Jak przesyłać strumieniowo Amazon Prime na Discord

Jeśli chodzi o czatowanie online, trudno jest pokonać Discord. Chociaż aplikacja zaczęła się od kultu społeczności graczy, Discord stał się idealny dla grup, które chcą pozostać razem online. Jeśli ty i twoi znajomi chcecie spędzić noc podczas przesyłania strumieniowego online, używanie Discord z Amazon Prime do oglądania filmu to świetny pomysł.

Jak przesyłać strumieniowo Amazon Prime na Discord

W tym artykule powiemy Ci, jak przesyłać strumieniowo Amazon Prime na Discord, a także odpowiemy na kilka pytań na ten temat.

Jak przesyłać strumieniowo Amazon Prime na Discord

Jedną z wielu zalet Amazon Prime jest możliwość strumieniowego przesyłania tysięcy filmów i programów telewizyjnych, kiedy tylko chcesz. Ponadto możesz przesyłać strumieniowo najnowsze teledyski bez konieczności znoszenia irytujących reklam związanych z większością usług przesyłania strumieniowego.

Ale to nie jest nawet najlepsza część: możesz faktycznie przesyłać strumieniowo Amazon Prime na Discord. W ten sposób możesz przesyłać strumieniowo idealny film lub teledysk i oglądać go w czasie rzeczywistym z rodziną lub przyjaciółmi.

Ale możesz pomyśleć: „Czy to nie jest skomplikowany proces?” Absolutnie nie. Wystarczy traktować Amazon Prime jak grę. Discord rozpoznaje usługę jako grę i natychmiast rozpoczyna przesyłanie strumieniowe bez żadnych problemów.

Streamuj Amazon Prime na Discord

Teraz przejdźmy od razu i zobaczmy, jak to działa:

  1. Najpierw upewnij się, że masz połączenie z serwerem. Następnie otwórz Amazon Prime za pomocą przeglądarki. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany, wprowadź w razie potrzeby swoje dane uwierzytelniające.

  2. W innym oknie uruchom Discord.

  3. Kliknij ikonę ustawień znajdującą się w lewym dolnym rogu.

  4. Z menu po lewej stronie wybierz Aktywność w grach.

  5. Z opcji u góry ekranu wybierz Dodaj to.

  6. Od tego momentu wybierz strumieniowanie okna przeglądarki Amazon Prime.

  7. Kliknij Dodaj grę.

  8. Opuść sekcję ustawień i kliknij Ekran w lewym dolnym rogu ekranu. Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego ekranu, w którym zostaniesz poproszony o wybranie okna przeglądarki, które chcesz przesyłać strumieniowo.

  9. Dostosuj ustawienia przesyłania strumieniowego do swoich preferencji. ważne jest, aby pamiętać, że nie możesz przejść powyżej 720p, chyba że masz konto Discord Nitro, które obsługuje media o wyższej rozdzielczości i zwiększa wydajność serwerów, aby poprawić wrażenia podczas oglądania.

  10. Uderzyć Przejdź na żywo aby natychmiast rozpocząć transmisję strumieniową.

To, co sprawia, że ​​przesyłanie strumieniowe Discord jest tak ekscytującym wyborem wśród subskrybentów Amazon Prime, to fakt, że możesz pozostawić włączoną kamerę, nawet gdy aktywnie streamujesz. W ten sposób Twoi partnerzy oglądający mogą zobaczyć Twoje reakcje na odtwarzanie.

Jak przesyłać strumieniowo Amazon Prime na Discord bez czarnego ekranu?

Amazon Prime na Discord

Czarny ekran pojawia się, gdy podczas oglądania ekran nagle staje się czarny. Program nagle zniknie, a ty będziesz wpatrywać się tylko w pusty ekran.

Istnieje wiele powodów, dla których warto pokochać przesyłanie strumieniowe na Discord, ale czarny ekran może zrujnować wrażenia podczas oglądania.

Chociaż nie jest możliwe określenie dokładnej przyczyny, możesz poczuć ulgę, gdy dowiesz się, że istnieją możliwe rozwiązania. Przyjrzyjmy się kilku możliwym poprawkom, jeśli napotkasz ten problem.

Zaktualizuj swój Discord

Aktualizacja Discorda to szybki sposób na naprawienie błędów. Jeśli napotkasz czarny ekran, sprawdzenie nowych aktualizacji Discord powinno znajdować się na szczycie listy opcji rozwiązywania problemów.

Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną

W niektórych przypadkach pamięć podręczna generowana przez Discord może zostać zinfiltrowana przez uszkodzone elementy, co może przerwać Discord podczas uruchamiania i doprowadzić do czarnego ekranu. Jedynym sposobem na pozbycie się takich elementów byłoby wyczyszczenie pamięci podręcznej.

Wyczyść aplikacje działające w tle

Niektóre aplikacje działające w tle mogą zakłócać sekwencję uruchamiania Discord. Aby uniknąć tego scenariusza, usuń niepotrzebne programy działające w tle.

Wyłącz przyspieszenie sprzętowe.

Przyspieszenie sprzętowe to technika używana do zwiększania wykorzystania procesora poprzez przeniesienie pewnych funkcji obliczeniowych na komponenty sprzętowe. Jednak ta funkcja może powodować czarny ekran na Discordzie. Wyłączenie go może rozwiązać problem i umożliwić nieprzerwane przesyłanie strumieniowe treści.

Dodatkowe często zadawane pytania

1. Jak przesyłasz strumieniowo Amazon Prime z przyjaciółmi?

• Otwórz Amazon Prime Video w przeglądarce.

• Otwórz film, który chcesz udostępnić.

• Kliknij na Oglądaj imprezę ikonę, aby zaprosić znajomych.

2. Czy możesz udostępniać filmy na ekranie Discord?

Tak. Discord ma funkcję, która pozwala użytkownikom udostępniać swoje ekrany innym.

3. Czy mogę przesyłać strumieniowo wideo Prime na Twitchu?

Tak. Aby to zrobić, musisz połączyć swoje konto Prime z Twitch i użyć funkcji Watch Party, aby udostępnić swój ekran innym.

4. Czy legalne jest przesyłanie strumieniowe Amazon Prime na Discordzie?

To zależy. Jeśli udostępniasz zawartość Prime kilku znajomym lub rodzinie, to w porządku. Jednak udostępnianie treści ogółowi społeczeństwa jest uważane za naruszenie praw autorskich i może wpędzić Cię w kłopoty.

5. Jak przesyłać strumieniowo filmy na Discordzie?

Po utworzeniu pokoju rozmów i zaproszeniu znajomych możesz z łatwością przesyłać strumieniowo filmy, klikając „Idź na żywo”, a następnie wybierając przeglądarkę strumieniującą film.

6. Dlaczego nie mogę udostępnić Prime Video na Discord?

Niektóre z powodów, dla których udostępnianie Prime Video przez Discord może się nie powieść, obejmują użycie przestarzałego oprogramowania Discord, przyspieszenie sprzętowe, uszkodzoną pamięć podręczną lub wykonanie zbyt wielu programów w tle.

Ulepsz swoje wrażenia wizualne

Nie ma lepszego sposobu na ulepszenie oglądania Amazon Prime niż oglądanie ulubionych filmów z rodziną i przyjaciółmi, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki temu artykułowi wiesz już, co musisz zrobić, aby stało się to rzeczywistością.

Czy napotkałeś jakieś wyzwania, próbując przesyłać strumieniowo wideo Amazon Prime na Discord? Daj nam znać w komentarzach.