Jakie są symbole obok nazw w Robloxie?

Jeśli regularnie grasz w Roblox, możesz natknąć się na graczy z symbolami obok ich nazw. Często może to powodować zamieszanie. W końcu ważne jest, abyś dokładnie wiedział, kto jest w twojej grze i jak najlepiej go rozpoznać.

Jakie są symbole obok nazw w Robloxie?

W tym artykule pokażemy Ci wszystkie symbole, które gracz może mieć obok swojego imienia i jak je łatwo rozpoznać.

Ikony listy graczy

Podczas gry na liście graczy pojawi się lista wszystkich graczy, którzy aktualnie grają. Ta lista może również zawierać inne informacje, takie jak drużyny, w których są lub ich aktualny wynik.

Aby włączyć lub wyłączyć listę graczy, naciśnij klawisz Tab.

Twoja lista graczy może wyglądać tak:

Symbole obok nazw w Robloxie

Niektórzy gracze będą mieli kilka unikalnych symboli obok swoich nazw. Ikony i ich opis są następujące:

Administratorzy Robloxa – Administratorzy Roblox

Twórca obecnej gry – Twórca obecnej gry

Członkowie premium – Członkowie Premium

Wszyscy gracze, którzy są twoimi przyjaciółmi – Wszyscy gracze, którzy są twoimi przyjaciółmi

Gracze, którzy wysłali Ci zaproszenie do znajomych – Gracze, którzy wysłali Ci zaproszenie do znajomych

Gracze, których obserwujesz – Gracze, których obserwujesz lub którzy obserwują Ciebie

Gracze, którzy są celebrytami YouTube – Gracze, którzy są gwiazdami YouTube lub częścią Roblox Video Stars Program

Gracze z czapką ukończenia szkoły – Gracze z czapką ukończenia studiów są obecnie praktykantami w Roblox

Wyjątkowi gracze

Obecnie jest kilku graczy, którzy posiadają unikalne ikony. Wynika to z tego, że są częścią personelu Roblox. Poniżej znajduje się lista tych użytkowników i ich ikony:

– Szedlecki Szedlecki

Sorkus– Sorkus

Jeditkacheff– Jeditkacheff

RobloxSai– RobloxSai

Jeśli chcesz zdobyć wyjątkową ikonę dla siebie, sugerujemy dowiedzieć się jak najwięcej o Roblox i zostać członkiem ich personelu. Możesz też zostać gwiazdą YouTube! W przeciwnym razie zawsze możesz wybrać subskrypcję Premium i mieć coś do pokazania innym graczom.

Ikony poza grą

Gdy jesteś poza grą, kilka ikon pomoże ci łatwo zorientować się, co porabiają twoi znajomi. Te ikony są wyświetlane w kolorowym kółku w statusie ich profilu:

użytkownik jest online– Wskazuje, że użytkownik jest online

użytkownik obecnie opracowuje własną grę – Wskazuje, że użytkownik obecnie opracowuje własną grę

użytkownik gra w grę – Wskazuje, że użytkownik gra w grę

Użytkownicy offline nie będą mieli nic obok swojego profilu.

Co to jest Roblox Premium?

Członkostwo Premium dla Roblox zapewnia miesięczny dodatek Robux i daje 10% premii przy zakupie dodatkowego Robuxa.

Otrzymujesz również dostęp do funkcji handlu i sprzedaży, dzięki czemu możesz zarobić więcej pieniędzy na grach i przedmiotach, które tworzysz w grze!

Jak wspomniano powyżej, wszyscy członkowie Premium będą mieli wspomnianą ikonę wyświetlaną na liście graczy, więc możesz to zauważyć na pierwszy rzut oka. Jeśli chcesz mieć ikonę samodzielnie, jedynym sposobem jest zakup Premium.

Prośby o znajomych w grze

Podczas gry możesz znaleźć gracza, z którym chcesz się zaprzyjaźnić. Jeśli chcesz dodać kogoś do swojej listy znajomych, nie musisz opuszczać gry. Po prostu kliknij jego nazwę na tablicy wyników i naciśnij „Wyślij prośbę o dodanie do znajomych”.

Jeśli chcesz kogoś obserwować lub przestać obserwować, wybierz te opcje z tego samego menu. W ten sposób nie musisz przerywać gry, aby poszerzyć swój krąg społecznościowy. To może być prawdziwa oszczędność czasu.

Jeśli inny gracz zdecyduje się wysłać Ci zaproszenie do znajomych, w prawym dolnym rogu ekranu pojawi się wiadomość. Możesz go tam po prostu zaakceptować lub odrzucić lub kliknąć później jego nazwisko na liście graczy i zaakceptować lub odrzucić z tego menu.

Blokowanie lub zgłaszanie graczy

Jeśli ktoś Cię nęka lub łamie zasady gry, możesz go zablokować lub zgłosić moderatorom Roblox w grze. Po prostu kliknij jego nazwę na liście graczy i wybierz potrzebną opcję.

Jeśli nie masz pewności, czy ktoś łamie zasady, możesz sprawdzić Zasady społeczności, aby upewnić się, że jesteś na bieżąco.

Czym są symbole obok nazw w Robloxie?

Ikony na wieki

Mamy nadzieję, że ten artykuł rzucił nieco światła na niektóre ikony graczy, które możesz napotkać w grze. Teraz możesz jednym rzutem oka stwierdzić, kto jest Twoim przyjacielem lub kto Cię obserwuje. Dodatkowo możesz od razu zauważyć, czy w Twoją grę gra celebryta lub członek personelu.

O której z tych ikon nie wiedziałeś? Jakie unikalne ikony mają Twoi znajomi? Zostaw komentarz w sekcji poniżej i daj nam znać.