Jak usunąć swoją kartę kredytową z StockX

Jeśli przeszukujesz często zadawane pytania dotyczące StockX i artykuły online, nie znajdziesz nic o tym, jak usunąć metodę płatności. Znajdziesz jednak artykuły o akceptowanych metodach płatności. Możesz spróbować edytować metodę płatności, ale zawsze prowadzi to do stron z prośbą o przesłanie kolejnych nowych informacji o płatności.

Jak usunąć swoją kartę kredytową z StockX

Więc co się dzieje? Czy istnieje sposób na usunięcie karty z StockX?

Po utworzeniu metody płatności

Załóżmy, że dodałeś już formę płatności. Akceptowane metody płatności to wszystkie główne karty kredytowe, płatności PayPal, Apple Pay, Alipay, Sofort i iDEAL. Po dodaniu metody płatności nie możesz jej usunąć. Wszystko, co możesz zrobić, to zamknąć konto, a następnie poczekać 28 tygodni. Po wystarczająco długim odczekaniu możesz założyć nowe konto, korzystając z tych samych informacji, ale z nowym adresem e-mail, tworząc w ten sposób nowe konto bez starych danych płatności.

Trampki StockX

W ten sposób będziesz mieć nowe konto z nową metodą płatności. A jeśli nie podoba Ci się pomysł, że Twoje informacje o płatnościach są przechowywane przez tygodnie lub miesiące, zapłać za pomocą czegoś takiego jak PayPal, ponieważ wszystko, co potrzebne, to Twój adres e-mail; to nie jest jak dodawanie karty kredytowej, na której musisz przechowywać poufne informacje.

Czy nie ma możliwości usunięcia karty?

Jedyną szansą, jaką masz, jest odwołanie się do działu obsługi klienta. Mają zespół zajmujący się odpowiadaniem na pytania dotyczące kupowania i sprzedawania, w tym odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego konta. Ich godziny pracy to 4:00 – 21:00 czasu wschodniego, 7 dni w tygodniu. Proszą, abyś nie wysyłał wielu e-maili, ponieważ odpowiadają na pytania w kolejności ich otrzymywania.

Oto strona „Skontaktuj się z nami”. Jeśli wpiszesz adres e-mail swojego konta, nie musisz wpisywać podstawowego numeru zamówienia. Następnie musisz wybrać rodzaj pytania, które w tym przypadku brzmi „Konto”. W formularzu kontaktowym możesz następnie wpisać opis swojego problemu. Wyjaśnij, że chcesz usunąć jedną z metod płatności ze swojego konta. Powiedz im, który to jest, i zobacz, co odpowiedzą.

Stockx trampki

StockX nie wyjaśnia, że ​​usuną twoją metodę płatności, i nie ma nic w warunkach, które mówią, że muszą usunąć twoje informacje o płatnościach na twoją prośbę.

Dlaczego usunięcie karty z StockX jest tak trudne?

Niestety zespół StockX nie oferuje odpowiedzi. Jeśli skontaktujesz się z nimi i zapytasz, dlaczego nie ma na stronie metody usuwania metod płatności kartą, odsyłają Cię do ich warunków, w których stwierdzają, że nie są zobowiązani do usunięcia Twoich metod płatności.

Jednak może istnieć bardziej oczywista, choć równie niezadowalająca odpowiedź. Weź wystawcę karty kredytowej lub PayPal, gdzie ochrona kupujących i sprzedających jest żelazna. Teraz spójrz na StockX, a ich ochrona kupujących / sprzedających jest bardziej niejednoznaczna. Możliwe, że przechowują informacje o płatności, aby pomóc sobie w ochronie. Załóżmy, że robisz oszustwo związane ze sprzedażą lub kupnem, oni zachowują Twoje informacje, aby móc obciążyć Cię zwrotem pieniędzy, jeśli udowodnisz swoją złośliwość.

Przechowywanie przez nich informacji o płatnościach jest trochę trudniejsze do wycinania i uruchamiania, jeśli nie masz nic dobrego w witrynie. Ponadto pokazuje użytkownikowi, że jawnie przechowuje twoje informacje w pliku, co może również zniechęcać do złego zachowania. Uważaj również, że StockX zachowuje prawo do odmowy zwrotu pieniędzy, ale zgodnie z przepisami dotyczącymi sprzedaży na odległość (przepisy dotyczące ochrony konsumentów), możesz pozwać ich o zwrot pieniędzy, co może być tego warte, jeśli płacisz setki dolarów i nie otrzymujesz nic w zamian .

Zamknij swoje konto i czekaj

Jedyną niezawodną metodą usunięcia szczegółów płatności w StockX jest zamknięcie konta, odczekanie sześciu miesięcy, a następnie ponowne otwarcie. Lub zamknij swoje konto i załóż nowe konto z nowym adresem e-mail. Istnieje szansa, że ​​dział obsługi klienta usunie Twoją metodę płatności, ale nie ma do tego obowiązku. Jeśli martwisz się o metodę płatności lub bezpieczeństwo, nie podawaj w ogóle informacji o płatności. Lub skorzystaj z systemu PayPal, gdzie wszystko, czego potrzebują, to Twój adres e-mail, który już mają.

Czy dział obsługi klienta usunął Twoją formę płatności? Znalazłeś inny sposób na usunięcie karty? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.