Jak zatrzymać nagrywanie programu w Hulu Live

Telewizja Hulu Live jest dostępna jako dodatek w ramach planu subskrypcji Hulu. Możesz go uzyskać na wszystkich głównych urządzeniach, a po nagraniu filmu, programu telewizyjnego lub gry jest on przechowywany na rejestratorze Hulu Cloud.

Użytkownicy otrzymują jednak tylko 50 godzin przechowywania, więc możesz nie chcieć nagrywać zbyt wielu rzeczy naraz. Na szczęście możesz zatrzymać nagrywanie elementów, które wcześniej ustawiłeś do nagrywania.

Możesz zarządzać tym, co nagrywasz, a nie nagrywać lub usuwać z DVR z głównego menu Hulu na kilka różnych sposobów. W tym artykule pokażemy Ci, jak i odpowiemy na kilka istotnych pytań dotyczących tego procesu.

Jak zatrzymać nagrywanie w Hulu Live?

Załóżmy, że nie możesz się doczekać gry, której nie będziesz mógł oglądać na żywo w Hulu Live TV. Nie, problem, Hulu może to nagrać i możesz to obejrzeć później.

Jeśli jednak zdecydujesz się zatrzymać nagrywanie podczas wydarzenia na żywo, ponieważ udało Ci się znaleźć czas na jego obejrzenie, możesz wykonać następujące czynności:

 1. Otwórz Hulu i przejdź do programu, który się nagrywa.
 2. Kliknij trzy pionowe kropki, a następnie kliknij „Opcje nagrywania”.
 3. Kliknij „Anuluj nagrywanie”, a następnie „Zapisz”.

Niestety ta metoda nie zawsze jest niezawodna. Porozmawiajmy więc o innych sposobach zatrzymania nagrywania. To, co możesz zrobić, to nie nagrywać gry przed jej rozpoczęciem i uniknąć późniejszego usuwania zawartości. Oto, co powinieneś zrobić:

 1. Otwórz Hulu i przejdź do programu, który ma być nagrywany.
 2. Kliknij ikonę Nagraj znajdującą się w prawym górnym rogu.
 3. Kliknij „Zatrzymaj nagrywanie”.

Jak nagrywać Hulu na Macu?

Użytkownicy komputerów Mac mogą oglądać Hulu na swoich urządzeniach za pomocą dowolnej przeglądarki, w tym Safari, Chrome i Firefox. Bez względu na to, z której przeglądarki korzystasz, przesyłanie strumieniowe treści działa w ten sam sposób.

To samo dotyczy oglądania telewizji Hulu na żywo. Programy i filmy, które nie są transmitowane na żywo, nie mogą być przechowywane w Cloud DVR, ponieważ i tak są zawsze dostępne.

Jedynym innym sposobem na zarejestrowanie tej zawartości jest użycie rejestratora ekranu dla komputerów Mac, a następnie zapisanie tej zawartości na komputerze, ale jeśli masz już subskrypcję, nie musisz tego robić.

Jeśli chodzi o nagrywanie filmów, programów, wydarzeń i wiadomości z telewizji na żywo na Hulu, tak to działa, jeśli masz komputer Mac:

 1. Otwórz Hulu w przeglądarce i zaloguj się na swoje konto.
 2. Znajdź program, który chcesz nagrać.
 3. Kliknij stronę szczegółów, a następnie wybierz „Moje rzeczy/nagraj”.
 4. Możesz wybrać „Tylko nowe odcinki” lub „Nowe i powtórki”.
 5. Wybierz „Zapisz”.

Jeśli nie chcesz już nagrywać tej konkretnej treści, wykonaj te same czynności, a przed kliknięciem „Zapisz” wybierz „Nie nagrywaj”.

Jest inny sposób na nagranie nadchodzącego wydarzenia na żywo na Hulu. Oto, co musisz zrobić:

 1. Przejdź do swojego konta Hulu i przejdź do zakładki „Telewizja na żywo”.
 2. Przejrzyj przewodnik i znajdź element, który chcesz nagrać.
 3. Po wybraniu pojawi się wyskakujące okno i możesz wybrać "Nagraj".

Po powrocie do przewodnika po kanałach powinna być widoczna czerwona ikona obok wybranego tytułu.

Jak nagrywać Hulu na PC?

Jeśli masz komputer z systemem operacyjnym Windows, masz również możliwość nagrywania treści Hulu Live TV za pomocą dowolnej przeglądarki. Uruchom przeglądarkę, której używasz, przejdź do strony Hulu i zaloguj się na swoje konto. Następnie wykonaj następujące kroki:

 1. Użyj paska wyszukiwania, aby znaleźć program lub wydarzenie, które chcesz nagrać.
 2. Rozwiń szczegóły programu i wybierz „Moje rzeczy/nagranie”.
 3. Wybierz, czy chcesz tylko nowe odcinki, czy też powtórki.
 4. Wybierz „Zapisz”.

Możesz także przejść do zakładki „Telewizja na żywo” po zalogowaniu się do Hulu i przeszukaniu przewodnika po kanałach, aby znaleźć treści, które chcesz nagrać. Po kliknięciu pojawi się wyskakujące okienko. Wybierz "Nagraj" i wszystko gotowe.

Jak nagrywać Hulu za pomocą rejestratora Hulu?

Standardowa funkcja Cloud DVR w Hulu nagrywa do 50 godzin treści, ale masz również dostęp do Enhanced Cloud DVR, który trwa do 200 godzin.

Oczywiście to kosztuje więcej, ale jeśli potrzebujesz więcej miejsca na dane, ponieważ wydarzenia na żywo nie pasują do Twojego harmonogramu, może to być rozwiązanie. Tak więc, jeśli masz Live TV i Cloud DVR na swoim koncie Hulu, oto jak możesz nagrywać swoje programy i inne treści:

 1. Znajdź program, film lub wydarzenie sportowe na swoim koncie Hulu.
 2. Rozwiń stronę „Szczegóły” elementu, a następnie wybierz „Moje rzeczy/nagranie”.
 3. Wybierz, czy chcesz nagrywać tylko nowe odcinki, czy też powtórki.
 4. Wybierz „Zapisz”.

Możesz także uzyskać dostęp do zakładki „Telewizja na żywo” w Hulu i wybrać nadchodzące wydarzenie. Po wybraniu wydarzenia pojawi się wyskakujący ekran. Wybierz „Nagraj”. To wszystko.

Jak usunąć nagrania Hulu?

Nagrania na rejestratorze Hulu Cloud mogą szybko się sumować, zwłaszcza jeśli masz tylko 50 godzin. Wszystko, co nagrasz, znajdziesz w sekcji „Moje rzeczy” na swoim koncie Hulu.

W kilku szybkich krokach możesz usunąć programy, które obejrzałeś i nie musisz już ich tam trzymać:

 1. Przejdź do swojego konta Hulu i ze strony głównej wybierz „Moje rzeczy”.
 2. Teraz wybierz „Zarządzaj DVR”.
 3. Pojawi się wyskakujące okienko z informacją, ile wolnego miejsca pozostało. Zaprezentuje również listę zarejestrowanych pozycji.
 4. Wybierz ikonę „-” obok tytułu, który chcesz usunąć.
 5. Wybierz „Usuń”.
 6. Potwierdź, wybierając „Usuń”.

Nagrane elementy zostaną automatycznie usunięte.

Dodatkowe często zadawane pytania

1. Jak uzyskać telewizję na żywo w Hulu?

Wielu użytkowników ma subskrypcję Hulu bez dodatku Live TV. Jeśli jednak przegapisz dostęp do transmisji na żywo, Hulu oferuje ponad 65 kanałów kablowych, sport na żywo i wiadomości. Ten plan Hulu kosztuje 65 USD i zawiera standardową zawartość strumieniową, telewizję na żywo i pamięć masową Cloud DVR. Oto, w jaki sposób możesz dodać funkcję telewizji na żywo do swojego konta Hulu.

1. Przejdź do oficjalnej strony Hulu. Możesz to zrobić tylko za pomocą przeglądarki internetowej, a nie aplikacji mobilnej Hulu.

2. Zaloguj się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła.

3. Przejdź do „Moja subskrypcja”, a następnie wybierz „Zarządzaj planem”.

4. Wybierz „Hulu + Live TV” z listy planów i wybierz dowolne inne dodatki, jeśli chcesz.

5. Wybierz „Przejrzyj zmiany”.

6. Zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu pocztowego. Wpłynie to na lokalne ograniczenia telewizji na żywo.

7. Następnie zaznacz pole „Zezwalaj Hulu na tworzenie nagrań tymczasowych”. Konieczna jest możliwość nagrywania czegokolwiek.

8. Na koniec kliknij „Prześlij”.

Będziesz musiał się wylogować i ponownie zalogować, aby zmiany zostały zastosowane.

2. Gdzie są opcje nagrywania na Hulu?

Opcje nagrywania na Hulu można znaleźć na rozwiniętej stronie „Szczegóły” konkretnego programu, filmu, wydarzenia Hulu. Po wybraniu "Moje rzeczy/nagraj" będziesz mieć trzy opcje nagrywania.

Pierwsza to „Nie nagrywaj”, której możesz użyć, gdy wcześniej ustawiłeś nagranie dla tytułu i chcesz to zmienić.

Drugi to „Tylko nowe odcinki”. A trzeci to „Nowe i powtórki”. Po dokonaniu wyboru wystarczy kliknąć „Zapisz”. Lub „Anuluj”, jeśli zmieniłeś zdanie na temat nagrywania.

3. Jak przestać nagrywać w Hulu?

Jeśli nagrywane jest wydarzenie na żywo, nie możesz go zatrzymać. Po zakończeniu możesz go znaleźć w sekcji „Moje rzeczy” i usunąć. Pomimo skarg niektórych użytkowników, Hulu nadal nie ma możliwości zatrzymania nagrywania w trakcie ich trwania.

Możesz jednak zatrzymać Hulu przed nagrywaniem określonego programu, nowych odcinków lub powtórek, przechodząc do opcji nagrywania na stronie "Szczegóły".

Zarządzaj swoim rejestratorem Hulu Cloud i nigdy nie przegap żadnego programu

Chociaż funkcja DVR Hulu Live TV nie jest idealna, to naprawdę wspaniale, że ta opcja istnieje. Hulu jest główną usługą przesyłania strumieniowego i stale rozwija swoje usługi.

Cloud DVR daje Ci możliwość oglądania czegoś, na co czekałeś, ale po prostu nie pasuje do Twojego harmonogramu. Po obejrzeniu bardzo łatwo jest usunąć go z pamięci Hulu.

Nie masz możliwości zatrzymania nagrywania w trakcie jego trwania, ale w dowolnym momencie możesz dodawać i usuwać elementy, które chcesz nagrać.

Co nagrywasz na Hulu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.