Jak uzyskać bezpłatną wysyłkę z StockX

StockX to giełda online dla różnych rzeczy, takich jak zegarki, trampki, przedmioty kolekcjonerskie itp. Proces rejestracji jest łatwy i możesz od razu zacząć robić zakupy lub sprzedawać. StockX dba o uwierzytelnienie wszystkich produktów, dzięki czemu masz gwarancję 100% autentyczności.

Jak uzyskać bezpłatną wysyłkę z StockX

Jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać bezpłatną wysyłkę StockX, oto odpowiedź: w większości przypadków nie możesz. Niestety era darmowej wysyłki na StockX skończyła się dawno temu. Teraz trzeba zapłacić za wszystko, łącznie z wysyłką. To powiedziawszy, w niektórych przypadkach możesz otrzymać bezpłatną wysyłkę. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.

Bezpłatna wysyłka na StockX kiedyś była rzeczą

Założona w 2015 roku firma StockX znacznie się poprawiła w ostatnich latach. Teraz ten internetowy rynek jest znacznie bardziej popularny niż kiedyś. Wcześniej strona rozdawała wiele kodów na darmową wysyłkę i rabaty.

Mieli nawet okres promocyjny, kiedy cała wysyłka była bezpłatna dla sprzedawców. To było w maju 2017 roku. Ci, którzy otrzymali najwięcej zniżek i ofert promocyjnych na StockX, byli obywatelami Stanów Zjednoczonych. Wysyłka była zawsze droższa w innych krajach.

Wysyłka w Europie i Ameryce Północnej nigdy nie była zbyt droga, ale kraje na innych kontynentach miały trudności (np. Azja, Australia i Afryka). Jeśli jesteś sprzedawcą, StockX pobiera również stałą opłatę za każdą dokonaną sprzedaż.

Czasami StockX zawrze umowę promocyjną tylko na jeden rodzaj towaru, który oferuje. Na przykład w lipcu zeszłego roku mieli ofertę na bezpłatną wysyłkę wszystkich ubrań ulicznych. Właściwie było to tylko przy pierwszym zakupie o wartości 150 USD lub wyższej, ale nadal była to fajna oferta.

Niedawno StockX miał ofertę bezpłatnej wysyłki dla wszystkich kart kolekcjonerskich. Niestety okres promocyjny zakończył się za około tydzień. Była też bezpłatna dostawa na popy Funko. Często StockX ma takie oferty, więc miej oko na następną.

zapasx

Jak działa wysyłka na StockX

Niestety w momencie pisania tego artykułu (początek lutego 2020 r.) nie ma możliwości uzyskania darmowej wysyłki. StockX miał nawet ładny kod rabatowy dla wszystkich nowych użytkowników, który wydaje się już nie istnieć.

Założyliśmy konto do sprawdzenia, ale nic nie dostaliśmy. Rejestracja jest naprawdę łatwa i oczywista. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, to adres e-mail i hasło. Później możesz podać adres wysyłki i informacje o płatnościach na stronie, w sekcji Opcje konta.

Jak działa wysyłka? Najpierw musisz licytować produkt lub możesz go od razu kupić za cenę, o którą prosi sprzedawca. W obu przypadkach produkt dotrze do Ciebie w ciągu 6–10 dni roboczych. Proces uwierzytelniania jest już wykonywany przez StockX. Nie martw się, nie dostaniesz podróbek z tej strony.

Jeśli chcesz zostać sprzedawcą w StockX, postępuj zgodnie z ich oficjalnymi instrukcjami wysyłki z podanego przez nas łącza do strony pomocy.

Nie przejmuj się kodami promocyjnymi innych firm

Istnieją setki stron internetowych, które twierdzą, że oferują darmowe kupony na StockX. Przepraszam, że pękam ci bańka, ale to wszystko jest fałszywe. Jeśli potrzebujesz kodu promocyjnego dla StockX, jedynym miejscem, w którym możesz go legalnie zdobyć, jest oficjalna strona internetowa.

Nie ufaj różnym grupom na Facebooku i oszustom, zwłaszcza jeśli proszą o jakiekolwiek Twoje dane osobowe. Niestety nic na tym świecie nie przychodzi za darmo, chyba że ktoś zdecyduje się na rozdanie. StockX nie rozdaje materiałów informacyjnych, ale często organizuje imprezy promocyjne i zapewnia swoim użytkownikom bezpłatne kody wysyłkowe.

Często sprawdzaj ich stronę internetową, a może znajdziesz to, czego szukasz. Ich ceny wysyłki są w rzeczywistości dość rozsądne, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Na przykład, jeśli chcesz tenisówki premium, takie jak Jordan, koszt wysyłki wynosił około 13 USD, kiedy ostatnio sprawdzaliśmy.

Uzyskaj bezpłatną wysyłkę Stockx

Czy powinieneś kupować na StockX?

Po kilku badaniach i przeglądaniu recenzji, StockX wydaje się być godną zaufania stroną internetową. Oferują lukratywne towary, które są autentyczne i mają uczciwą politykę handlową, zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Opłaty za wysyłkę nie są tak wysokie, ale zawsze zwracaj uwagę na kody promocyjne.

Niestety, często nie znajdziesz darmowej wysyłki na StockX. Kiedyś byli znacznie bardziej hojni, kiedy nie radzili sobie tak dobrze, jak dzisiaj. Jakie są Twoje myśli? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.