka za pomocą treści, na których oglądanie nie masz pozwolenia od właściciela praw autorskich, łamiesz prawo autorskie.

Jeden człowiek sprzedawał puby i kluby z fabrycznie załadowanymi pudełkami po 1000 funtów za sztukę, ale został ukarany grzywną w wysokości 250 000 funtów za piractwo, a mężczyzna z Middlesbrough miał niedawno stanąć przed sądem za sprzedaż takich pudełek. Później zmienił swoje przyznanie się do winy, więc teraz zostanie ukarany. W związku z tym radzimy unikać takich transakcji.

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Obowiązkiem użytkownika jest przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów w swoim kraju w odniesieniu do użytkowania. Dennis Publishing Ltd wyklucza wszelką odpowiedzialność za takie treści. Nie akceptujemy i nie ponosimy odpowiedzialności za naruszenie jakiejkolwiek własności intelektualnej lub innych praw osób trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności wobec żadnej strony w wyniku udostępnienia takich treści. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.