Przedstawiamy Alpha

Oto jesteśmy! Witamy w Alphar.

Przedstawiamy Alpha

Alphr jest dla ludzi, którzy wykorzystują nowe technologie i lubią zmiany, bez względu na ich stanowisko. To inna strona technologiczna. Jest dla przedsiębiorców, niezależnie od tego, czy jesteś jednoosobowym startupem, CTO, czy szefem marketingu w dużym przedsiębiorstwie. I chodzi o całe Twoje życie, ponieważ nie przestajesz korzystać z technologii, kiedy wychodzisz z biura.

Zajmujemy się niesamowitymi technologiami, które zmieniają sposób, w jaki pracujemy i żyjemy. Oznacza to, że chodzi o coś więcej niż tylko laptopy, smartfony, a nawet urządzenia do noszenia (choć oczywiście też je uwzględniamy). Zajmiemy się również samochodami, energią odnawialną, kosmosem, nauką – wszystkim, w którym ludzie używają technologii do przekształcania świata i uczynienia go lepszym.

Będąc Brytyjczykami, przyjrzymy się temu również krytycznym okiem – szczególnie tym rządom i dużym firmom, które wykorzystują technologię do potajemnego naruszania Twojej prywatności i praw.

Podczas uruchamiania nowej witryny jednym z największych wyzwań jest tworzenie zbioru świetnych treści. Aby zapewnić firmie Alph przewagę, wprowadziliśmy to, co najlepsze z pcpro.co.uk. Strona już nieco odbiegała od magazynu PC Pro, który pozostaje niezmieniony. Ostatnie kilka miesięcy spędziliśmy również na budowaniu zespołu najlepszych pisarzy technicznych w Wielkiej Brytanii. Niektóre z nich są już ulubieńcami komputerów PC Pro, ale wiele z nich jest nowych i wnosi własne doświadczenie.

Stworzenie Alphara było ogromnym projektem. Wygląda na to, że minęło dużo czasu, odkąd siedziałem w biurze i po raz pierwszy zacząłem mówić o wprowadzeniu nowej technologii, która może trafić tam, gdzie brakowało innych. Po drodze pojawiło się wszystko, co otrzymujesz dzięki dużej premierze online: łzy, napady złości, dziwny przypadek zaginięcia kodu lub treści. Każdy, kto pracuje nad Alphr, wykonał niesamowitą pracę i jestem dumny z tego, co zrobiliśmy do tej pory.

Ale to dopiero pierwszy dzień, a przed nami długa droga. Uruchomienie strony internetowej to dopiero początek. Zrobiliśmy wiele testów, ale na pewno będą rzeczy, które przegapiliśmy. Będziemy cały czas eksperymentować i czasami nie uda nam się to dobrze, więc daj nam znać, co myślisz, w komentarzach, na Facebooku lub Twitterze lub po prostu wysyłając mi e-mail.

Więc witaj w Alphar. Rozejrzyj się i mam nadzieję, że Ci się spodoba.