Lista A: Najlepsza technologia, jaką możesz kupić w 2020 roku

Technologia zmienia się tak bardzo, że nadążanie za wszystkimi nowymi gadżetami dostępnymi dzisiaj może być trudne. W 2020 roku dostępnych jest mnóstwo urządzeń, które pomogą Ci zarządzać domem, biurem, rodziną i nie tylko. Na szczęście ten artykuł pomoże Ci znaleźć najlepszą technologię dla Twoich dzisiejszych potrzeb.

Lista A: Najlepsza technologia, jaką możesz kupić w 2020 roku

Zamiast obejmować najlepsze smartfony lub laptopy (co jest naprawdę dyskusyjne), postanowiliśmy omówić niektóre z najlepszych technologii, o których prawdopodobnie nie słyszałeś lub które mają funkcje, o których istnieniu nie wiedziałeś.

Najlepsza technika do pracy

Wektor Robot z Anki

Bądźmy szczerzy, nawet jeśli kochasz swoją pracę, prawdopodobnie potrzebujesz czegoś, co podniesie Twoje morale. Vector robot właśnie to robi. Ten mały robot biurkowy będzie reagował na Twój głos, ustawiał przypomnienia, współpracował z produktami Alexa, aby sterować termostatami i nie tylko.

Nie tylko po to, abyś był zorganizowany i wygodny, ale Vector zapewni Ci także rozrywkę z jego towarzystwem przez cały dzień.

Huawei Wi-Fi Pro

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele mobilnych hotspotów. Niektóre są zależne od operatora, podczas gdy inne są odblokowanymi urządzeniami, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Ponadto większość smartfonów ma już funkcje mobilnego hotspotu, więc dlaczego w tym artykule mówimy o hotspocie, skoro jest to tak popularna technologia?

Mobilne hotspoty są pełne problemów. Wyczerpują żywotność baterii, są zablokowane w sieci jednego operatora, a niektóre są dość nieporęczne. Huawei Wifi Pro to nie tylko kieszonkowy hotspot, ale także odblokowany i wyposażony w akumulator. Potężna bateria o pojemności 6400 mAh jest idealna dla tych, którzy chcą zabrać swoją pracę poza biuro. Możesz podróżować po świecie lub po prostu iść do parku. Tak czy inaczej, dzięki tej technologii będziesz mieć internet i źródło zasilania.

Stacja ładująca Mophie 4 w 1

Biuro nie potrzebuje więcej przewodów. Dzięki bezprzewodowej stacji ładowania QI Mophie możesz naładować większość swoich urządzeń w jednym miejscu. Dzięki tylko jednemu przewodowi ta stacja ładująca zmniejsza bałagan na przewodach i ułatwia ładowanie urządzeń mobilnych.

Nie tylko można ładować bezprzewodowo, stacja zawiera dodatkowy port USB dla trzeciego urządzenia i współpracuje z urządzeniami Apple, Samsung i Google.

Najlepsza technika w szkole

W tym roku uczniowie na całym świecie będą musieli przystosować się do nowego sposobu uczenia się. Niezależnie od tego, czy jesteś na studiach, czy masz młodsze dzieci, dostępna jest świetna technologia, która pomoże im dostosować się do nowej normy edukacji.

Duet na Chromebooka Lenovo

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele Chromebooków. Prosty system operacyjny ChromeOS sprawia, że ​​jest to lekkie i przyjazne dla użytkownika urządzenie, które wykona większość zadań szkolnych.

Dlaczego tak bardzo go kochamy? Na początek jest to duet tablet/Chromebook. Ekran dotykowy bardzo ułatwia uczniom wypełnianie formularzy i wykonywanie zadań, a klasyczna funkcjonalność Chromebooka ułatwia robienie czegokolwiek innego. Podoba nam się również, że jest to jedna z tańszych opcji dostępnych obecnie na rynku.

Cyfrowy budzik Reacher z bezprzewodowym ładowaniem

Ładowanie bezprzewodowe to tylko jeden z najlepszych wyników nowoczesnej technologii, zwłaszcza dla młodszych użytkowników, którzy często zapominają o naładowaniu telefonu. Zegar cyfrowy Reacher nie tylko ma doskonałe recenzje, ale jest również funkcjonalny z dodatkowym portem USB, aby zminimalizować bałagan na nocnym stoliku i utrzymać wszystko w jednym miejscu.

Dla uczniów, którzy potrzebują snu, wycisz telefon i ustaw ten alarm, aby Cię obudził. Wyświetlacz ma 6 poziomów jasności, a radio FM oznacza, że ​​możesz obudzić się przy dźwiękach ulubionej muzyki, jeśli rano nie usłyszysz głośnych dźwięków.

Odkażacz UV z bezprzewodowym ładowaniem

Bezprzewodowe ładowanie jest świetne, ale ta ręczna stacja zawiera światło UV, które zabija bakterie i utrzymuje ucznia w ruchu. Odkaża jednak więcej niż telefon. Umieść Airpody, długopisy, okulary przeciwsłoneczne lub cokolwiek innego, co chcesz. Nie przynoś zarazków z powrotem do domu na przedmiotach, których dotykasz codziennie, za pomocą tego środka dezynfekującego UV.

Najlepsza technologia dla domu

Era cyfrowa zdziałała cuda dla domu. Od zabezpieczeń po sterowanie termostatem, nie brakuje opcji dla Twojego domu. Porozmawiajmy o niektórych z najlepszych dostępnych obecnie technologii dla domu. Pamiętaj tylko, że istnieje wiele opcji, więc wyróżniamy niektóre marki, ale mogą być dostępne inne, które działają lepiej dla Ciebie.

Amazon Echo

Skład Amazon Echo nie wymaga myślenia. Dzięki setkom kompatybilnych marek i niewielkiej cenie, te urządzenia przeniosą Cię bezpośrednio do automatyki domowej bez sprzątania banku. Linia Echo Show ma świetny wyświetlacz, a linia Echo Dot jest kompaktowa i wszechstronna.

Połącz swoje urządzenia Echo z większością domowych zabezpieczeń i kamer, używaj ich jako domofonu, sklepu i nie tylko. Poza domem i chcesz porozmawiać ze swoim psem? Korzystaj z funkcji drop-in Amazon bezpośrednio z telefonu. Słuchaj ulubionej muzyki w całym domu lub ustawiaj przypomnienia dla członków rodziny, będąc poza domem.

Inteligentne zabezpieczenia i zamki w domu

Naprawdę jest zbyt wiele świetnych opcji do omówienia w jednym artykule, nie mówiąc już o jednej sekcji artykułu. Opcje inteligentnego domu w 2020 roku obejmują automatyczne zamki do drzwi, kamery, dzwonki do drzwi i alarmy bezpieczeństwa. Czy kiedykolwiek wyszedłeś z domu i nie pamiętałeś, czy zamknąłeś drzwi? Jest do tego inteligentne urządzenie domowe. A co z twoim termostatem? Na to też jest jeden.

Prawdopodobnie słyszałeś o dzwonku do drzwi, który rejestruje i powiadamia Cię o ruchu przy drzwiach wejściowych. Ale jest mnóstwo dostępnych opcji. Większość z nich jest tania i prosta w instalacji, co czyni je jeszcze bardziej praktycznymi niż posiadanie płatnej usługi z umową.

Inteligentne urządzenia domowe

Od gniazdek ściennych po odkurzacze i frytkownice — możesz sterować najbardziej podstawowymi zadaniami w domu bezpośrednio z telefonu. Większość z tych urządzeń jest już kompatybilna z urządzeniami Amazon Echo!

Jest nawet zautomatyzowana kosiarka, więc naprawdę możesz zrobić więcej w 2020 roku dzięki inteligentnym urządzeniom.

Najlepsza technologia dla rodzin

Cała technologia, którą wymieniliśmy powyżej, jest świetna dla rodzin, ale chcielibyśmy wyróżnić kilka innych urządzeń, które naprawdę pomagają rodzinom pozostać w kontakcie i zachować bezpieczeństwo, nawet gdy są osobno.

Seria zegarków Apple 6

Jak dotąd odeszliśmy od oczywistej najlepszej technologii (smartfonów, laptopów, monitorów), aby zrobić miejsce dla niektórych technologii, o których nawet nie wiedziałeś, że potrzebujesz. Ale Apple Watch Series 6 ma jedną funkcję, o której możesz nie wiedzieć. Na początku inteligentnych zegarków Apple każdy członek rodziny potrzebował własnego iPhone'a. Nigdy więcej. Jeden iPhone w rodzinie może zasilać inne zegarki Apple.

Do śledzenia, monitorowania stanu zdrowia i komunikacji najnowsza wersja zegarka Apple Watch wymaga tylko połączenia komórkowego.

Sowalet

Dla rodzin z młodszymi dziećmi cała linia Owlet jest niesamowita. Monitory tętna i elektroniczne nianie z kamerami o wysokiej rozdzielczości naprawdę zapewniają spokój nowym rodzicom lub młodszym dzieciom.

Istnieje mnóstwo innych marek, które oferują podobną funkcjonalność, dzięki czemu możesz wybrać technologię, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.