Jak przesyłać strumieniowo Netflix na Kodi

Przy tak wielu usługach przesyłania strumieniowego online trudno jest wybrać te, na których można polegać. Na szczęście dzięki Kodi przejście z jednej usługi do drugiej jest teraz znacznie łatwiejsze. Jeśli nie słyszałeś, Kodi to odtwarzacz multimedialny, który umożliwia przeglądanie i odtwarzanie różnych plików multimediów cyfrowych lokalnie i online.

Jak przesyłać strumieniowo Netflix na Kodi

Kodi jest zarówno darmowy, jak i open-source, co oznacza, że ​​wydawanych jest wiele dodatków. Dzięki dodatkom może przesyłać strumieniowo treści z usług takich jak Netflix, SoundCloud, Hulu i wielu innych. To sprawia, że ​​jest to świetne, jeśli subskrybujesz wiele usług przesyłania strumieniowego online.

Co więc musisz zrobić, aby przesyłać strumieniowo Netflix na Kodi? Zostań z nami, aby się dowiedzieć.

Zainstaluj VPN

Ponieważ Kodi jest platformą typu open source, istnieje wiele nieoficjalnych i niebezpiecznych dodatków, które grożą zainfekowaniem urządzenia. Dlatego powinieneś zainstalować wirtualną sieć prywatną (VPN). VPN to narzędzia, które mogą pomóc Ci połączyć się z obcym serwerem poprzez zmianę adresu IP (protokołu internetowego). Pomoże Ci to sfałszować Twoją lokalizację, co świetnie nadaje się do przesyłania strumieniowego Netflix, ponieważ niektóre treści mogą być ograniczone w Twoim kraju.

Oczywiście sieci VPN nie byłyby tak popularne, gdyby nie zapewniały dodatkowych korzyści. Ich największą zaletą jest ogólnie poprawa bezpieczeństwa. Łącząc się z siecią przez VPN, dane online są szyfrowane, zapewniając anonimowość w sieci i ochronę przed hakerami.

NordVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego Netflix, ale możesz także wypróbować ExpressVPN, VyprVPN i CyberGhost.

Zainstaluj Kodi

Oto kroki, aby zainstalować Kodi na swoim urządzeniu:

 1. Przejdź do strony pobierania Kodi.
 2. Przewiń w dół, a zobaczysz listę platform. Wybierz platformę, z której korzystasz, klikając jej ikonę.

  Strona pobierania Kodi

 3. Wybierz wersję, którą chcesz pobrać. Zawsze najlepiej jest wybrać najnowszą stabilną wersję.

  Notatka: Jeśli Kodi nie działa na Twoim urządzeniu, upewnij się, że urządzenie to obsługuje. Alternatywnie możesz spróbować pobrać wersję wstępną, która jest wersją testową. Oznacza to jednak, że powinieneś być przygotowany na błędy i awarie.

 4. Pobierz plik instalacyjny, uruchom go i postępuj zgodnie z procesem instalacji. Pamiętaj, aby zapamiętać, gdzie go zainstalowałeś, aby móc później uzyskać do niego dostęp, jeśli nie znajdziesz skrótu na pulpicie lub w menu Start.

Zainstaluj dodatek Netflix

Zanim przejdziemy dalej, zwróć uwagę, że tylko Kodi 18 obsługuje obecnie dodatek Netflix. Kodi 17 również wspierał to za pomocą repozytorium, ale link do tego repozytorium nie jest już dostępny. Ponadto musisz mieć konto Netflix, tak jak podczas oglądania Netflix bez oprogramowania innych firm. Posiadanie Kodi nie pozwala oglądać Netflix za darmo (chyba że używasz go w okresie próbnym).

Możesz znaleźć repozytorium Netflix, które działa z Kodi 18 i pobrać je tutaj. Pobieranie powinno rozpocząć się natychmiast. Powinno to działać na większości, jeśli nie na wszystkich urządzeniach, ponieważ mają one bardzo podobne procedury konfiguracji. Jeśli uda Ci się zainstalować go na komputerze, najprawdopodobniej uda Ci się zainstalować go również na innym urządzeniu.

Oto jak zainstalować dodatek na komputerze:

 1. Po uruchomieniu Kodi kliknij Dodatki. Znajdziesz to w menu po lewej stronie. Jeśli nie ma skrótu na pulpicie ani w menu Start, znajdź lokalizację instalacji Kodi, a następnie wprowadź kodi.exe.

 2. Znajdź ikonę koła zębatego i kliknij ją. Powinieneś zostać przeniesiony do ustawień dodatku.

 3. Najedź na kategorię Ustawienia po lewej stronie, aby otworzyć ją automatycznie. Następnie najedź kursorem na Dodatki, pozostań tam i włącz nieznane źródła. Przeczytaj uważnie ostrzeżenie i kliknij „Tak”.
 4. Naciśnij przycisk Escape, aby wrócić do menu Dodatki.
 5. W lewym górnym rogu powinna być widoczna przeglądarka dodatków, symbolizowana przez ikonę pakietu. Kliknij na to.
 6. Pojawi się nowe menu. Kliknij „Zainstaluj z pliku zip”.

  Przeglądarka dodatków Kodi

 7. Prześlij właśnie pobrane repozytorium, znajdując je w eksploratorze plików Kodi.

Twój dodatek Netflix powinien być teraz gotowy i działać. Możesz go znaleźć w dodatkach wideo. Jeśli to nie zadziała, możesz spróbować znaleźć inne repozytorium Netflix, ponieważ są częste aktualizacje. Do czasu, gdy to czytasz, może być już nowsza wersja.

Menu dodatków Kodi

Możesz także spróbować użyć opcji „Zainstaluj z repozytorium” po zainstalowaniu z pliku zip. Znajduje się również w przeglądarce dodatków i może pomóc w przypadku wersji wymagających dodatkowych kroków instalacyjnych. Nie musisz jednak tego robić dla tego konkretnego repozytorium.

Często Zadawane Pytania

Czy Kodi jest bezpieczny?

Kodi jest bezpieczny, o ile podejmiesz odpowiednie kroki bezpieczeństwa, takie jak VPN i ochrona przed złośliwym oprogramowaniem. Podczas instalowania dodatków GitHub jest ogólnie całkiem bezpieczny, ale najlepiej najpierw przeprowadzić badania. Upewnij się, że pobierasz dodatki z renomowanego źródła.

Wylogowanie

Instalacja Netflix na Kodi nie jest dużym zadaniem, ale powinieneś rozważyć zainstalowanie VPN, aby z nim skorzystać. Uważaj na nieoficjalne dodatki Kodi, aby zapewnić ochronę urządzenia.

Czy napotkałeś jakieś problemy podczas instalowania dodatku Netflix do Kodi na swoim urządzeniu? Który program Netflixa najchętniej oglądasz? Daj nam znać o swoich doświadczeniach z Netflix i Kodi w komentarzach poniżej!